Skocz do zawartości
Rybisiu

CS:GO / Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

cs go widziałem ostatnio 3500h :E albo to był mistrz w kategorii "nolife" albo CSa ma ciągle w idle... [oczywiście też mógł być bug steam, ta platforma niedawno miała takie błędy]

Albo kilka osób gra :P

 

Otworzyłem dzisiaj 3 skrzynki. W ostatniej trafiłem Karambit Slaughter Lekko Używany. :thumbup: Za ponad 300 ojro powinien pójść. Lepszego prezentu na Święta mieć nie mogłem. :cool:

Już jest po 249 ojro :E Masakra, że ludzie dają tyle kasy za item w grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem dzisiaj 3 skrzynki. W ostatniej trafiłem Karambit Slaughter Lekko Używany. :thumbup: Za ponad 300 ojro powinien pójść. Lepszego prezentu na Święta mieć nie mogłem. :cool:

Masakra trzeba miec farta ja też chce :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem dzisiaj 3 skrzynki. W ostatniej trafiłem Karambit Slaughter Lekko Używany. :thumbup: Za ponad 300 ojro powinien pójść. Lepszego prezentu na Święta mieć nie mogłem. :cool:

No pogratulować tylko. Żebym ja miał takie szczęście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:P ja też wczoraj otworzyłem skrzynkę ..... (tą nową żółtą ) wpadł " zajebisty " Bizon za 0.11€ :E Edytowane przez raiders

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakich skrzynkach może być ten nożyk :E ? Nie mam teraz dostępu do steama...

I jaka jest cena klucza :E, może bym zakupił :E

 

W Realu cena za taki nóż byłaby podobna :E

 

@down

To pierdziele taką zabawę :E, wolę to dać do buka :cool:

Edytowane przez GoreK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakich skrzynkach może być ten nożyk :E ? Nie mam teraz dostępu do steama...

I jaka jest cena klucza :E, może bym zakupił :E

 

W Realu cena za taki nóż byłaby podobna :E

w każdej jednej skrzynce masz unikalny przedmiot to właśnie nóż .... klucz to 1.79€ .... powodzenia w otwieraniu :).

 

P.S. nie napalaj się na kosę bo wylosowanie jej jest równe trafieniu 6 w lotto:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przepustką bravo jest nieograniczona ilość dropów? Często dropi? Bo właśnie dziś kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przepustką bravo jest nieograniczona ilość dropów? Często dropi? Bo właśnie dziś kupiłem.

co ma przepustka bravo do dropów :hmm: .... NIC.

Bravo to tylko MapPack czy ją posiadasz czy nie w ilości dropów nic się nie zmienia ,jedyna zmiana to taka ze masz szansę na krzynkę Bravo :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałeś bravo to 5 skrzynek mogłeś dropnąć kiedy non bravo 4. Teraz może się zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałeś bravo to 5 skrzynek mogłeś dropnąć kiedy non bravo 4. Teraz może się zmieniło

kto CI takie bajki opowiadał ? :E

 

 

od samego początku było można dropić max 5 itemów na tydzień(nie kalendarzowy) i max 2 dziennie . Jedyna zmiana jaka była to na pierwszej przecenie bravo dali więcej dropów chyba do 7 , skrzynki leciały jak szalone :P ...cena na rynku również.

 

Ostatnimi czasy co mi się zdarzyło (2-3 razy) to dostałem 3 dropy w ciągu dnia ,ale za to przez kolejne 3 dni nic kompletnie nie leciało .

Zresztą gdzieś był opisany system dropów i ilość chyba na "redicie"

Edytowane przez raiders

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałeś bravo to 5 skrzynek mogłeś dropnąć kiedy non bravo 4. Teraz może się zmieniło

 

Naprawdę tylko to? Słyszałem, że bez bravo są 4 dropy/tydzień a z bravo jakoś więcej. Nawet czytałem gdzieś o tym :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raiders jak zwykle swoje... 4 dropy bez bravo i 6 z bravo Nawet w changelogu było podane, że dodaje dropy. (oczywiście bez ilości)

Jak masz bravo to masz 6 dropów tygodniowo. Sprawdzone na około 20 osobach z którymi codziennie gram. (czasem są odchyły o 1-2 dropy do przodu w tygodniu, ale to taka anomalia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie...

