Skocz do zawartości
Rybisiu

CS:GO / Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

Dropnelo mi "Winter Offensive Weapon Case"

Zeby to otworzyć musze mieć do tego klucz ktory muszę kupić ?

A żeby coś w ogole tu sprzedać muszę najpierw coś kupić tak ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"pach walnąłem head'a, ace na p250 ... boże jaki dobry jestem na mm :D omg skarałem bota z p90 przez sciane 2 pestkami.. .wiem wiem jestem ogar... chodz na 1vs1 sprawdzimy cie... p90 noob pestkuje go awką na full auto..... nie mów że grasz na publikach ? hahahha ja gram od 10 lat na turnieju i nigdy nie wejde na puba"

.

.

.

.

.

.

.

 

Mniej więcej tak wygląda treść postów ThiZ'a. Temat z CSGO jest ogólnie o grze a ThiZ chce żeby cała treść opierała się tylko na e-skillu, graniu ak/m4, matchmaking. Zauważyłem że zaimponowałeś kilku chłopcom na pclabie i jesteś tu już powoli celebrytą, ale wystarczy przeczytać wszystkie twoje posty i od razu widać że jesteś żałosny. Wiadomo ty tego nie zauważasz. Zauważa to osoba dla której gra jest zabawą.

Nie rozumiem dlaczego tematyka całego tematu musi się opierać tylko i wyłącznie na matchmaking? Dużo osób lubi pograć na fajnych publicznych serwerach (przeważnie są to małe serwery) gdzie administracja potrafi doskonale odsiać dzieci, chamów, prostaków dzięki czemu zostaje towarzystwo w wieku 20~40lat które nie zachowuję się jak płaczki.

Nigdy nie byłem esportowcem. Ale nigdy nie obrażałem ludzi którzy w grze widzą tylko "versusy" i turnieje. Ty robisz na odwrót.

Dla ciebie każdy post na temat screena, itemów, dropów, publicznych serwerów jest nie wartościowy.

 

Od razu napiszę Ci małe FAQ bo pewnie nie zrozumiesz tego postu i naskoczysz na mnie jak dwunastolatek z metina:

1. Tak, lubie grać p90. Dlaczego? Dlatego że jest skuteczne, tańsze i jeszcze raz skuteczne. Nie interesuje mnie opinia dzieci które nie mogą się pogodzić z tym że przegrywają ze mną na krótką odległość. Ja przegrywam na długą i jakoś nie narzekam tylko gram dalej.

2. Tak, używam AK/m4a4/awp/p250/usp-s. Gram wszystkimi broniami w zależności od sytuacji.

3. Tak, gram na FFA. Dużo osób to robi dlatego myślę że nie jest to zbrodnia.

4. Tak, grałem matchmaking. Mam wygranych około 70 meczy. Nie jestem z tego powodu tak dumny żeby podniecać się screenami na forum. Przegrałem pewnie drugie tyle no ale jeśli gra się z graczami losowymi to nie zawsze działa komunikacja miedzy drużyną.

 

Pozdrawiam osoby dla których CS'GO to zabawa. Mam nadzieję że spotkamy się kiedyś na serwerze.

Edytowane przez Mario___

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z pingiem w tej grze. Według pingtestu mój ping wynosi ~45, w wyszukiwarce serwerów społeczności też mniej więcej tyle, a po zalogowaniu na serwer skacze w wartościach od 100 do "nieskończoności".

Istnieje jakiś sposób na rozwiązanie problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z pingiem w tej grze. Według pingtestu mój ping wynosi ~45, w wyszukiwarce serwerów społeczności też mniej więcej tyle, a po zalogowaniu na serwer skacze w wartościach od 100 do "nieskończoności".

Istnieje jakiś sposób na rozwiązanie problemu?

 

Możesz podać przykład serwera na którym ping jest aż tak wysoki? Grasz tylko i wyłącznie na polskich serwerach? Bo jeśli dołączasz do serwerów zagranicznych (słabych i oddalonych) to ping ponad 100 jest niestety normalny.

Edytowane przez Mario___

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdym tak się dzieje, nawet jak korzystam z opcji znajdź grę. Gdy szukam gier przez wyszukiwarkę to biorę te serwery, które mają najmniejszy ping wq niej. Często więc są to polskie serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To słabo... Twój problem może mieć dziesiątki przyczyn. Przepraszam że niektóre mogą być banalne. Ale nie wiem na jakim poziome jest twoja wiedza.

(pewnie 99% rzeczy już zrobiłeś)

1. Czy pliki gry są spójne?

2. Czy komputer nie jest zainfekowany?

3. Czy z twojego łącza korzysta więcej komputerów, urządzeń?

4. Czy ping w rejonie 45 jest stały? Bo niektóre połączenia mają problemy ze stabilnością i choć speedtest złapie 40 to za chwilę jest dużo więcej. Najlepiej sprawdzić jakimś "pingiem" do serwera z parametrem "-t" i dać mu kilkanaście minut. Wtedy wyeliminujesz brak stabilności.

5. Czy w innych grach internetowych masz podobne problemy?

 

Wśród problemów opisywanych na głównym forum valve przeważnie jest mowa o niskich FPS i błędach przy dołączaniu do serwera. Brak nowych tematów o skaczących pingach skąd można wnioskować że to raczej nie problem globalny dlatego ciężko polecić coś co zadziała. Musisz szukać metodą prób i błędów.

