Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rogerqSoont

xfx core 450

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !!!

 

Zamierzam kupić zasilacz xfx core 450. Na allegro są dwie oferty sprzedaży i nie wiem którą wybrać. Niby ten sam zasilacz ale...

 

http://allegro.pl/zasilacz-xfx-core-pro-450w-80-bronze-atx-zabrze-i1707645850.html Tu piszą że ma wentylator 135 mm

 

 

http://allegro.pl/zasilacz-xfx-core-pro450w-pro-450w-80plus-i1714577171.html Tu że wentylator 120mm

 

jak by co to ten zasilacz ma zasilić:

Grafika Gtx 260

procek intel core 2 duo e8400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci z drugiej aukcji podają prawdziwe parametry, Ci z pierwszej nawet nie popatrzeli na zasilacz i testy w sieci.

 

(bo zły wentylator, bo nie spełnia normy 80plus bronze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie kupywal xfx :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie kupywal xfx :E

A to ciekawe,czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet bym się nie zastanawiał tylko brał w Yooki, sprawdzony sprzedawca i wiele opinii znajdziesz na forum bo sam stąd o nich wiem, po co dawać zarabiać allegrowiczowi który w opisie bzdury wypisuje i zachwala jaki to ten zasilacz nie jest rewelacyjny (no ale faktycznie jest ok :E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mocna linia 12V pozwoli zasilić nawet mocniejszą konfigurację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, kupiłem ten zasilacz z drugiego linku ponieważ dają długą gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego zasilacza z 135mm wentylatorem. 450W i 550W mają wentyle 120mm, 650 wzwyż 135.

Zapewne nieuważne ctrl+c - ctrl+v ;)

Jest, tylko nie u Nas ;) Prawdopodobnie też nie w większej ilości sztuk na świecie, jak z 1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...