Skocz do zawartości
Rybisiu

CS:GO / Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

położyli lachę na optymalizacje

i dobrze... ta gra to gówno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dobrze... ta gra to gówno

Wyjdź trollu, nikt Cię tutaj nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trolluje

To poprzyj swoją wypowiedź argumentami proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gra która potrzebuje jeszcze kilku zmian. Odejdźcie cwele ave 1.6/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poprzyj swoją wypowiedź argumentami proszę.

Patrząc na jego pasek ostrzeżeń i styl pisania myślę, że godsmack nie jest zdolny do pisania argumentów. Nie karmcie go.

Edytowane przez Azgorath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dobrze... ta gra to gówno

 

Tak, wiemy, nie pierwszy raz to tu piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poprzyj swoją wypowiedź argumentami proszę.

-overpowered p90, spray and pray ta broń nie wymaga celowania :E trzymasz LPM a broń pracuje za ciebie

-balans broni kompletnie skopany

-deagle

-żałosny matchmaking i te serwery 64tickrate

-Skoro dali m4 dla ct to niech dadzą odpowiednik dla terro. O ile m416 vs ak był balans tak teraz ak ma małe szanse w starciu z m4. Nie dość, że mały rozrzut to i damage ogromny. To samo tyczy się usp.

-głupie udziwnienia w stylu promowanie zabijania z popierdółek bo więcej $ za killa z takiej broni

-ludzie grają dla skinów i skrzynek...

-hedshoty z tyłka, jakieś banie z wyskoku, spam adadadad i sagany na lewo i prawo co bardziej przypomina COD/UT niż cs'a

-community

Rozumiem, że trzeba iść z duchem czasu ale udziwniać, zmieniać coś co trwało przez dekadę w harmonii jest dla mnie bezsensowne. Zmiany dla zmian w dodatku nietrafione. Czekam na flejm.

 

Tak, wiemy, nie pierwszy raz to tu piszesz.

Dzięki, że pamiętasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z nielicznych toco tu dobrze prawi :)

CSGO nie jest aż tak zły, ale trudno się nie zgodzić z Twoimi argumentami.

Edytowane przez ThiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balans nie jest przypadkiem lepszy niż w poprzednich odsłonach? Więcej broni ludzie używają niż tylko Deagle, AK, M4 i AWP.

 

Co do Deagla to jest słaby, nie wiem w czym problem. Wystarczy grać czymś innym.

 

A ten motyw że M4 jest lepsze od AK to chyba jakieś jaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten motyw że M4 jest lepsze od AK to chyba jakieś jaja.

+1

A co do ludzi, którzy grają dla dropów, to zmień kolegów/server, bo okej, dropy są pewną motywacją/zachętą, ale dalej na serverach panuje dobry klimat i dropy to tylko smaczek na koniec meczu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balans nie jest przypadkiem lepszy niż w poprzednich odsłonach? Więcej broni ludzie używają niż tylko Deagle, AK, M4 i AWP.

 

Co do Deagla to jest słaby, nie wiem w czym problem. Wystarczy grać czymś innym.

 

A ten motyw że M4 jest lepsze od AK to chyba jakieś jaja.

W 1.6 używało się Glocka, Uspa, Digla, MP5, Famasa, M4, AK, AWP i czasami Galila. Niby mniej, ale jakoś lepiej było, serio.

Co do motywu M4 vs AK47, czy ja wiem, po części ma racje. M4 z tłumikiem jest mocne - ale za dużo nim się nie bawiłem, więc ciężko mi ocenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M4A1-S przede wszystkim przekreśla pojemność magazynka. Nie wspominając o tym, że sporo tańszy AK potrafi powalić 1 strzałem w głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale nikt nie jest aż tak idealnym aimerem, aby same kaski sadzić, a wtedy lepiej sprawdza się M4. Na daleką odległość może i AK więcej by zdziałało, ale na blisko M4s > ak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M4A1-S przede wszystkim przekreśla pojemność magazynka. Nie wspominając o tym, że sporo tańszy AK potrafi powalić 1 strzałem w głowę.

Co z tego, że przekreśla skoro 20 nabojów 1v1 wystarcza w zupełności w dodatku ten damage i celność. Możesz z tą bronią spamować adadad, latać na pałę a i tak stracisz mało na celności gdzie z ak takie jazdy są niemożliwe. AK to jeden strzał celny ale weź ustrzel mobilnego ct z m4 gdzie po 2 strzałach recoil leci w chmury. AK jest outplayed by M4 i zdania nie zmienię. Wyskilowany aimer miałby szanse ale postawmy w boju nooba z m4a1-s i nooba z ak a wygra noob z m4.