Jest jakieś demo czy jakiś nawet non steam żebym mógł zobaczyć jak to wygląda ?

Ja jako zwolennik prostoty czyli takich gier jak cs 1.6 czy starsze cody "przerażą" mnie jakieś dropy, bravo itp. ? :) Mnie odpycha w tych nowszych fpsach wlaśnie cos takiego jak lvl postaci, broni, ulepszenia, umiejętności itd.

Edytowane przez Robert118

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie...

Jest jakieś demo czy jakiś nawet non steam żebym mógł zobaczyć jak to wygląda ?

Ja jako zwolennik prostoty czyli takich gier jak cs 1.6 czy starsze cody nie "przerażą" mnie jakieś dropy, bravo itp. ? :) Mnie odpycha w tych nowszych fpsach wlaśnie cos takiego jak lvl postaci, broni, ulepszenia, umiejętności itd.

 

 

tutaj lvl nic nie daje do umiejętności, bronie lepsze się nie stają ;)

Poprostu twrócy chcą przyciągnąc rzesze fanów, a że robią to w sposób MMO graj i zgarniaj paczki i je sprzedawaj - dzieki czemu kupujesz nastepe gry za kase z grania.

 

A tak wogóle GO daje rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo kilka osób gra :P

 

 

Już jest po 249 ojro :E Masakra, że ludzie dają tyle kasy za item w grze...

już jest za 289 noże idą jak świeże bułeczki. w sumie sam nie wiem dlaczego. dla mnie to głupota albo po prostu dla szpanu.

 

tak btw. trafiłem nóż w bravo. ale to bez różnicy, którą otwierasz. w każdej możesz trafić i w każdej możesz nie trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie...

Jest jakieś demo czy jakiś nawet non steam żebym mógł zobaczyć jak to wygląda ?

Ja jako zwolennik prostoty czyli takich gier jak cs 1.6 czy starsze cody "przerażą" mnie jakieś dropy, bravo itp. ? :) Mnie odpycha w tych nowszych fpsach wlaśnie cos takiego jak lvl postaci, broni, ulepszenia, umiejętności itd.

GO daje radę :)

Spokojnie, tutaj nie ma czegoś takiego jak lvl postaci, są odznaki, ale to raczej dla szpanu, tak samo skiny broni - zmieniają wygląd broni, nie parametry, więc nie ma mowy o żadnej faworyzacji graczy, którzy je kupują, a dzięki GO można nieźle zarobić sprzedając itemy, które dostaniemy, a których nie chcemy.

 

CS się pod tym względem nie zmienił, więc spokojnie :)

Edytowane przez Azgorath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się skuszę.

Na steamie gra jest za 5 euro, czyli chyba uczciwa cena ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dobra ja nie gram w to gówno pasuje. Już bf4 jest lepszy (:E)

Ja mam kałasza, koleś bizona i z połowy DD2 mi strzelił banie w 2 strzałach. Ja wpestkowałem w niego chyba z pół magazynka w łeb i nic. Potem ruskie ścierwo latało z negevami i p90. Łatwiej trafić banie z p90/p250/nevegeva z full auto niż z ak :wiggle:

Ja usuwam tą grę :boink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DratwaV2

Ja dzisiaj sprawdziłem kilka demek gdzie wydawało mi się, że ktoś ma wh.

Nie wiem jak to jest z tą grą, ale wyczekiwałem gościa w bibliotece na inferno. Patrzyłem na łącznik. Koleś wyleciał i walnął mi bułę od razu. Było to trochę dziwne, nawet kolega się zdziwił. Na demku jednak to wyglądało jak ja bym był opóźniony z dobrą sekundę, bo jak ten koleś się wychylił żeby sprawdzić wejście od biblioteki to widział mnie przez dobrą sekundę, gdzie u mnie tylko mignął. I niestety w większości przypadków, gdzie wrzeszczę "skąd ten typ ma info" wygląda bardzo podobnie. Nie wiem dokładnie co jest powodem tego opóźnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się skuszę.

