Skocz do zawartości
Rybisiu

CS:GO / Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanko, itemy dropią te same i z tą samą częstotliwością bez względu na tryb i mapę na jakich gramy? Czy np. na mapach Bravo dropi coś lepszego? I jeszcze jedno, ludzie grają tutaj tylko deathmatche i turniejowe? Ciężko coś znaleźć kogoś do gry w zwykłym trybie, albo szuka długo, albo znajduje 2 graczy, a reszta boty :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DratwaV2

hitboxy, tutaj i tak jest znacznie lepiej w stosounku do sourca, gdzie w poczatkowej fazie nalezalo nauczyc sie strzelac dolownie obok lub nad glowe zeby utrzelic.

 

Jeśli chodzi o detekcję hitów to jak dla mnie 1.6 > CS:GO. W 1.6 co prawda spiny były o interp, ale to co sie wyprawia momentami w CS:GO to śmiech. Gracz stoi nieruchomo, oddaje strzał z AWP w klatkę i koleś nadal żyje. Ile to już razy przerabialiśmy z kolegami :( tyle nerwów...

 

@UP: Turniejowe i DM ja często gram. Nie ma raczej problemów ze znalezieniem ludzi do gry. Może powinieneś zwiększyć max ping w ustawieniach?

Edytowane przez DratwaV2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko, itemy dropią te same i z tą samą częstotliwością bez względu na tryb i mapę na jakich gramy? Czy np. na mapach Bravo dropi coś lepszego? I jeszcze jedno, ludzie grają tutaj tylko deathmatche i turniejowe? Ciężko coś znaleźć kogoś do gry w zwykłym trybie, albo szuka długo, albo znajduje 2 graczy, a reszta boty :hmm:

 

Wszędzie dropi tak samo. Bynajmniej ja nie zauważyłem żeby dropiło mniej na FFA np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DratwaV2

A mnie się wydaje, że więcej dropi na rankedach. Na DM widziałem 0-2 dropów, a na rankedach 0-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram uproszczony tryb gdzie jest maks graczy i potrafi sypnąć po 8 dropów nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko, itemy dropią te same i z tą samą częstotliwością bez względu na tryb i mapę na jakich gramy? Czy np. na mapach Bravo dropi coś lepszego? I jeszcze jedno, ludzie grają tutaj tylko deathmatche i turniejowe? Ciężko coś znaleźć kogoś do gry w zwykłym trybie, albo szuka długo, albo znajduje 2 graczy, a reszta boty :hmm:

Jak chcesz grać dla samych dropów to graj Turniejowy uproszczony najszybciej i najwięcej leci . Codo jakości to nie ma różnicy czy uproszczony czy turniejowy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, właśnie na dropach mi najbardziej zależy, w nocy mi dropło 2 mecze pod rząd skiny do broni. Liczyłem na winter case'a, póki cenę trzyma, mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj wyleci :E Ogólnie rzecz biorąc GO zaczęło mi się podobać, dużo przyjemniej mi się gra niż w CSS, rozgrywka jest jakby dynamiczniejsza. Zastanawia mnie jednak skąd tyle spinających poślady rage kidów na normalnych trybach, jeden gościu to takie wiązanki puszczał jak padał, że uszy więdły :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winter case już 2E kosztuje...właśnie mi wypadła więc wolę ją otworzyć niż sprzedawać. A dzieciaków możesz w grze wyciszyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, opcja mute jest wspaniała na napinaczy :thumbup: Swoją drogą kupiłem niedawno przez PP sobie grę na STEAM i nie mam portfela, więc moje skrzynki są zbędne.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DratwaV2

Ja przestaje grać w tą grę. Tracę przy niej za dużo nerwów, zwłaszcza dzisiaj. Ludzie mają info z nikąd (prawdopodobnie wszystkie przez cienie w tej grze) a hit detection jest do bani :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przestaje grać w tą grę. Tracę przy niej za dużo nerwów, zwłaszcza dzisiaj. Ludzie mają info z nikąd (prawdopodobnie wszystkie przez cienie w tej grze) a hit detection jest do bani :thumbdown:

