Skocz do zawartości
Rybisiu

CS:GO / Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

meczmejkingi lepiej grać ze znajomymi. samemu nie ma po co, tylko nerwy się traci patrząc na grę innych.

chociaż czasami trafią się niezłe okazy. raz grałem z 2 ruskami to po każdej rundzie śpiewaliśmy kazaczoka. :E

ja się muszę pochwalić bo mam niezłą passę 5 zwycięstw z rzędu a gram dopiero 2 tydzień. przegrane 50h robi swoje. jakby ktoś szukał oporowca do grania bez spinki to chętnie przyjmę zapro

 

steamcommunity.com/id/emson

 

:E

opór to może postawić ktoś kto ma przegrane kilka tys H w różne wersje cs'a.

Dość zabawnie czyta się tutajsze komentarze, bo swego czasu grałem naprawdę sporo w css i można by zęby zjeść żeby być coraz to lepszym ogarniętym, ale to wymaga setek godzin wspólnej gry w jednej uzupełniającej się ekipie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat jest mały, trafiłem na Dratwe @ mm 50261_319457642034_801817_n.jpg

Edit:

:E

opór to może postawić ktoś kto ma przegrane kilka tys H w różne wersje cs'a.

Dość zabawnie czyta się tutajsze komentarze, bo swego czasu grałem naprawdę sporo w css i można by zęby zjeść żeby być coraz to lepszym ogarniętym, ale to wymaga setek godzin wspólnej gry w jednej uzupełniającej się ekipie ;)

 

Najsowo, ja jakoś mam <200h i bije typów z tysiącem w go, przypadek? W 1.6 też miałem średni czas, patrząc na to, jak biłem typów 2k4, 2k5

Edytowane przez ThiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się skoro masz rangę elitarny mistrzowski protektor w mmr (twój ostatni screen). Na takich rangach to carrujesz gry z wyłączonym monitorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wyższe rangi, tylko z randomami więcej nie zdziałasz, zagraj, a zobaczysz mój skill :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

95% moich rankedów to solo q nigdy nie spadłem poniżej master guardian (i tylko dla tego że akurat tak się złożyło że musiałem leavnac). Spokojnie na soloq utrzymuję Leagendary Eagle-leagendary eagle master.Także zawsze mnie bawiło zwalanie na randomów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zagraj, miszczu :)

Dratwa ma jeszcze mniejszą ode mnie range, a zbiłby typów z tym legendary eagle, których znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe beczke mam jak czytam o jakichkolwiek rangach w tej grze, kogo obchodzą jakieś mastery... ;)

 

Pochwalcie się na jakiś początek swoimi profilami ESL, wygranymi CUPami, udziałem w Lanach turniejach....

 

spinka off pany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.esl.eu/pl/player/5927225/

Trochę czerwono tam z ostatnimi meczami, grane na necie play online(winny się tłumaczy :lol2: )

 

Zresztą, nic tam ciekawego nie ma, 5/5 dużo nie grałem, bardziej versusy z znajomymi.

Coś nie mogę znaleźć starych versusów, ale często było grane ekipą http://www.esl.eu/pl/cs/ui/versus/match/3637548

myślę, że to już może się liczyć jako "pochwałka", szczególnie te account deleted, drugi esportowiec w teamie :Up_to_s:

Edytowane przez ThiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam suaby jestem moja karreira e-sportowa to lata 2002-2007 i clanbase :(. smutno mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to najsys wariacik z Ciebie, tym bardziej może byś ze mną zagrał, hajcie? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem słaby jestem taki pleb ze mnie z ET, wygrywałem jakies słabe open cupy, grałem na lanach, etallstars,i topowe miejsca w ligach. No i jakies słabe topowe klany :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, możesz i być jakiś gównix z młynu, byle byś zagrał, jak taki hajt, można 1/1 lub 5/5, wszystko, tylko się wykaż :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak spinasz?:D możemy jutro zagrać jak tak ładnie prosisz.

Edytowane przez FallenDeath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to Ty zacząłeś spine, chwaląc się, że nawet na randomach orzełek to standard.

Nie wiem, ja nie jestem pro elo, ale z chęcią zagram, jak taki jesteś wielki :Up_to_s:

 

Edit: Wiadome, że teraz nie zagram, nie jestem nawet w stanie, jutro - z chęcią :)

Edytowane przez ThiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pod wpływem alkoholu postawiłem serwer CS:GO i tak się teraz zastanawiam jak go skonfigurować? Jakie ustawienia ma wasz idealny serwer?

 

Jakie modyfikacje?

Czas rundy?

Mapy?

Maksymalna ilość graczy?

Jakieś konkretne inne ustawienia?

Jest jakiś system statystyk dla GO umożliwiający podgląd przez stronę www?

 

Znajdą się jacyś chętni do testów wieczorem? Jak to działa przy większej liczbie graczy bo maszyna nie jest jakimś potworem wydajnościowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiejsza akcja na eco trochę mnie zaskoczyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, kupować klucz teraz najtańszy jaki znajdę z allegro od "zaufanego sprzedawcy", czy może poczekać trochę i dorwać na steamie jeśli się pojawi w wyprzedaży świątecznej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj. W tym tygodniu bedą przeceny to kupisz tanio na steam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy dokładniej mają się zacząć? Od jutra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie. święta tuż tuż więc na 100% będzie promo. czy dzisiaj czy jutro nie wiem ale poczekaj bo możesz ustrzelić lepszą okazję niż ta z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallen dyskutujesz z gosciem ktory robi z siebie niewiadomo kogo :D Gosciu jest nikim i mysli, ze zaimponuje ludziom z forum. Na Twoim miejscu ignorowalbym buraka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallen dyskutujesz z gosciem ktory robi z siebie niewiadomo kogo :D Gosciu jest nikim i mysli, ze zaimponuje ludziom z forum. Na Twoim miejscu ignorowalbym buraka.

Nie robię z siebie nie wiadomo kogo, to on zaczął zaczepką do mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

//szkoda słów

Edytowane przez Divinity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najsowo, ale co w związku z tym?

Chcę zobaczyć jaki kocur jest z Fallena, sam sprowokował.

 

CSS w ogóle się tym nie interesowałem, więc praktycznie nikogo nie znam :E

 

Co do pokrycia, nie rozumiem, chodzi Ci o osiągnięcia? Ostatnie lata w 1.6 grałem spontaniczne cupy, versusy, mixy i tyle, nic wielkiego, nikomu z nas się nie chciało więcej. Mieliśmy zawsze z 15 osób, z którymi właśnie strzelaliśmy 4fun, nie jarała nas gra na poważnie, brak chęci i czasu, a zgrania i tak nie mieliśmy super, tylko wszyscy nadawaliśmy na tych samych falach i każdy z nas był "fragowcem", biegaliśmy za fragami, zamiast z granatami w łapie :)

 

W CSGO od niedawna zacząłem grać, gdyż to co robiłem po premierze, ciężko nazwać graniem, może z 5 meczów na 3 miesiące. Osiągnięć tutaj szybko nie zobaczysz, bo nawet ciężko skleić małą 5tke na wzór 1.6 - każdy z ekipy nie ma chęci do przystosowywania się zmian w rozgrywce i po raz drugi, czasu.

Już nawet nie mam z kim tak pograć, jak grałem w 1.6! :E

Edytowane przez ThiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...