Edytowane przez Mario___

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://i39.tinypic.com/20qjqs3.jpg :E

 

47 godzin przegranych i takie wyniki. W sumie to te 1663h w 1.6 robi swoje. GO to żadne wyzwanie. Ludzie na serwach to dzieci dusta, którzy co rundę raszują długą. Czasami mam wrażenie jakby grały w to jakieś orangutany. Na mixach wcale nie jest lepiej.

Ludzie nadal nie znają zasad gry TP. Community to sam intelektualny plebs, dresy i gimby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh i jeszcze screen z moim fatalnym wynikiem :P

Ja nie grałem 6 lat i stawiam pierwsze kroki w GO. Za miesiąc będe pro graczem...taki poziom jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://i39.tinypic.com/20qjqs3.jpg :E

 

47 godzin przegranych i takie wyniki. W sumie to te 1663h w 1.6 robi swoje. GO to żadne wyzwanie. Ludzie na serwach to dzieci dusta, którzy co rundę raszują długą. Czasami mam wrażenie jakby grały w to jakieś orangutany. Na mixach wcale nie jest lepiej.

Ludzie nadal nie znają zasad gry TP. Community to sam intelektualny plebs, dresy i gimby.

 

Wiesz to jest SS z ffa. Pokaż ace na supreme master first class co najmniej to powiem ze hajt ! ;) ale tutaj już doochodzi kwestia posiadania zgranego teamu :E

A my tylko gramy 4fun wiec jesteśmy wszyscy (dosłownie wszyscy ) w tym temacie na poziomie low skillowców, spinki że ktoś kogoś zjedzie powodują ironiczny uśmiech, bo chyba każdy wie że sam w Cs'a meczu ( na wysokim poziomie) nigdy nie wygra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wbić drugi raz w życiu na wyścig zbrojeń dla rozgrzewki i wygrać 4 rundy pod rząd :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standard.

Nie ma to jak wygrać w t mirage 10:5 i przegrać 16:14 ^^

 

edit:

ta gra jest niesprawiedliwa, strzelasz jakieś standardowe ejsy, a jak walniesz emejzing 3k to dalej musi się stać jakieś nieszczęście...

Jeden mecz, pistoletówka ubersick szybkie 3hs, czwarty typ oczywiście wyczekuje...

 

Któraś tam runda z awp, wbita szybka na mały z awp, okazało się, że jest pięciu, 2 szybkie kille z bsa, wychylam na tych od respa i trzeci kill, wychylam znów i 0,01cm obok ciała...

Edytowane przez ThiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem przed chwilą buga. Wygrałem 1 rundę na sugarcane i wyświetliło mi się: Postęp osiągnięcia Afera Cukrowa - 1/5, wyszedłem z gry i w menu wyświetliło mi się odblokowane osiągnięcie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na miałem lepszy bug - całą grę jak kupiłem kamizelke to mi odejmowało tylko kase (nic nie dawało), a jedna runde latałem 20 metrów nad mapą :E niestety trzęsło mną (więc strzelało bardzo niecelnie), a poruszać mogłem się w takich miejscach że nic mi to nie dawało (praktycznie tylko koło respa)

Edytowane przez sonio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DratwaV2

To jest chyba jedyny Counter Strike, w którym nie da się wybrać modelu postaci... czemu z tego zrezygnowali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba jedyny Counter Strike, w którym nie da się wybrać modelu postaci... czemu z tego zrezygnowali?

 

A czemu nie? Większość graczy w poprzednich częściach i tak miała na to :kwiatek:, przez co po mapie latały same Phoenixy czy SEALsy, a tak to przynajmniej jakaś różnorodność jest.

Edytowane przez nietopyrz
pseudocenzura ostrego wulgaryzmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Pamiętam jak grałem w CS:S i zawsze przy wybieraniu postaci nawet nie patrzyłem co wybieram. W global offensive losowe postacie są spoko i różnią się trochę, a niektóre servery po wykupieniu VIP`a wprowadzają możliwość wyboru różnych skinów, albo jest jeden specjalny.

Edytowane przez Azgorath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wyczerpałem swój limit szczęścia jeśli chodzi o dropy :P.... leci sam syff od 4 dni same skrzynki CS:GO2 x3 i M249 x2 :lol2::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba jedyny Counter Strike, w którym nie da się wybrać modelu postaci... czemu z tego zrezygnowali?

 

Model postaci to wybierało się na FFA, ogarnięci gracze i tak grali z komendą na jeden model t i jeden model ct.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DratwaV2

Model postaci to wybierało się na FFA, ogarnięci gracze i tak grali z komendą na jeden model t i jeden model ct.

 

cl_minmodels? jakoś nie widziałem, żeby duża ilość profesjonalnych graczy w 1.6 używała tej komendy, zwłaszcza g5

 

Duży update VAC`a :cool:

Rad jestem bardzo

 

właśnie 20 minut temu dostałem na maila undetectable wh. O dziwo zapłaciłem za subskrypcję na 2 miesiące, a nie na trzy, ale to chyba prezent na Nowy Rok - oczywiście żartuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem sobie u kolegi i musze powiedziec ze gra sie super :cool:

Pewnie dzisiaj lub jutro kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Półtora roku po premierze. Szybki jesteś :E

 

Lepsze kupno CS:GO rok po premierze niż CS 1.6 po piętnastu :E

Edytowane przez Zmazze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie mogę się przekonać do tego Globala, w Source wycisnałem juz 1400 godzin i jest super, a w GO jakoś nie jara mnie granie :/ Zagram czasem godzinke i wracam z powrotem do Sourcea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...