Skocz do zawartości
Rybisiu

CS:GO / Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

i jeszcze zamyka tabelę ze zdecydowanie najgorszym ratingiem :E

 

naprawdę nie wiem, co kierowało Faze przy wyborze nowego IGLa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do regularnego grania - trzeci tydzień pykam prawie codziennie. Żeby było ciekawiej, to zmieniłem sobie celownik po 4 latach z def statycznego na swój obrobiony w mapce z warsztatu z celownikami :E. Swoją drogą polecam, znakomita rzecz. Z widocznych różnic po takiej przerwie od regularnego grania, to mnóstwo ludków ciśnie z augami i ssg. Poziom lem-sup. I dobrze im to wychodzi. Ja jakoś nie mogę się przestawić - przeczekam zajawkę na te givery z wierną a1s i kałachem :f. Mam też wrażenie, że o wiele więcej jest kupowanych shotgunów (zwłaszcza xm, ale też nova). Tutaj nie mam problemu, bo w ct często z pompkami biegam, zwłaszcza jak kryje B. Ale najważniejsze są te zmiany eco, o których pisałem w marcu - potężny +. O wiele bardziej gra się dynamicznie, bez totalnych resetów. Zdaje się, że ct najbardziej na tym korzysta. Mecze też oglądam. Już nie naszych na największych lanach, ale żabojady z Vitality zdobyły moją sympatię. Także widzicie - można po dłuższym czasie wrócić do gry po wypaleniu. Potwierdzone - miałem tak ze dwa, trzy razy w 1.6. Trzeba tylko czasu :cool:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś nie mogę się przestawić - przeczekam zajawkę na te givery z wierną a1s i kałachem

raczej nie przeczeskasz, bo były już nerfy, ale przyzwyczajenia ludzi zostały. Weapon lineup jest już ustabilizowany.

Zdaje się, że ct najbardziej na tym korzysta.

you are God damn right. CT ma większe wydatki więc mniejsza strata siana = mniejsza szansa na granie kiepskie eco

Także widzicie - można po dłuższym czasie wrócić do gry po wypaleniu. Potwierdzone - miałem tak ze dwa, trzy razy w 1.6. Trzeba tylko czasu :cool:.

ja już nie wracam, mój (ulubiony) serwer w zasadzie padł, MMy nigdy mnie nie jarały... ale IEMy oglądam czasem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze od czasu do czasu grywam ale sa to mega sporadyczne gierki. Wrocilem tez do ogladania. IEM byl mega fajny i widac ogromna roznice w gierce topowych teamow teraz a kiedys. Fajnie, ze NEO gra w FAZE chociaz juz chodza ploty, ze zastapi go coldzera :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na miesiąc może 4-5 razy i pomimo braku systematyczności potrafię otwierać tabelę na faceit 7-10level, więc to bardziej kwestia podejścia do gry i nastawienia. Jest potwierdzone naukowo, że osoba która podchodzi do jakiegoś tematu z obojetnością potrafi się o wiele bardziej skupić niż na rzeczy, na której mu bardzo zależy. Tak było ze mną, kiedyś ostro tryhardowałem w CSGO i moja forma była coraz gorsza i nie potrafiłem sam wygrać gierki, gdzie teraz mi to przychodzi z łatwością.

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą po przesiadce z Win 7 na Win 10 (czysta instalacja). Gram w 1280×1024 (rozciągnięte). Pomimo +250FPS obraz przy poruszaniu wygląda jak by występował tearing (jednak nie widać rozrywania klatek, tylko nie wiem jak to nazwać, brak płynności?). W parametrach startowych mam -freq 75. Tymczasowe rozwiązanie to zmiana rodzielczośći na pulpicie na 1280*1024 i dopiero odpalenie gry. Jakiś inny FIX ? Na Win 7 nie miałem takiego problemu. XBOX DVR - OFF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ te liquidy gnębią ence w finale. Gwałt na overpassie, gwałt na nuke. Finowie wyglądają na załamanych. Kolejna mapka inferno. Ogląda ktoś live?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje gdzie mógłbym z najlepszym % opchnąć moje skiny? Dawno przestałem grać a ceny poszybowały w górę i chciałem się wkońcu pozbyć

Może spróbować allegro?

 

YhvV62D.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto spróbować na allegro. Od razu mówię, że nie sprzedasz 1:1 z rynkiem steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem że 1:1 nie sprzedam. A jakieś inne możliwości poza ew allegro? Kiedyś było OPSkins i pewnie bym tam sprzedał, nie ma jakichś legit stronek podobnych do tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem że 1:1 nie sprzedam. A jakieś inne możliwości poza ew allegro? Kiedyś było OPSkins i pewnie bym tam sprzedał, nie ma jakichś legit stronek podobnych do tego?

podbijam pytanie, mam ten sam problem z moim EQ.

 

Jakby ktoś był zainteresowany, to mam AK47 Case MW z niezlym blue.