Edytowane przez godsmack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że przekreśla skoro 20 nabojów 1v1 wystarcza w zupełności

ale prawie przekreśla strzelanie "na ślepo" przez ściany/rogi (co jest wielokrotnie spotykane przy 30 pestkowej wersji :E a czemu by z tego nie korzystać - skoro np. wiesz że ktoś się czai dokładnie w tym miejscu) - zresztą przydałoby się móc wybrać wersję w trakcie trwania mapy (czasami zależnie od obranej trasy wolę inną wersję - dlatego mam "normalną" aktywną - minimalnie gorzej z celnością, ale uniwersalniejsza).

 

Osobiście też uważam że większa kasa za gorsze bronie nie jest taka zła (wprowadza to większą różnorodność w graniu, ponieważ tymi pierdołami nie można grać tak samo odważnie jak np. m4...). W końcu lepiej wspominam kilka rund trollowania z bizonem i spamem granatów robiąc 2-3 kille niż z m4/ak47 w ręku :E

Edytowane przez sonio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale nikt nie jest aż tak idealnym aimerem, aby same kaski sadzić, a wtedy lepiej sprawdza się M4. Na daleką odległość może i AK więcej by zdziałało, ale na blisko M4s > ak

No patrz, a wystarczy przeczytać kilka stron wstecz jacy tutaj na labie są pr0 uber esport mega hiper playerzy :lol2:

Edytowane przez Azgorath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wole m4 BEZ tłumika. nie raz uratowała mi dupę gdy terro raszowało B na de_cache. z tłumikiem nie miałbym szans. tak btw deagle jest do opanowania kwestia czasu. trening czyni mistrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrz, a wystarczy przeczytać kilka stron wstecz jacy tutaj na labie są pr0 uber esport mega hiper playerzy :lol2:

Nawet najlepszy esportowiec nie będzie sadził samych kasków, tym bardziej na śmiesznym t64

ja tam wole m4 BEZ tłumika. nie raz uratowała mi dupę gdy terro raszowało B na de_cache. z tłumikiem nie miałbym szans. tak btw deagle jest do opanowania kwestia czasu. trening czyni mistrza.

Również gram bez tłumika, ale jak nie masz ekipy jak ostatnio ja - to lepiej z tłumikiem, mniej hajsu kosztuje a z randomami różnie pod względem $$$ :E

Deagle do opanowania? No nie wiem, na 128 może tak, na 64 celuję idealnie w bańke a pocisk przelatuje jak w 1.6, gdy ktoś miał interp 0.1 :E

Zresztą, za takie opanowanie to ja dziękuję, p250 szybka wbita i możesz z tego kaski na kilometr sypać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten steam to jest jakiś żart? Ostatnio częściej NIE MOGŁEM grać niż mogłem. Albo rang nie wyświetla i nie może znaleźć turniejówki, albo serwer wywala albo **uj wie co innego.

Ostatnio rzeczywiście jest średnio :/

 

, p250 szybka wbita i możesz z tego kaski na kilometr sypać.

Five seven też daje radę, a TEC-9 też może nieźle zdziwić ludzi :E

Edytowane przez Azgorath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzylo sie komus miec problemy ze znikaniem rangi i spowodowanym tym problemem ze znalezieniem gier turniejowych?? Osobiscie jeszcze takiego problemu nie mialem, bo zawsze ta range mam, ale kilku moim znajomym sie zdarzylo i przez to, ze ta ranga znika nie moze dobrac przeciwnikow. Czy ktos zna na to rozwiazanie? Uruchomienie na nowo steama czy gry niestety nie pomaga ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywa tak i to ostatnio dość często.

 

Ahh ciekawe kiedy następna operacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzylo sie komus miec problemy ze znikaniem rangi i spowodowanym tym problemem ze znalezieniem gier turniejowych?? Osobiscie jeszcze takiego problemu nie mialem, bo zawsze ta range mam, ale kilku moim znajomym sie zdarzylo i przez to, ze ta ranga znika nie moze dobrac przeciwnikow. Czy ktos zna na to rozwiazanie? Uruchomienie na nowo steama czy gry niestety nie pomaga ;/

Cały czas coś pieprzą, po statnim patchu spadły mi fpsy prawie o połowe, kursor w menu mi znika, przez co muszę restartować grę, broń znika przynajmniej kilka razy na mecz, nie może mi też znaleźć żadnej gry w trybie uproszczonym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po ostatnim patchu poprawili optymalizacje. Może Ci się renderowanie wielordzeniowe wyłączyło ?

A broń faktycznie lubi znikać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...