Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

norbert8

jaki wzmacniacz

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzęt ma grać w domu? Jeśli tak to z góry zapomnij o tych "kolumnach".

Jaki masz budżet na całość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzęt ma grać w domu? Jeśli tak to z góry zapomnij o tych "kolumnach".

 

dlaczego? :E przecież będą JAKOŚ grac :D

 

a tak serio.. wzmacniacze ok, ale kolumny.. dołóż trochę i kup jakieś używki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chce wszystko do pokoju ;] a jakie proponujecie kolumny z uzywek ? i ktory wzmaczek lepszy technics co ?

a budżet zbliżony do moich cen ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 300zł to lepiej komputerowe albo jakąś używaną wieżę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 300zł to lepiej komputerowe albo jakąś używaną wieżę.

 

dokładnie.. używana wieża w tym budzecie jest ok :) albo komputerówki, niedaleko 300zł są solo6c :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam wzmacniacz Yamaha rx-300.

 

http://allegro.pl/yamaha-rx-300-amplituner-stereo-piekny-dzwiek-i1736105500.html

 

do tego mam podłączone 6 kolumn aiwa ( mam dosyć duży pokój ok 24m2), ale ostatnio testowałem tylko na dwóch kolumnach i byłem zaskoczony mocą.

 

polecam ci kolumny AIWA SX-N360

http://allegro.pl/odjazdowe-kolumny-aiwa-sx-n360-okazja-licytuj-i1727347830.html

 

 

tutaj masz inne kolumny aiwa =all&a_enum[4008]=all&buy=0&clear_cookie=0&distance=1&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&postcode_enabled=0&state=0&prepareTime=0&order=t&price_from=&price_to=100&view=gtext&change_view=Poka%C5%BC"]KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pokoju też stoją piętnastoletnie kolumny Aiwa (model w sygnaturce). Dużo ludzi ma złą opinie o tej marce, ale przyznać muszę, że dźwięk wydobywający się z tych kolumn jest naprawdę bardzo dobry. Głęboki bas, wyraźne wysokie tony.. nie szukaj festyniarskiego wyglądu, co im coś bardziej szalenie wygląda, tym z reguły gorzej gra. ;) Szczególnie wśród dolnej półki cenowej.

 

Dydek6, jak podłączyłeś do tego wzmacniacza 6 kolumn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwie pary podłączone po dwie szeregowo + 2x każda do osobnego wyjścia. mierzyłem oporność każdego zestawu i jest odpowiednia :E

 

 

do tego konfigu zmusiła mnie oporność na kablach spowodowana odległością głośników od wzmacniacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dydek6.

ten co wystawił aukcję tego wzmacniacza na allagro to poniosła wielka fantazja.

4x80W :lol2:

ten wzmachol ma 2x47W DIN (1khz 1%tdh 4ohm)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te kolumny z pierwszego posta to jakiś kiepski żart chyba.. jak już było pisane, wzmaki ok, ale kolumny jakieś używane znaleźć dobrej firmy na gumowych zawiasach bo pianki stare się sypią. Markowe gumy po 20 latach wygladaja jak nowe. Wiem bo akurat przed takimi siedze ;)

 

http://allegro.pl/kolumny-grundig-box-m800-bcm-i1742686299.html

http://allegro.pl/duze-kolumny-okano-prestige-midi-3000-rc-warto-i1741136646.html

http://allegro.pl/mega-wielkie-kolumny-philips-ak-251-jedyna-okazja-i1740595482.html

http://allegro.pl/mega-wielkie-kolumny-technics-sb-cs65-okazja-i1739570182.html

http://allegro.pl/kolumny-glosnikowe-sony-ss-a-702-jak-nowe-i1728298896.html

http://allegro.pl/kef-chorale-unikat-legendarne-przetworniki-i1740716157.html

http://allegro.pl/pioneer-s-z370-kolumny-120-watt-i1734998064.html

http://allegro.pl/kolumny-pioneer-od-zestawu-dc-z73-i1744175832.html

http://allegro.pl/kolumny-saba-b-1500-bcm-i1739183535.html

http://allegro.pl/kolumny-whd-vintage-ladny-stan-komplet-2-sztuki-i1739868380.html

http://allegro.pl/kolumny-hi-fi-kompaktbox-box-230-sm-i1743424092.html

http://allegro.pl/kolumny-eltax-millennium-100-i1730740518.html

http://allegro.pl/eltax-liberty-3-monitory-sklep-1500zl-kolumny-i1739745028.html

http://allegro.pl/summit-elite-box-800-kolumny-glosniki-60-80-watt-i1739852432.html

 

takimi się bardziej zainteresuj bo w podobnej cenie wszystkie te chińskie gówna i inne voicekrafty zmiotą z powierzchni ziemi. może nie są jakoś specjalnie piękne ale mając mało kasy na stereo wygląd najlepiej zostawić na sam koniec, bo to nie on będzie grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...