Skocz do zawartości
Rybisiu

CS:GO / Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie grałem nigdy tej...

Pierwsze mecze miałem żałosne gdzie nie mogłem ogarnąć recoila i rzucało mnie do drużyny z samymi gamoniami albo typami co uciekali w momencie gorszej gry i zostawałem w drużynie z botami... Później było już lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj znów cały clan vs random... żenada tylko się wkur*** można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, kumpel który kupił sobie csa na ostatniej wyprzedaży niemal na starcie dostał fioletową awp (bodajże pit vipera). Co tylko udowodnia, że najlepsze dropy tylko dla nowych graczy.

bzdurą jest to co ty piszesz. gram już 4 miesiąc i właśnie dropneło mi m4 nitro lekko używane (9 euro w markecie). pit viper jest zielone a filetowa to jest uderzenie pioruna co wypada po otwarciu skrzynki.

Edytowane przez emsoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beka, przecież silver po 10 meczach to porażka :E

Ja dostałem tego drugiego kałacha, jedna ranga przed łamanymi kałaszami, a znajomy miał... global elite :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beka, przecież silver po 10 meczach to porażka :E

Ja dostałem tego drugiego kałacha, jedna ranga przed łamanymi kałaszami, a znajomy miał... global elite :E

A ja mam taki problem ze dochodze do kałacha jako druga ranga a potem epickie spadanie w dół moze czas zmienić nową myszke bo mi nawala ma juz 5 lat :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grobel

bzdurą jest to co ty piszesz. gram już 4 miesiąc i właśnie dropneło mi m4 nitro lekko używane (9 euro w markecie). pit viper jest zielone a filetowa to jest uderzenie pioruna co wypada po otwarciu skrzynki.

Taaa, następnym razem zrobie screena żeby jakiś trol na pclabie mi uwierzył :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się wtrącę.

 

https://www.youtube.com/watch?v=TiVtmrACqDE Nowy odc z CS:GO sprawdzcie ;)

 

Nigdy nie rozumiałem fenomenu nagrywania tego jak grasz tylko po to, żeby inni to oglądali. Ignorując jednak ten fakt zapytam o coś innego: po co nagrywać siebie kiedy się NIE UMIE grać?

 

30 pestek z ak, 7 z digla, a koleś dalej stoi. Chłopie... po co to wrzucasz? Pytam poważnie, bo hajsu z wyświetleń nie zarobisz na pewno ;0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy zasugerował, że jak się nie przykładam do gry ostatnio, to przynajmniej niech zwiększę sensa, no to zrobiłem i z 0.65 na 1 @ 450dpi @ rawinput.

Pierwszy MM - połowa tragiczna, ale druga nawet spoko, wszystko siadało z awp i znów polaki grozili overwatchem z powodu owej broni :E

 

Do zoba na meczach pclabowcy

 

Beka z tym sensem, jak grasz w stylu osoby z parkinsonem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP, nie nagrywam dla hajsu po pierwsze, tylko dla beczki żeby mieli ludzie, i obczaili się z grą :) [ciach]

Edytowane przez qjin
Linkować tego samego po raz n-ty nie musisz - na razie ostrzeżenie słowne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP, nie nagrywam dla hajsu po pierwsze, tylko dla beczki żeby mieli ludzie, i obczaili się z grą :) [ciach]

Yhym, jasne, tak jak więksi polscy vlogerzy, oraz youtube plejerzy nie nagrywają dla hajsu, a potem się okazuje, że z tego żyją :lol2: - podobno przy 30k prawdziwych subskrypcji już jest fajny hajs :cool:

Jeśli chodzi o obczajanie się z grą, to sorry, ale GO ma 2 lata i jest o nim 1283274737277774727 filmików, więc nie musisz 50 razy spamować swoimi linkami.

