Skocz do zawartości
Rybisiu

CS:GO / Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nic nie mogę ugrać z deagla, unikam tej broni. W 1.6 była bardzo dobra, a tutaj jest do dupy. Kolega powiedział, że to kwestia wyczucia, i że trzeba nią sporo pograć. Nie chce mi się wierzyć w jego słowa.

Bo był znerfiony. Nadal jest mocny ale odrzut jak w armacie :E

 

Boty znajdą cheaterów wszędzie, to samo jest w każdej grze.

Mam 110h przegranych i spotkałem tylko 2 cheatów. W tym raz 2 dni temu jak się promocja na steamie na csgo zaczeła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie martwi cena skrzynek bravo. nagle zleciala z 0.45 na 0.15 ojro. a mam ich 20 w ekwipunku :/ jedyna nadzieja ze jak operacja bravo skonczy swoj zywot to cena skoczy do gory choc troche. sprzedawac ich teraz sie nie oplaca otwierac tym bardziej. eh :<

Myślę, że po całej akcji świątecznej powróci do swojego poziomu. Też wczoraj dropnąłem i sprzedałem za 0,17 euro :/ Do tego miałem 2 inne dropy i 2x CS GO2, a dzisiaj shotgun :/ 0 farta do porządnych dropów.

 

Bo był znerfiony. Nadal jest mocny ale odrzut jak w armacie :E

 

 

Mam 110h przegranych i spotkałem tylko 2 cheatów. W tym raz 2 dni temu jak się promocja na steamie na csgo zaczeła

Ja mam trochę więcej, bo 203. Ogólnie z cheatami nie ma problemu, a jeśli ktoś sądzi inaczej, to niech zmieni server, a jeśli wszędzie widzi cheaterów, bo po prostu ktoś ma więcej skilla, to niech zmieni grę 8:E

Jeśli chodzi o deagla - broń bardzo trudna do opanowania, można nią wymiatać, ale niekiedy w ogóle nie potrafię nic ustrzelić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie nią banie wchodzą, jednak zawsze na start przynajmniej wolę T: Zwykły kochany Glock CT: Five Seven/ P250 :thumbup: do tego jeszcze AWP w drugiej rundzie przy dobrym farcie z hitpointami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarzuci ktos skrzyneczka cs go ? :) mam kluczyk ale nie mam skrzynki :o Profil w avatarze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie nią banie wchodzą, jednak zawsze na start przynajmniej wolę T: Zwykły kochany Glock CT: Five Seven/ P250 :thumbup: do tego jeszcze AWP w drugiej rundzie przy dobrym farcie z hitpointami :E

Ja lubię na starcie kupić Beretty, można fajnie złoić przeciwników, a tak to USP/P250, rzadziej deagle.

 

zarzuci ktos skrzyneczka cs go ? :) mam kluczyk ale nie mam skrzynki :o Profil w avatarze :)

PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię na starcie kupić Beretty, można fajnie złoić przeciwników, a tak to USP/P250, rzadziej deagle.

 

 

PW :)

 

Dzieki :) Mp7 czaszki :/

 

Ps. Gdzie mozna wymieniac gifty ? Mam HL2 na wymiane. Jest jakas strona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. Gdzie mozna wymieniac gifty ? Mam HL2 na wymiane. Jest jakas strona ?

Steam Trade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w tą grę od niedawna i powiem, że mnie wciągnęła na długie godziny. Grafika przyjemna dla oka nie kłuje. Polecam tą grę tym którzy jeszcze w nią nie grali żeby się nią zainteresowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam Trade

Na forum pclab też mamy taki temat. Poszukaj w dziale gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w tą grę od niedawna i powiem, że mnie wciągnęła na długie godziny. Grafika przyjemna dla oka nie kłuje. Polecam tą grę tym którzy jeszcze w nią nie grali żeby się nią zainteresowali.

