Skocz do zawartości
Rybisiu

CS:GO / Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

W lolu miałem taki rn jak ktoś był z pl to brechta i pytanie czy go z masakruje ale dziwnym zbiegiem okolicznosci pod koniec meczu przewaznie już nie byli tacy rozgadani :E

Edytowane przez FallenDeath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faceit :thumbup:

Fajna liga, lepsza niż leetway, zero problemów z serwerami, w miare ogarnięci ludzie(i tak nam lowy się trafiły) i ogólnie fajne wrażenie sprawia, po dzisiejszym meczyku :thumbup:

 

Leetway za to odradzam, często wywala z lobby bez powodu, problemy z serwerami, mega nieogarnięci ludzie itp.

 

Ktoś powie, po co to, skoro można pograć ESL versusy? A no temu, gdyż moi znajomi, z którymi gram, mają bana na eslu 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no temu, gdyż moi znajomi, z którymi gram, mają bana na eslu 8:E

Hmmm... jest niewiele rzeczy, za które można dostac bana na eslu 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi konto... Stare wybryki z 1.6 typu jakiś hax czy met0ri na serwie... :E

Coś na pewno jest!!

Tak czy siak, nie dopytywałem szczegółów :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam zwykłe skrzynki za obojętnie jakie skiny oprócz novy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś wywalanie do pulpitu? Rzecz jasna oryginał na Steamie, bo chciałem coś innego niż CS:S. Konfiguracja w podpisie, sterownik Catalyst 13.9 WHQL. Gram ze dwie/trzy godzinki, wywala na pulpit, komunikat "aplikacja przestała działać", daję "zamknij, nie wysyłaj", a CS:GO uruchamia się sam.

 

Jakby RAMu brakowało, ale że 4GB RAM to mało dla tej gry? W procesach po dwóch godzinach zjada 2.2GB, więc zostaje sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popróbuj na różnych sterownikach, ja na moim sprzęcie gram w FullHD na srednio-wysokich i śmiga w 60fps. Więc to na pewno nie wina konnfiguracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem spójność gry i jakiś jeden plik pobrało od nowa. Zobaczymy, czy to była wina tego pliku. Najczęściej na mapie Inferno mam takie dziwne szarpanie. Ogólnie wszystko max 1680x1050 i jest płynnie. Są momenty szarpania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś wywalanie do pulpitu? Rzecz jasna oryginał na Steamie, bo chciałem coś innego niż CS:S. Konfiguracja w podpisie, sterownik Catalyst 13.9 WHQL. Gram ze dwie/trzy godzinki, wywala na pulpit, komunikat "aplikacja przestała działać", daję "zamknij, nie wysyłaj", a CS:GO uruchamia się sam.

 

Jakby RAMu brakowało, ale że 4GB RAM to mało dla tej gry? W procesach po dwóch godzinach zjada 2.2GB, więc zostaje sporo.

Mam tak samo na stacjonarnym(sygnaturka). Na laptopie z kartą nvidi(y580) nie wywala i gra jest płynniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że po wywaleniu gry Windows zamula, dysk twardy mieli. Aż mi się przypomniały czasy, gdy miałem 256MB RAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radze sprawdzic temperatury, mialem podobnie i okazalo sie ze obluzowal sie bolec od radiatora na CPU, przez to temperatura byla za wysoka i szarpalo w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejsz jakość tekstur u mnie pomogło, a też miałem podobne jazdy. (Zresztą nie tylko ja)

Edytowane przez Morv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś nie zauważył to pojawiła się "CS:GO Weapon Case 2"

Tec-9 | Blue Titanium

M4A1-S | Blood Tiger

FAMAS | Hexane

P250 | Hive

SCAR-20 | Szkarłatna sieć

Five-SeveN | Tęczowo

MP9 | Hipnoza

Nova | Grafit

Dwie Beretty | Hemoglobin

P90 | Cold Blooded

USP-S | Serum

SSG 08 | Blood in the Water

lub niezwykle rzadki przedmiot specjalny!

 

no i najbardziej mnie rozbawia szczyt tej listy :E ssg 08 :)

Edytowane przez sonio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, że wprowadzili nowe, bo te na rynku były już bezwartościowe. Chociaz za kilki dni te też będą chodzić po kilka centów.

 

A tak w ogóle to znowu coś się rynek chyba pierdzieli bo nie pokazuje moich przedmiotów.

Edytowane przez grs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to znowu coś się rynek chyba pierdzieli bo nie pokazuje moich przedmiotów.

mam to samo - skrzynka wystawiona 1h temu - ceny już ze 3 razy zmieniały się od 1,2 do 2,5euro... a mojej dalej nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to znowu coś się rynek chyba pierdzieli bo nie pokazuje moich przedmiotów.

Mój bravo case 2 po określonej cenie sprzedał się bardzo szybko, ale rynek ogólnie laguje strasznie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge wystawić skrzynki Bravo ... wpisuję cenę zatwierdzam ,info ze przedmiot znajduje się na rynku ,ale jak go próbuję odszukać to go po prostu nie ma :/ daję najniższą cenę ,a skrzynki nie widać .

O co chodzi :hmm:

 

Pierwszy raz się z tym spotykam do tej pory jak coś wystawiałem to było widoczne na rynku w max 2-3 min od wystawienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro cup eslowy, 5n5, sam się zapisałem z mega lowami, nie ma z kim grać więc tak o sobie zagram 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wariaty z nas, w pierwszym meczu odpadliśmy.

Co nie zmienia faktu, jakbyśmy ugrali, to jeszcze mega wpie*** od alsen byśmy dostali, znajomy z tego timu mi się chwalił, że ten tim co nas zjechał, to oni ponieśli grając w 4 16:1 8:E

 

75422657.jpg

Super team :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś grałem jakiś czas. Teraz mam to samo co kolega michcio. Usuwałem folder "appcache", sprawdzałem spójność plików gry. Przed usunięciem "appcache" dostawałem komunikat "Błąd Steam: gra już jest uruchomiona" czy coś takiego. Teraz bez żadnych informacji o błędach. Po prostu wywala, jak gdyby nigdy nic... :hmm:

 

CS:S działa, jak należy.

Edytowane przez Vrooblik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

zmień datę na 2010 w kompie i zagrasz ;) powrót daty to powrót problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienię datę na 2010 to z kolei usługi w Windowsie będą się pierniczyć, a Chrome nie otworzy żadnej strony. Mam się tak bawić i zmieniać co chwilę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz jakiś hotfix wyjdzie (jeśli już Volvo nie wypuściło).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...