Skocz do zawartości
Rybisiu

CS:GO / Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

A jesteś pewien że ona była dla ciebie? nastepnym razem zrób SS jak ci wypadnie, będziemy szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam monitor LG 27GL850-B NanoIPS HDR10 , oraz kartę Geforce rtx 2080 super . Mam pytanie , może ktoś wie czy lepiej jest grać z włączonym G-sync czyli fps_max 140 i wyłączony v sync w grze żeby działało . Czy lepiej olać temat i grać normalnie na wysokich fsach u mnie około 350 fps ? Gram 4:3 stretched , 1280x960 . Proszę o pomoc ;) . Chciałbym wycisnąć z gierki jak najwiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie grać na G-sync. Szczerze dziwne że nie odczuwasz żadnej różnicy względem g-sync a 350fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wszelka synchronizacja w tej grze nie ważne jaka działa zle, to jest specyficzny silnik nawet na zamulonym monitorze 60hz zle się gra gdy masz poniżej 150fps :E więc najlepiej 200+ i bez synchro.

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam monitor LG 27GL850-B NanoIPS HDR10 , oraz kartę Geforce rtx 2080 super . Mam pytanie , może ktoś wie czy lepiej jest grać z włączonym G-sync czyli fps_max 140 i wyłączony v sync w grze żeby działało . Czy lepiej olać temat i grać normalnie na wysokich fsach u mnie około 350 fps ? Gram 4:3 stretched , 1280x960 . Proszę o pomoc ;) . Chciałbym wycisnąć z gierki jak najwiecej

Jak już to fps_max 141, bo 140 to tak naprawdę 139 :) silnik jest zwalony, ja mając 300fps na AOC 75Hz nie mam płynności, odpalam BF V na Ultra i pięknie śmiga i widać te 75Hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok a takie pytanko na 27 calowym monitorze staram się grać jak dawniej na 4:3 . Tylko te rozdziałki są takie nijakie , na jakiej rozdzielczości najlepiej grać na takim dużym monitorze w CS GO ? Gra ktoś stad jeszcze na 27 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko stwierdzić, bo każdy ma swoje preferencje. I tak raczej na turniejach o miliony grać nie będziesz, więc ustaw jak lubisz - nawet natywną dla monitora. Ja kilka lat na monitorze fhd grałem w csgo na 1600x900, bo po latach w 1.6 i 800x600 miałem dość tej pikseliozy i bawienie się w 4:3 czy to bb czy stretched. Teraz jak już odpalę od święta, to lecę na fhd i tyle. Lepiej gra wygląda i wywalone mam czy modele postaci węższe, mniejsze czy nie. Przynajmniej fov większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znowu sobie pogrywam 4fun ale jak nigdy nie mialem lossów tak teraz notorycznie. Grałem dzisiaj w bfa z 3h i tam wszystko ok, gramw csa MM i co kilka rund mi dobija 10%+ loss-a

Macie moze ostatnio takie problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć szykują wymianę silnika gry na Source 2 - ciekawe czy gra będzie chodzić lepiej czy tylko wzrosną wymagania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć szykują wymianę silnika gry na Source 2 - ciekawe czy gra będzie chodzić lepiej czy tylko wzrosną wymagania?

Moim zdaniem będzie bardziej elastyczny i pewnie będzie wyglądać ciut lepiej, ale nie kosztem wymagań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą sobie wymagania iść lub nie w górę, byle było stabilniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra lata jak masełko gram w FHD i poniżej 250fps nie widzę większość czasu jest ponad 300 tylko właśnie czasem jakby na sekundę rozłączyło neta i wiszę :D nigdy tego nie miałem kumplowi dzieje się to samo ale jesteśmy z jednej sieci osiedlowej i stawiałem na przeciążenie przez kwarantanne :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo ponad 4.5k godzin mam i jeszcze nie pamiętam, żebym bez dropów pograł dłużej niż mecz, może dwa. Zawsze gdzieś tam przytnie, akurat jak trzeba wroga ubić i bach - ded :E. Teraz mniejsze dropy na nowym procku, podstawce i świeżym systemie, ale zawsze coś tam przytnie i tak. Pecha chyba mam :E. Ale zwisa mi to, bo zagram kilka meczy na miesiąc i tyle. Od czasów rozpadu ekipy vp, a nawet od wywalenia Taza ochota na grę coraz słabsza :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo ponad 4.5k godzin mam i jeszcze nie pamiętam, żebym bez dropów pograł dłużej niż mecz, może dwa. Zawsze gdzieś tam przytnie, akurat jak trzeba wroga ubić i bach - ded :E. Teraz mniejsze dropy na nowym procku, podstawce i świeżym systemie, ale zawsze coś tam przytnie i tak. Pecha chyba mam :E. Ale zwisa mi to, bo zagram kilka meczy na miesiąc i tyle. Od czasów rozpadu ekipy vp, a nawet od wywalenia Taza ochota na grę coraz słabsza :(.

Z tymi zacięciami to też miałem jakiś czas i próbowałem wszystkiego mimo że fps był w okolicach 300 to jakoś dziwnie potrafiło zaciąć, odkąd zmieniłem monitor na 144hz to magicznie przeszło :E :E :hmm: wcześniej grałem na 75hz (mam 3500h w GO) w 1.6 drugie tyle ;)

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja siedzę długo na ips 60hz. Może faktycznie coś w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz 144hz to 4:3 rozdziałka trochę pudruję te zjawisko przycinania się. Dodatkowo w menadżerze zadań wyłącz dla tej gry 1 i ostatni rdzeń, Ewentualnie możesz spróbować ustawić koligację tylko na czystych rdzeniach dla gry, czyli zostawiasz ptaszki przy core0,2,4,6,8 itp. Kiedyś jak jeszcze grałem w cs go zrobiłem mini poradnik z ogarnięciem windy pod tą grę, zalinkuje, możesz sprawdzić czy jeszcze coś z tego poradnika działa :).

