Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

centy1

Kupię CREATIVE X-Fi TITANIUM PCI-Ex

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, oferty najlepiej na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• @MarcoSimone, nie, to ty nadal nie rozumiesz co znaczy, że coś lepiej oddaje ciepło.
    • Już prędzej możliwe by było że to spisek służb, będących po stronie demokratów niż to, że Trump wynajął zabójce, który miał strzelić mu w ucho oraz zabić przypadkową osobę  ja to brzmi w ogóle. Jakoś nikt "z prawaków" nie zaczął spamować, że atak na zlecenie Bidena itd, tylko przez pół nocy kręcił się temat że to ustawka itd. Macie nasrane w głowach od tej polityki. Jakby wam robiło różnice kto rządzi, a politycy mają was za karaluchy i tak.
    • Kupiłem tę grę, żeby mieć nowszą alternatywę dla Assetto corsy z hdr'ami i RT. No i tak: 1. Mam też Forze Horizon 5 i jestem w szoku jak dziwnie wygląda system tuningu w FM8. Gdzie wykresy przebiegu mocy/momentu? Pies zjadł? 2. Grafika zawalista, ale to każdy wie. 3. Kamera jest dziwna. Dlaczego zegary cały czas tak mocno drżą? Myślałem, że one są po prostu nieostre, ale po przesiadce na OLED widać dokładnie o co chodzi. Trochę ich poniosło, ale to już pierdoła. 4. Rzecz absolutnie dyskwalifkująca tę grę dla mnie. Obecnie nie mam (jeszcze) kiery i jeżdżę na padzie od xklocka. Super, że jest feedback ABS na triggerze i tutaj w zasadzie zalety się kończą:  - CO ZA IDIOTA WYMYŚLIŁ LIMITOWANIE OSI SKRĘTU NA PODSTAWIE AKTUALNEJ PRZYCZEPNOŚĆI? JAK TO WYŁĄCZYĆ? Przez to każdy samochód przy zbliżeniu się do limitu przyczepności przedniej osi zaczyna płużyć! Można się ratowąc ewentulnie torque steering przy tylnym napędzie, ale to nie rozwiązuje problemu. Czy znacie jakiś sposób jak to wyłączyć? Pomijam, że domyślnie włączone jest coś takiego jak automatyczne kontrowanie, przecież to są jaja. Nawet w trybie symulacji. Jest od tego suwak na szczęście. Obecnie w Assetto robie ok 7:55 na nordschleife BMW E92. W Forzie jeździ się po prostu źle, przez ten limit skrętu. Np na zakręcie Karusell muszę jechać DUUUŻO wolniej, bo gra nie pozwala mi bardziej skręcić i leciec na lekkim uślizgu przednich kół, bo wywala z "karuzeli". Jakby ktoś nie kojarzył zakrętu - Kolejna sprawa to jakość skanu Nordschleife. Mnie interesuje głónie ten tor. Skan jest niby dobry, ale brakuje mu szczegółów nawierzchni - na szczęście, myślę, że to nie wpływa. Próbował ktoś walczyć z tym sterowaniem? Może w jakimś .INI trzeba coś pogrzebać?  
    • Czyli nie cofa zmian, a przywraca domyślne systemowe. Jeżeli ktoś zmienił sobie samodzielnie te opcje wcześniej, to nie zostaną one przywrócone do wcześniejszych, a do domyślnych.
    • Albo to też było tak,  że praworządny obywatel widząc chodzącego na wolności skazanego przestępcę poczuł się zagrożony i skorzystał ze swojego prawa do posiadania i użycia broni w przypadku zagrożenia
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...