Skocz do zawartości
Rybisiu

CS:GO / Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będziecie grać na pl serwerach, to uważajcie na cwaniaczka o nicku Łebovsky

15 letni biznesmen się znalazł 8:E

Spamuje na serverze, że przyjmuje złote skrzynki i bravo, otwiera je, a potem jak dropi coś mało cennego, to broń idzie do Ciebie, a jak jakiś statrak, albo coś więcej wartego, to dzielicie się kasą po połowie (mówisz jaki chcesz skin za 50% wartości).

W praktyce wygląda to tak:

dajesz mu skrzynkę bravo, on kupuje mało warty skin ze skrzynki, np. galil roztrzask, otwiera skrzynkę bravo, dropnięty item szybko idzie do jego kumpla, do Ciebie pisze, że dropnął galil i czy go chcesz 8:E

 

Jak zapytasz jaki to ma sens, przecież na tym traci, bo klucz kosztuje 1,80euro, to jakieś tam farmazony pociska :E

Ja mam skrzynek bravo od groma, to rozpracowałem gościa i dałem mu jedną skrzynkę ciągle obserwując ekwipunek i właśnie mi wcisnął galila (nie miałem, więc mi się opłacało), ale najlepsza była akcja z drugą skrzynką: napisałem do niego w momencie jak miał w ekwipunku 0 skrzynek, dałem bravo, obserwowałem ekwipunek, nic się nie zmieniało i po chwili mi pisze, że wypadł galil :E Ja mu mówię: ale jak to, skoro dalej masz w EQ skrzynkę? Chwila ciszy i tekst: "sorry, pomyliłem okienka, teraz nie mam kasy na otwieranie skrzynek", oddał mi skrzynkę, pół godziny później patrzę i miał 2 skrzynki bravo, jedną złotą i doszły mu do EQ MP9 | Rose Iron Factory New, SSG 08 | Krew w wodzie lekko używana, AK-47 | Blue Laminate Fabrycznie nowa, USP-S | Rozrost Lekko używana, MP7 | Orange Peel Lekko używana, czyli interes się kręci :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:E jakim trzeba być frajerem aby dać się złapać na takie plewy takiemu biznesmenowi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, takich cwaniaków to jest cała masa, ja akurat trafiałem na takich, którzy szukali frajerów, co dopiero cs-a pierwszy raz na oczy zobaczyli i wciskali jakieś tanie skiny za kilka skrzynek :E

 

Właśnie po ostatnim patchu poprawili optymalizacje. Może Ci się renderowanie wielordzeniowe wyłączyło ?

A broń faktycznie lubi znikać

Z włączonym i wyłączonym renderowaniem mam tyle samo, wszystko mam na minimum i fps mi spada do 40 albo i mniej, kiedy przed patchem miałem w tych samych miejscach 70 wzwyż :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po ostatnim patchu poprawili optymalizacje. Może Ci się renderowanie wielordzeniowe wyłączyło ?

A broń faktycznie lubi znikać

 

 

To chyba ta poprawa coś im nie wyszła :E Mam teraz duże spadki fps'ów podczas akcji, a wcześnej zawsze stałe 100 fps'ów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale na to bym chyba nie wpadł :E Mają ludzie pomysły.

Edytowane przez Morv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi po updacie przybyło jakieś 30 fps więc nie wiem jak Tobie mogły spaść o połowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ktoś teraz ma ochote zagrac w mixa? bo juz randomami nie chce grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym czego się spodziewałeś bo takim słabym procku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:E jakim trzeba być frajerem aby dać się złapać na takie plewy takiemu biznesmenowi :lol2:

Ja wiedziałem, że to śmierdzi, po prostu chciałem zobaczyć jak to dokładnie działa, a skrzynek mam od cholery (CS:GO2 i bravo), więc czemu nie spróbować? :E I tak na tym zyskałem, bo ten galil kosztował tego gościa tyle, co bym dostał ze sprzedaży bravo, a przynajmniej mam ładny, lekko używany skin :) Ale z gościa niezły głupek, na swoim profilu ma wszystkie dane o sobie :E Ciekawe kiedy ktoś odkryje to samo co ja i mu zacznie robić syf na fejsie czy coś :E

Co jak co, ale na to bym chyba nie wpadł :E Mają ludzie pomysły.

8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym czego się spodziewałeś bo takim słabym procku ?

Czego? Chociażby stałego FPS jaki miałem przed patchem? Procek jak do tej pory jest wystarczający do WSZYSTKIEGO, w co tylko miałem ochotę zagrać, a GO śmiga na Source Engine, więc nie powinien mieć takich wymagań. Gra na minimum wygląda gorzej niż CSS, a działa beznadziejnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż poradzić taka optymalizacja. Pretensje miej do Valve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś jest chętny na wymianę kosa z csgo za kinzuaddera. ofc pokrywam koszty wysyłki + allegro on

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystaw item na allegro i już. Z tego co widziałem, to ludzie licytują ładnie takie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b_560_95_1.png

 

Mapcykl:

aim_caged

fy_hall

aim_map_ruins_edit

fy_united

aim_100hp

awp_arabia

aim_rush

 

Będzie wiecej map typu aim/fy/awp. Jak ktoś chce potrenować aima/recoil to zapraszam.

Edytowane przez tobiasz.r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra na minimum wygląda gorzej niż CSS, a działa beznadziejnie.

Może czas się wybrać do okulisty? Wiem, że każdy ma tam swoją opinię, czy zaliczył rq po tym, jak go gość z P90 pojechał, ale nie naginajmy faktów, bo robi się zabawnie.

 

maxresdefault.jpg

 

CS:GO na minimalnych wygląda dużo lepiej, niż CS:S.

 

 

W poprzednich odsłonach przynajmniej przeciwników było widać :E

 

Edytowane przez smilehunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@smilehunter - hejtera i tak nie przegadasz, każdy kumaty sobie przejrzy screeny, zagra w grę i sam wyciągnie wnioski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie jakaś klątwa została rzucona... 3 Winter Casy otworzyłem i co? 3x M249 Magma :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj z żółtej wyciągnąłem bizona :E wartego 0.05 e :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dwie skrzynki Bravo dropnąłem i wbiłem dość rzadki achievement, żeby zabić gracza na poziomie złotego noża nożem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dwie skrzynki Bravo dropnąłem i wbiłem dość rzadki achievement, żeby zabić gracza na poziomie złotego noża nożem :D

 

Taki rzadki, że ponad 8% graczy go wbiło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki rzadki, że ponad 8% graczy go wbiło?

I co z tego?

Mistrz pistoletów maszynowych osiągnęło 2,5% ludzi, a jest prostym achievementem, tak samo król zabójstw - 0,8% ludzi, a wystarczy tylko grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem jakiś czas temu strema Izaka i gościu wydropił nóż warty 300 euro :o:question:

Nie wiedziałem że można takie drogie rzeczy sprzedawać na steamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak ja te skrzynki opylam na rynek bo zawsze jakis shit trafie niz zarobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te skrzynki to się dostaje za gre FFA czy tylko te Turniejowe gry 5vs5.

 

Generalnie ja się nie mogę przekonać do tego cs'a , nie umiem w nim strzelać a AWP to już totalna porażka, jak w CS 1,6 w sumie reprezentowałem wysoki / bardzo wysoki poziom. To w tym Go nie bardzo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...