Na steamie gra jest za 5 euro, czyli chyba uczciwa cena ?

Jeszcze wczoraj był za 2,74

 

Może jeszcze będzie w tej cenie w następnych dniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo po 20 złociszy chodziły. Po pierwszym dropie może się zwrócić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DratwaV2

Ja kupowałem klucz w wakacje za 35 złotych. Kilka dni temu zamawiałem koledze gifta na allegro za 22 złotych. Jak dla mnie cena tego CSa jest jak najbardziej :thumbup: pamiętam jak Anthology kupowałem w Carrefourze za 55 złotych :P

 

Nudziło mi się to zrobiłem coś takiego: http://www.youtube.com/watch?v=bWIbdz_KKrA

Edytowane przez DratwaV2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dobra ja nie gram w to gówno pasuje. Już bf4 jest lepszy (:E)

Ja mam kałasza, koleś bizona i z połowy DD2 mi strzelił banie w 2 strzałach. Ja wpestkowałem w niego chyba z pół magazynka w łeb i nic. Potem ruskie ścierwo latało z negevami i p90. Łatwiej trafić banie z p90/p250/nevegeva z full auto niż z ak :wiggle:

Ja usuwam tą grę :boink:

No i dobrze, bajkopisarzy nie potrzebujemy :P

Co do headów z AK i Negeva - jak opanujesz Negeva, to łatwo z tego sadzić heady, bo łatwo można kontrolować jak lecą pociski, tylko trzeba kilku godzin gry z tą bronią. P90 jest trochę przekombinowany i o tym już było mówione kilka razy, ale i tak jak ktoś ma w łapie skilla, to będzie jechał z AK ładnie.

P90 jest idealną bronią na początek - łatwa do opanowania i można denerwować innych :E

 

Ja kupowałem klucz w wakacje za 35 złotych. Kilka dni temu zamawiałem koledze gifta na allegro za 22 złotych. Jak dla mnie cena tego CSa jest jak najbardziej :thumbup: pamiętam jak Anthology kupowałem w Carrefourze za 55 złotych :P

 

Nudziło mi się to zrobiłem coś takiego: http://www.youtube.com/watch?v=bWIbdz_KKrA

Global Offensive od początku był tani, bo chodziło o to, żeby jak najwięcej ludzi na niego przeszło. Ja kupowałem kilka dni po premierze i wyszło ~45 zł. Teraz jest do wyrwania za 15-20 zł.

Edytowane przez Azgorath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dobra ja nie gram w to gówno pasuje. Już bf4 jest lepszy (:E)

Ja mam kałasza, koleś bizona i z połowy DD2 mi strzelił banie w 2 strzałach. Ja wpestkowałem w niego chyba z pół magazynka w łeb i nic. Potem ruskie ścierwo latało z negevami i p90. Łatwiej trafić banie z p90/p250/nevegeva z full auto niż z ak :wiggle:

Ja usuwam tą grę :boink:

Ehmm ehmm, z tego co pamiętam, nie byłeś hajtowy z kałasza :E Ja jakoś mogę, dziwne? ;)

 

Edit:

Sorry Dratwa, wyłączyłem po połowie, standardowe akcje co nie zmienia faktu, że i tak uważam że dobrze strzelasz - po prostu takich akcji się nie wrzuca :P

Mam kilka jakiś demek z ejsami, 4k i też nie wrzucę, nawet nie chcę się po nie sięgać, tak standardowe :kwasny:

Edytowane przez ThiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehmm ehmm, z tego co pamiętam, nie byłeś hajtowy z kałasza :E Ja jakoś mogę, dziwne? ;)

Wariat nie jestem ale plażo proszę. Ja pestkowałem w jego głowę a ten strzelił mi z BIZONA bańkę z połowy mapy. Wkurzyć się można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...