 

Czego oczekiwać od marnego tick 64...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hit detecion jest do bani zgodzę się, ale dużo ludzi gra "premade", dzisiaj grałem sam i zostałem zwyzywany i wyrzucony za "WH" chodziłem po cichu a ludzie biegali jak powaleni w CT i wybijałem ich po kolei, już źle już On coś ma nie udowodniłem mu tego ale nie ma prawa ze mną grać :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekiwać od marnego tick 64...

Są serwery 128. Nie narzekaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie w meczach rankingowych... Tam zawsze jest 64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

64

 

edit:

Ja przestaje grać w tą grę. Tracę przy niej za dużo nerwów, zwłaszcza dzisiaj. Ludzie mają info z nikąd (prawdopodobnie wszystkie przez cienie w tej grze) a hit detection jest do bani :thumbdown:

Wariacie, jak gram mm to czasami z digla itp. nic nie siada, biorę auga, kampie się podest, wbijają, jakiś random spraydown szarpnięciem myszki i w sekundę 3 kaski :lol2: Już nie pierwsza taka sytuacja, tylko zawsze kończy się na becznych 3 kaskach, a 3kaski to standard :/

Edytowane przez ThiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Net_graph nie kłamie.

 

A Ci którzy mówią, że jest dużo cheaterów są po prostu botami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Net_graph nie kłamie.

 

A Ci którzy mówią, że jest dużo cheaterów są po prostu botami.

Boty znajdą cheaterów wszędzie, to samo jest w każdej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DratwaV2

64

 

edit:

 

Wariacie, jak gram mm to czasami z digla itp. nic nie siada, biorę auga, kampie się podest, wbijają, jakiś random spraydown szarpnięciem myszki i w sekundę 3 kaski :lol2: Już nie pierwsza taka sytuacja, tylko zawsze kończy się na becznych 3 kaskach, a 3kaski to standard :/

 

Ja nic nie mogę ugrać z deagla, unikam tej broni. W 1.6 była bardzo dobra, a tutaj jest do dupy. Kolega powiedział, że to kwestia wyczucia, i że trzeba nią sporo pograć. Nie chce mi się wierzyć w jego słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało cheaterów widziałem w tej grze, a jeżeli już się taki trafił to dostawał automatycznie kicka, potem pewnie kończyło się na vac banie i pozamiatane, największa fala cheaterów chyba przyszła przez promocję CS:GO na Steam :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tick na rankedach jest komiczny, a gra przez to losowa... Łatwiej trafić w głowe z P90 w pełnym biegu niż z Ak na kucaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało cheaterów widziałem w tej grze, a jeżeli już się taki trafił to dostawał automatycznie kicka, potem pewnie kończyło się na vac banie i pozamiatane, największa fala cheaterów chyba przyszła przez promocję CS:GO na Steam :thumbup:

Ja od premiery spotkałem kilku, którzy w ciągu maksymalnie kilku rund polecieli :)

 

Ten tick na rankedach jest komiczny, a gra przez to losowa... Łatwiej trafić w głowe z P90 w pełnym biegu niż z Ak na kucaku.

P90 jest ogólnie przesadzony. Co do ticka - mi to obojętne, do każdego się dostosowuję i banie lecą aż miło :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie martwi cena skrzynek bravo. nagle zleciala z 0.45 na 0.15 ojro. a mam ich 20 w ekwipunku :/ jedyna nadzieja ze jak operacja bravo skonczy swoj zywot to cena skoczy do gory choc troche. sprzedawac ich teraz sie nie oplaca otwierac tym bardziej. eh :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a co do rynku, jak to działa? Kupiłem przez Paypal grę ostatnio no i to nic nie pomogło portfel nie działa.. :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...