Chyba u każdego jest tak na początku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja po sporej przerwie, ale tez mnie wciągało bagno - póki co 14 turniejowych wszystkie wygrane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba u każdego jest tak na początku :E

 

Poczekajmy jak im się trafią konkretne randomy w teamie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zrobilem przerwe miesiąc temu bo gra juz nudzi ile w to moge grac? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zrobilem przerwe miesiąc temu bo gra juz nudzi ile w to moge grac? :E

Zapytaj tych, którzy mają po 3-4k godzin na liczniku 8:E

Edytowane przez Azgorath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zrobilem przerwe miesiąc temu bo gra juz nudzi ile w to moge grac? :E

Dużo. Niektórzy w kwaka grają 16 lat. U niektórych to więcej niż pół życia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał CS GO z kilkoma innymi grami(cs source, 1.6 i cod mw3) i paroma skinami to zapraszam na /pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie mogę ugrać z deagla, unikam tej broni. W 1.6 była bardzo dobra, a tutaj jest do dupy. Kolega powiedział, że to kwestia wyczucia, i że trzeba nią sporo pograć. Nie chce mi się wierzyć w jego słowa.

Graj z P250, taki mini digl z 1.6, biegasz z tym, skaczesz bhopa, salta, wszystko i tak sypiesz takie kaski, że ŁOOOOO :E

Może coś z digla wchodzi na 128t, ale na 64 coś strzelić to serio wyczyn, prosto w kask i typ nie dostanie - dobierzesz się p250 to i przez całą długą kosisz ttypa z kałaszem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj tych, którzy mają po 3-4k godzin na liczniku 8:E

 

Nie ma takich jeszcze chyba. Prosy mają po 2k. Nie widziałem jeszcze u nikogo więcej niż 2,5k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają jeszcze serwery TP (Team Play?) Gdzie mapa była podzielona na strefy, których nie można było opuszczać po upłynięciu określonego czasu? Uniemożliwiało to wykonanie szybkiego rashu na spawny i wymuszało grę zespołową. Ludzie byli ogarnięci i na prawdę fajnie się grało.

 

edit Aha grałem na nich w 2008roku gdzieś w CS:Source

Edytowane przez limak122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 5 skryznek moge je oddac za jakąś broń do TF2. O ile ktoś coś tam jeszce ma :E, pisać PW :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają jeszcze serwery TP (Team Play?) Gdzie mapa była podzielona na strefy, których nie można było opuszczać po upłynięciu określonego czasu? Uniemożliwiało to wykonanie szybkiego rashu na spawny i wymuszało grę zespołową. Ludzie byli ogarnięci i na prawdę fajnie się grało.

 

edit Aha grałem na nich w 2008roku gdzieś w CS:Source

 

są takie serwery, ale najlepszym rozwiązaniem jest tryb turniejowy 5/5 gdzie wyszukasz bardzo szybko przeciwników oraz czasami trafisz na ogarnietych teammate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich jeszcze chyba. Prosy mają po 2k. Nie widziałem jeszcze u nikogo więcej niż 2,5k.

Mówiłem ogólnie o serii counter strike :P Max jaki widziałem w GO to było 1500 godzin i ten sam gość miał ponad 3,5k godzin w 1.6 8:E

 

Działają jeszcze serwery TP (Team Play?) Gdzie mapa była podzielona na strefy, których nie można było opuszczać po upłynięciu określonego czasu? Uniemożliwiało to wykonanie szybkiego rashu na spawny i wymuszało grę zespołową. Ludzie byli ogarnięci i na prawdę fajnie się grało.

 

edit Aha grałem na nich w 2008roku gdzieś w CS:Source

Są, ale mało.

Edytowane przez Azgorath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem ogólnie o serii counter strike :P Max jaki widziałem w GO to było 1500 godzin

cs go widziałem ostatnio 3500h :E albo to był mistrz w kategorii "nolife" albo CSa ma ciągle w idle... [oczywiście też mógł być bug steam, ta platforma niedawno miała takie błędy]

Edytowane przez sonio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem dzisiaj 3 skrzynki. W ostatniej trafiłem Karambit Slaughter Lekko Używany. :thumbup: Za ponad 300 ojro powinien pójść. Lepszego prezentu na Święta mieć nie mogłem. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...