Skocz do zawartości
WujekRada

[Zamknięty][1000 PLN] PILNE monitor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam LG IPS236V, ma on 23 cale, ale jest świetny. Nie podałeś celu, ale ten monitor ma świetne kąty widzenia, oraz odwzorowania kolorów cena to 669 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam LG IPS236V, ma on 23 cale, ale jest świetny. Nie podałeś celu, ale ten monitor ma świetne kąty widzenia, oraz odwzorowania kolorów cena to 669 zł

tylko to 23 a ja wolałbym 24 :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Po 5.10 konfigi intela bez dobrego oc cpu i wysokiego oc ddr4 pewnie klękną przed zen3. Te z 10900k również.
    • No Tarkov zdecydowanie siedzi na procku, na moim poprzednim rigu przy ustawieniach - tekstury na wysoko a reszta off, miałem ok 60-70 fps i sekundowe dropy do nawet 50 klatek. Od kiedy posiadam 10900K ustawienia tekstury i cienie wysoko+txaa+aniso+3000 widoczność+maksymalna szczegółowość obiektów (praktycznie ultra) i na żadnej mapie nie mam mniej niż 100FPS a framerate oscyluje w granicach 100-130. Zrobiłem locka na 100 i jest mega przyjemnie, wreszcie. Różnica jest kolosalna, nie wymieniając GPU zyskałem jakieś 50% od najniższego frameratu. Co do spolszczenia, nawet nie wiedziałem że ono wcześniej wyszło. Dopiero teraz przy aktualizacji sprawdziłem i widzę że jest polski. Faktycznie, jest trochę błędów, zarówno w tłumaczeniu jak i skalowaniu czcionki na buttonach, pewnie z czasem to poprawią.
    • Chyba w mokrym śnie fanboja Intela. Jest 10% za Intelem, nie licząc XT. XT to już praktycznie poziom Comet Lake jeśli chodzi o gry. A różne zastosowania profesjonalne wychodzą zazwyczaj tak samo albo lepiej na AMD. Do tego 5 listopada wyjdzie seria 4000, która będzie definitywnie szybsza od Comet Lake.   I napiszę to raz jeszcze: jeśli masz monitor 60 albo 75 Hz to nie zauważysz żadnej różnicy pomiędzy np. Ryzenem 3600X, a 10600K. Niektórzy wciąż zachowują się jakby AMD niedomagało.
    • Chyba żarty sobie robisz.. wciskasz każdemu bude i zasilacz jaki masz i myślisz, że to jest super..  nie mając chyba żadnego odniesienia. Zasilacze SPC jak i większość rzeczy od nich to kupa większa lub mniejsza, ma uzasadnienie jedynie w bardzo budżetowych sprzętach. Chyba żadne "polecane" zasilacz tak głośno i szybko nie strzelają jak te od SPC. Najgorsze jest to że później ludzie powtarzają takie głupoty jeśli chodzi o produkty od SPC. Niezliczona ilość tego badziewia przeszła mi prze ręce żebym to komukolwiek proponował do zestawu za kilka tysięcy.. Lepiej kupić porządną używkę niż pchać się w nówki od SPC. Gdyby nie gwarancja d2d to szybko by zniknęli z rynku bo tyle tego się sypie, że szkoda gadać. Tam nie ma czegoś takiego jak kontrola jakości, zwykła chińszczyzna z randomowym wykonaniem, a do testów pewnie wysyłają jakieś "rodzynki" co by dobrze wypadły. 
    • Za 2500zl mimo że to Ti to nie kupuj... Nie warto za blowera tyle płacić. Ja za 2450zl kupiłem 2080ti Asus Strix z gwarancją komputronik na 18m 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...