Skocz do zawartości
Rybisiu

CS:GO / Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś gra/grał w CS GO na zakrzywionym monitorze? Chcę wymienić swój 24" na jakiś z 144Hz, ale też chciałbym coś większego. Kusza mnie 34 calowe zakrzywione 21:9 Xiaomi/Gigabyte/iyama i zastanawiam się czy w CS zakrzywiony ekran za bardzo nie przeszkadza. Grając i tak wymusiłbym rozdzielczość 16:9 więc może zakrzywienie nie będzie się aż tak rzucało w oczy.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie 3 nic nie warte? To co w takim razie kupić w przedziale 1000-2000?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tam w Valve już kompletnie im palma odbiła od kasy ze skrzynek i kapsuł? Od ponad tygodnia MM kompletnie nie da się grać, ponad połowa meczy to świeże konta z full wh+aim+trigger , dzisiaj to już w ogóle miałem mecz haxy vs haxy , na 10 osób to może z 4 nic nie miały...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Bust3r napisał:

Czy tam w Valve już kompletnie im palma odbiła od kasy ze skrzynek i kapsuł? Od ponad tygodnia MM kompletnie nie da się grać, ponad połowa meczy to świeże konta z full wh+aim+trigger , dzisiaj to już w ogóle miałem mecz haxy vs haxy , na 10 osób to może z 4 nic nie miały...

Od dawien dawna tak było, co tu płaczesz?

Uja każdego to obchodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

Od dawien dawna tak było, co tu płaczesz?

Uja każdego to obchodzi...

Nie, nie było tak od dawien dawna, że na mirage w 3 na 5 meczów po 3 rundach robimy surrender lub wychodze z meczu bo ledwo z respa wyjde i dostaje przez ściany głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Bust3r napisał:

Nie, nie było tak od dawien dawna, że na mirage w 3 na 5 meczów po 3 rundach robimy surrender lub wychodze z meczu bo ledwo z respa wyjde i dostaje przez ściany głowy

??? Paranoja... Po raz ,głowę przez JEDNĄ ścianę  możesz dostać, po dwa model f2p robi swoje, po trzy jak masz takie problemy odpuść grę bo załamanie nerwowe będziesz przechodziła.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, mam pytanie, orientujecie się jaki celownik ma Pasza, bo wydaje mi się, że na tej liście celowników nie ma obecnego kodu. Będę wdzięczny za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
cl_crosshairusealpha "1"
cl_crosshairalpha "255"
cl_crosshairstyle "4"
cl_crosshaircolor "2"
cl_crosshairthickness "1"
cl_crosshairgap "-4"
cl_crosshairsize "1" // lub 1.5
cl_crosshairdot "0"
cl_crosshair_drawoutline "0"
cl_crosshair_outlinethickness "1"
cl_crosshair_t "0"

 

Edytowane przez msb156
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, msb156 napisał:

cl_crosshairusealpha "1"
cl_crosshairalpha "255"
cl_crosshairstyle "4"
cl_crosshaircolor "2"
cl_crosshairthickness "1"
cl_crosshairgap "-4"
cl_crosshairsize "1" // lub 1.5
cl_crosshairdot "0"
cl_crosshair_drawoutline "0"
cl_crosshair_outlinethickness "1"
cl_crosshair_t "0"

 

Dzięki! Właśnie tego szukałem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch czy tam trzech lat co jakiś czas "wychodzi" ten tajemniczy CSGO Source 2 i jak go nie było tak nie ma i zapewne prędko nie będzie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma powodu do większych zmian w CSGO. One wprowadzane są, żeby utrzymać ludzi przy grze, a CS i bez tego radzi sobie coraz lepiej,

Gdy to się zmieni będą wprowadzać większe zmiany i starać się o atencję graczy...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.04.2021 o 21:40, Bust3r napisał:

Czy tam w Valve już kompletnie im palma odbiła od kasy ze skrzynek i kapsuł? Od ponad tygodnia MM kompletnie nie da się grać, ponad połowa meczy to świeże konta z full wh+aim+trigger , dzisiaj to już w ogóle miałem mecz haxy vs haxy , na 10 osób to może z 4 nic nie miały...

Na pc zawsze byli cziterzy dlatego polecam konsolę tam ich nie ma szkoda że CS go nie ma na konsolę a wystarczyło by przerobić port i dodać obsługę myszki i klawiatury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis nastapi ujawnienie ;) Jednak nie.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „COUNTER FIND SERVERS SOURCE STRIKE 己 CREATE SERVER ACHIEVEMENTS REPORT RUG TRE STRE 55 EST OPTIONS QUIT”

Edytowane przez Phoenix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo, co sie stanie ze wszystkimi itemami? To bedzie nowy tytul czy tylko przeportowanie na nowszy silnik? Mam duzo starych skrzynek, ktore maja teraz calkiem niezla wartosc i nie wiem czy sprzedawac czy trzymac dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Karas napisał:

A wiadomo, co sie stanie ze wszystkimi itemami? To bedzie nowy tytul czy tylko przeportowanie na nowszy silnik? Mam duzo starych skrzynek, ktore maja teraz calkiem niezla wartosc i nie wiem czy sprzedawac czy trzymac dalej ;)

Nowa gra rownolegle ;) Wiec nikt nic nie straci. To jest za duza gra, zeby nagle odciac  stara wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak na razie to meh. Upgrade oprawy wizualnej, ale jak mechanika i movement bo to podstawa CS'a. Stickery z Katowic 2014 będą wyglądały pewnie jeszcze lepiej. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze są usprawnienia techniczne a nie wizualnie a tu w końcu gra będzie dostosowana solidnie pod obecne technologie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...