 

 

Przyjemną turniejówkę teraz miałem - 15:15, teamy były naprawdę tak wyrównane, że szok :o

Edytowane przez Azgorath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 meczyk z nowym sensem, fajne 3k nawet strzeliłem, podoba mi się, bo emocje grube były - jedna z ważniejszych rund, a można powiedzieć zostałem sam na 4 (typ z teamu był mega ogórkiem :E)

 

Oczywiście sens nic nie ma do skanowania, ale pozwoliłem sobie jednak też wrzucić, wszystko z jednej połówki :)

http://www.youtube.com/watch?v=FWhFvEWXcIk&feature=youtu.be

 

Szkoda, że tylko 3k, więc demo idzie do śmietnika, ale jakby 4 wpadło... :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thiz jaki masz sens ustawiony??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 meczyk z nowym sensem, fajne 3k nawet strzeliłem, podoba mi się, bo emocje grube były - jedna z ważniejszych rund, a można powiedzieć zostałem sam na 4 (typ z teamu był mega ogórkiem :E)

 

Oczywiście sens nic nie ma do skanowania, ale pozwoliłem sobie jednak też wrzucić, wszystko z jednej połówki :)

 

 

Szkoda, że tylko 3k, więc demo idzie do śmietnika, ale jakby 4 wpadło... :heu:

Ja ostatnio przez ta bramę też ustrzeliłem 2 banie. Jedna na czysto widząc przebiegającego typa a druga na czuja bo już smoke leżał. Intuicja podpowiedziała mi, że po rzucie smoka koleś własnie teraz będzie biegł i jeb z dzidy :E

Edytowane przez godsmack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemną turniejówkę teraz miałem - 15:15, teamy były naprawdę tak wyrównane, że szok :o

Mnie ostatnio na nuke po stronie tero dołączyło do całego klanu rusków,goście nic nie potrafili zrobić i przegraliśmy 16-1...

Jedna rundę wygraliśmy kiedy ja zabiłem 4 :E Oczywiście po 2 stronie grały jakieś randomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio na nuke po stronie tero dołączyło do całego klanu rusków,goście nic nie potrafili zrobić i przegraliśmy 16-1...

Jedna rundę wygraliśmy kiedy ja zabiłem 4 :E Oczywiście po 2 stronie grały jakieś randomy.

Idź na Inferno/Mirage - imo bardziej zbalansowane mapy, albo na Cache jak masz przepustkę. Na Nuke z randomami bym się nie porywał.

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thiz jaki masz sens ustawiony??

Przez długi czas 0.65 450dpi(ZowieAM) + rawinput, od wczoraj taka odskocznia 1sens i reszta taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez długi czas 0.65 450dpi(ZowieAM) + rawinput, od wczoraj taka odskocznia 1sens i reszta taka sama.

ile 360 stopni w csgo Ci zajmuje centymetrów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez długi czas 0.65 450dpi(ZowieAM) + rawinput, od wczoraj taka odskocznia 1sens i reszta taka sama.

 

Rawinput co to jest i w czym pomaga?? bo wiesz mialem sensa na 4.0 w 800dpi i to długo grało mi róznie a najczesciej miałem takie mecze jakbym miał atak jakiejs padaczki a teraz mam na 2,5 i jest duzo lepiej ale nie wiem czy obnizyc jeszcze bardziej??zeby była szybkość w sytuacjach podbramkowych a w dalszych odległościach jednak zmiejszenie sensu duzo pomaga.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rawinput co to jest i w czym pomaga?? bo wiesz mialem sensa na 4.0 w 800dpi i to długo grało mi róznie a najczesciej miałem takie mecze jakbym miał atak jakiejs padaczki a teraz mam na 2,5 i jest duzo lepiej ale nie wiem czy obnizyc jeszcze bardziej??zeby była szybkość w sytuacjach podbramkowych a w dalszych odległościach jednak zmiejszenie sensu duzo pomaga.

rawinput pomija ustawienia czułości myszki z opcji w systemie Windows [wiesz,te w panelu sterowania] i wtedy po zaznaczeniu tego,liczy się tylko dpi i czułość w cs'ie.

 

mniejsza czułość= większa precyzja

większa czułość= większa mobilność i mniejsza precja.[pod warunkiem ,że porównujemy do naprawdę low sensa,gdy czasem na 360 stopni nie wystarcza podkładka szerokości 50 cm]

 

akurat w csie ważniejszą rzeczą jest precyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja mam pytanie. A więc chodzi o to że od jakiegoś czasu wywala mnie z gry. Wygląda to tak, że gdy włączam grę to pierwszy mecz mogę zagrać bez problemu, ale gdy już ładuje się mapa drugiego meczu, to podczas ładowania wywala mnie do pulpitu. Gdy sprawdzam spójność plików gry na steam, to zawsze znajduje mi jeden błąd, i po tym gdy ten błąd naprawia, i włączam grę, to steam instaluje mi Microsoft DirectX. Oczywiście to nic nie daje. Jeśli chodzi o mój komputer, to jest On wystarczający by pograć sobie w CS:GO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...