Skocz do zawartości
h8r

Zdjęcie dnia

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzę na tego Citroena i widzę nawiązanie do Audi, plus bardziej wyraziste (ciekawsze?) przetłoczenia i parę zmienionych detali:

 

black_audi_r8-HD.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

226101_363370817072402_1288844676_n.jpg:heartpump::glodny:

fela Porsche, emblematy Porsche. Zgaduje ze to jakis tuningowany Golf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcesz hejtować to chociaż przetrzyj oczy z oparów przepalonego oleju 8:E

 

Felga HRE, emblematu żadnego nie widzę jedynie zacisk Porsche. I sądząc po kierunkowskazie, 'wyłupiastych' światłach, to jest Porsche...

 

 

double_facepalm_50ffa107c8595.png

Edytowane przez Kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejt

i jeszcze troche hejtu

dzizas ludzie wezcie sie ogarnijcie i czasami potraktujcie cos z przymruzeniem oka -,-'. Wiem, ze to Porsche na zdjeciu, a fele aftermarketowe ale komentarzem nawiazywalem do tego, ze czesto przy tuningowanych VAGach wrzuca sie wlasnie emblematy i felgi od Porsche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być zabawnie, nie wyszło Ci. Weź to na klatę jak facet a nie tłumacz się teraz jak dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie zaliczyłeś mega wtopę bo nawet nie przyjrzałeś się zdjęciu i teraz się głupio tłumaczysz.

 

Tu sobie pohejtuj bo golfy jeżdżą na felgach od porsche:

 

419865.jpg

 

SSPX0726.jpg?t=1247941003

 

Nawet passat się znajdzie:

 

l9bo.jpg

 

 

 

Ojej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejt cz 2

ale ja nie neguje tego, ze mozna jezdzic autem marki A na felach oemowych od marki B. Ale tu juz pare osob zwracalo uwage, ze fenomen ten dotyczy glownie VAGowcow i cult style co nader czesto lubia sie lansowac na emblematy Porsche. Co jest dosc zagadkowe.

 

Z reszta nie bylo tematu, widocznie naruszylem Jedyna Sluszna Ideologie Forum wiec i tak nie mam szans ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz sam się na ten temat wypowiadałem i to negatywnie, też tego nie lubię, na szczęście to jest margines i już dawno wymiera, moda na kilka miesięcy jak sticker bomb. A na ori felgach innych marek jeździ się już sporo lat. Sam mam takie przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reszta nie bylo tematu, widocznie naruszylem Jedyna Sluszna Ideologie Forum wiec i tak nie mam szans ;)

Serio, pogrążasz się. Pomyliłeś felgi, pomyliłeś auta i jeszcze masz pretensje, że ktoś to zauważył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie neguje tego, ze mozna jezdzic autem marki A na felach oemowych od marki B. Ale tu juz pare osob zwracalo uwage, ze fenomen ten dotyczy glownie VAGowcow i cult style co nader czesto lubia sie lansowac na emblematy Porsche. Co jest dosc zagadkowe.

 

Z reszta nie bylo tematu, widocznie naruszylem Jedyna Sluszna Ideologie Forum wiec i tak nie mam szans ;)

 

 

Ja z jedyną słuszną ideologią forum nie mam nic wspólnego,a powiem Ci,że po prostu spieprzyłeś. Chciałeś hejtować i Ci nie wyszło. Tam nie było żadnego VAG'a na felach od Porsche. Popajacowałeś,popajacowałeś,teraz podkul ogon i zjeżdżaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z jedyną słuszną ideologią forum nie mam nic wspólnego,a powiem Ci,że po prostu spieprzyłeś. Chciałeś hejtować i Ci nie wyszło. Tam nie było żadnego VAG'a na felach od Porsche. Popajacowałeś,popajacowałeś,teraz podkul ogon i zjeżdżaj.

Teraz to przesada w drugą stronę. Zluzujcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja yebie, czy naprawde kazdy zart uwazacie tu za hejt?

Rubcil wez sie ogarnij, wylacz neta bo jesli do wszystkiego co pisza w internecie z takimi emocjami jak tutaj to na zawal jeszcze przed 30 zejdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na tego Citroena i widzę nawiązanie do Audi, plus bardziej wyraziste (ciekawsze?) przetłoczenia i parę zmienionych detali:

 

black_audi_r8-HD.jpg

A ja do astona :P

Co nie zmienia faktu, że gdyby to wypuścili, to rynek był by pozamiatany na okres kilku miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rozbity Bezel:

 

Holden UTE czyli australijski pick-up, od v6 pod maską po max wersje ze speszjal zawieszeniem, hamulcami Brembo i 6l V8 silnikiem :E

http://www.holden.com.au/cars/ute

 

Tu podrasowany fabrycznie przez HSV, ich 'tunera';

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/35/2010_HSV_Maloo_(E_Series_2)_GXP_utility_05.jpg/800px-2010_HSV_Maloo_(E_Series_2)_GXP_utility_05.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To maleństwo zmiana z toru M5 ;)

 

Kowal- ten 2 golf ma paskudnie małe felgi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...