Tu w opisie filmu masz moje dawne tricki. Na ryzenie 2600 kręciłem 500fps w benchu na 4:3 :P

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/165d0877c0a9370e

 

 

Edit. I wyłącz hpet pod Windowsem :)

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tipsy. Obadać obadam, ale gram już w csa tak mało, że teraz te przycinki już mi nie robią różnicy ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem od wrzesnia. Jakos w marcu znow zaczalem strzelac i jak nigdy nie mialem problemow z dropami, tak teraz mam zawsze jeden na poczatku meczu w randomowych sytuacjach (z reguly wtedy gine :E). Ostatnio tez przez 2 dni nie moglem wyszukac meczu w mm przez ciagly blad vac. Nie pomagalo sprawdzanie plikow, resety, uruchamianie jako administrator, az sie samo z siebie naprawilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pierwszy oficjalny mecz i to nie na cieniasów Mój link

Póki co bardzo dobry start.

e:

Po meczu. Mogło być lepiej. Momentami mocno się gubili, ale wiadomo - to dopiero początek.

````````````````````````````````

Kolejny mecz - bo3 dziś o 16.50

 

Mój link

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy oficjalny mecz i to nie na cieniasów Mój link

Póki co bardzo dobry start.

e:

Po meczu. Mogło być lepiej. Momentami mocno się gubili, ale wiadomo - to dopiero początek.

````````````````````````````````

Kolejny mecz - bo3 dziś o 16.50

 

Mój link

Może i początek, ale to jest raczej zespół na poziomie tego co robi i gra obecnie pasha. Niech już lepiej TaZ i Neo idzie w stronę treningu personalnego nowych zawodników żeby przekazywać doświadczenie/rady bo oni i tak nie wyjdą ponad "czołową" 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poddaje się , może Wy znacie rozwiązanie? Problem jest taki że podczas grania w CS:GO na ekranie pojawiają mi się poziome paski , czasem na górze ekranu czasami na dole , trwa to pół sekundy , mignie i znika. To nie artefakt , w innych grach tego nie ma tylko tutaj , z kartą i resztą podzespołów wszystko w porządku , zmieniałem nawet kabel i też nic , zmiana sterowników, upgrade biosu nie przyniósł rozwiązania , nawet reset ustawień w CS nie pomógł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @LeBomB nie chciałem tworzyć za długiego posta a wszystko jest w linku , poza tym najważniejszy jest import, eksport jest tylko koniecznością , taka Portugalia czy Hiszpania importowała sobie towary z kolonii "za darmo" i nie musieli eksportować niczego w zamian poza niewolnikami do pracy Pisałem trzeba analizować merytorycznie i logicznie co dobrego mamy dzięki byciu w UE a co jest złego w tym że jesteśmy w UE, a potem myśleć co w zamian  Jako bantustan kolonialny nie mamy za dużo do powiedzenia ale próbować trzeba  Napewno trzeba się cieszyć że Tusk to człowiek "Niemców" bo dzięki temu nie mamy wojny w Polsce, premier Grecji się wygadał kto dążył do wejścia do wojny za wszelką cenę gdyby nadal rządził PiS to podejrzewam ze w Polsce mogła by już być wojna , Niemcy chcą powrócić do partnerstwa z Rosją 
    • Tak to najlepiej też wyłączyć i możesz też odrobinkę zmniejszyć kontrast do 50 w HDR Game (ten tryb jest też lepszy od Vivid, ma lepsze kolory)
    • A wyłączenie Dark Enhance jeszcze trochę pomaga.
    • @voltq  1. Artykuł podaje dane z 2020 i 2021 roku 2. słowo klucz w tym co przytoczyłeś: importuje 3. co z eksportem? Czyli bez UE eksport spada o około 75% jeżeli przestanie się opłacać przez np. cło. Pogrubiłem produkty, które mają szczególne wymagania importowe do UE przez co nie wszystko da się eksportować masowo bez odpowiednich umów i spełnienia odpowiednich przepisów. 
    • To jest właśnie ten "minusik". W ASUS było po ciemnej stronie PQ, w AORUSIE w jasną stronę mocy Na szczęście jak wspomniałem wcześniej: Temperatura kolorów oraz poprawność kolorów jest bardzo dobra na poziomie TB400 oraz te błędy luminacji jasnej szarości występują we właśnie mniejszych "okienkach" 1-10% potem ta sama norma co w TB400.   Oznacza to że obraz jest lekko jaśniejszy niż TB400 ale ma więcej powera w high lightach dające po 1000+ nitów gdzie w tych wysokich nitach właśnie te błędy luminacji są wypalone ale w odbiorze to nie przeszkadza a lekko podniesione cienie można łatwo dostosować w ustawieniach np. gry czy kalibratorze. Podkreślę że nie jest to wyprany kolor albo wyprana czerń, (również to potwierdza koleś z TFTcentral) i nie miałem żadnych zastrzeżeń grając w Resident Evil'y a to horrory i dużo ciemności więc podbite znacząco cienie mogłyby zepsuć klimat gry nie wspominając o znacznie trudniejszej potem korekcie
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...