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem GF Experience by kod aktywowac, dalem optymalizacje dla csa i ruszylo. ni hu hu nie wiem co bylo wczesniej. z AB dziala, cos innego sie musialo wykrzaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już mam dość tej gry i wątpię żebym wrócił operacja mnie tego nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ocochodzi1

Zaczynam odczuwać obrzydzenie do tej gry nowy update to chyba jakiś żart jedynie dzieci mogą mieć radochę z czegoś takiego .. nie dość , że ludzie nie potrafią zoptymalizować tej gry żeby płynnie działała pewnie samo valve nawet nie wie jak to zrobić to zafundowali kolejny syf po którym są potężne spadki fpsów .. tej grze nic już chyba nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostateczny koniec vp, ale to już się zaczęło dużo, dużo wcześniej Mój link

@topic

Też mam zlewkę na operację i csgo w ostatnich miesiącach. Zagram raz-dwa w miesiącu chyba z sentymentu. Tyle człowiek czekał, że jak już wyszła ta operacja, to nawet teraz mi się nie chce, ba - nawet nie mam teraz czasu i tak na grę :E. Inna sprawa, że 30 na karku, skill u mnie coraz gorszy widzę z roku na rok, więc jak już mam czas, wolę w single jakiś pyknąć na luzie, a nie ścigać się na fragi z gówniarzami i stresować. Będzie trza chyba emeryturkę sobie zaaplikować counterową :hmm:. Jeszcze tylko z onlinie w gta pogrywam z raz na tydzień, godzinę, dwie i tyle. Kolejnych gierek multi nie planuję w najbliższych latach, no chyba, że diablo 4 wyjdzie dobrze, to pyknę jak czas będzie. Ale strzelanek, mmo - niet, definitywnie.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię sobie odpalić czasem meczyk (choć najwięcej gram na uproszczonym bo lubię rozgrywkę bez spiny) i czuję, że idzie mi coraz lepiej, a 35 lat na karku zatem nie widzę powodu by przechodzić na grową emeryturę (wiek może i ma znaczenie, ale na poziomie pro, czasy reakcji raczej mi się poprawiły niż pogorszyły w ostatnim czasie i nabrałem pewności jako snajper czy przy pestkowaniu w głowy z USP). Cziterów też jakoś ostatnio sporo mniej więc gra się przyjemnie.

Natomiast z FPSami ostatnio bywają problemy (gorsze od mniejszej ilości klatek są nagłe dropy, zwykle jak akurat prowadzę wymianę ogniową).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ocochodzi1

Co do VP to sobie zasluzyli na taki koniec szkoda tylko ze pod tak wypracowana marka jak virtus pro bedzie gralo avangar , dziwnie to bedzie teraz wygladac. Ja ostatnio mam problem z rejestracja kul w nowe modele czulem , ze cos jest nie tak po czym wchodze na twittera profesjonalnego gracza i stwierdzil to samo .. jakos mam wrazenie ze ta gra sie konczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich cieplutko serdecznie. Mam pytanie o skrzynki w grze. Kolejny raz po zakończeniu meczu wyskakuje jakaś skrzynka ale jak przechodzę do ekwipunku nigdzie jej nie ma. Coś jest nie tak z moją grą??? Gdzie te wydropione skrzynie się znajdują bo nigdzie nie mogę ich odszukać. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich cieplutko serdecznie. Mam pytanie o skrzynki w grze. Kolejny raz po zakończeniu meczu wyskakuje jakaś skrzynka ale jak przechodzę do ekwipunku nigdzie jej nie ma. Coś jest nie tak z moją grą??? Gdzie te wydropione skrzynie się znajdują bo nigdzie nie mogę ich odszukać. Z góry dziękuję za pomoc.

 

Powinna znajdować się w ekwipunku w grze lub w ekwipunku na profilu Steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • A podłączenie go pod płytę nie wchodzi w grę? puszczenie przewodu jakimś otworem z zasilacza i sterowanie obrotami z płyty wtedy byś miał dużo większe pole manewru inaczej to ze 140stek dobrać taki co startuje z niskiego napięcia i będzie cichy jest ciężko a musi startować nisko bo będziesz miał problem z jego obracaniem na 99%. Stare cichutkie Silent wings 2 startowały nisko, 120mm potrafił wystartować od 2.7v a 140 od 3.7 - 4v co jak na 140stkę jest bdb wynikiem, przykładowo taki arctic F12 w wersji 120 startuje poniżej 3v a wersja f14 już potrzebuje 6v  
    • No szybko, szybko, chyba niezły crunch. Dziś 4 hotfix wyszedł.     Widać te poprawki dużo dały z oceny "mieszanych" już jest 70% pozytywów.
    • @*** ChOpLaCz ***Niestety Horizon Forbidden West jest grą, która przeszła bez echa i na konsolach i, szczególnie, na PC. Nie rozumiem marketingu (jego braku) w przypadku PC-towych portów robionych przez Sony.
    • Jak masz gx'a 750 do wyrwania w takiej kasie to nie ma co się zastanawiać bdb i cichy zasilacz tylko najlepiej sobie wyłącz hybrid mode czyli wciśnij ten przełącznik z tyłu niech wentylator się kręci cały czas bo one mają często problem z lekkim terkotaniem jak tryb pół pasywny jest włączony, jak go wyłączysz to bez obciążenia kręci okoli 400rpm więc i tak jest niesłyszalny + pod obciążeniem jak "flaki" będą na bieżąco chłodzone osiągnie niższe obroty  
    • Nie wiem szczerze jakie są Alienware teraz, ale od kilku lat stawiam na ASUSa ROG lub TUF i nie zawiodłem się. Ani nie są przesadnie głośne, ani prądożerne i co lepsze, ani w TUFie A15 ani w poprzednim ROGu G15 nie miałem problemu z cewkami. Nie słyszałem też, żeby inni mieli a polecałem sporo tych laptopów ludziom.  Podobnie kwestia np Lenovo LOQ czy Legionów się tyczy - tutaj też zero odzewu że jest głośno czy coś piszczy.  W rękach miałem też kilka HP Omenów i podobna kwestia, cisza    Wiem, że onegdaj piszczały cewki w serii GTX 1xxx i chyba w pierwszych RTXach. Na forach ludzie trochę narzekali, ale te nowsze serie 3xxx i 4xxx są już zupełnie spoko. .... natomiast AORUS 17G już taki problem ma. Jak się odpali coś w 300 fpsach (np cs go) to zanim wentylator wskoczy w trybie cichym to słychać jak piszczy zasilanie od GPU.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...