Skocz do zawartości
Gość Michal86

Grim Dawn - oficjalny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Zacheciliscie mnie :E Czekalem wlasnie na dobrego H&S, ktory bedzie podobny do D2 i sacreda 1. Mam nadzieje, ze sie nie zawiode :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzialem na g2a za 17 euro jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzialem na g2a za 17 euro jest

A to jakiś bezpieczny kanał dystrybucji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jakiś bezpieczny kanał dystrybucji?

Na g2a kupowalem chyba 2 razy, nie mialem z nimi problemow, ale glowy nie dam :) Za 25 ojro masz na steamie jesli chcesz miec 100% pewnosci :)

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzę gierkę już od dłuższego czasu, ale grzecznie czekałem, aż wyjdzie pełna wersja. Jest więc w końcu okazja, żeby się w nią zagłębić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jakiś bezpieczny kanał dystrybucji?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25$ na oficjalnej stronie.

 

I jak lubicie takie gry to jest to bardzo mała kwota jak za setki godzin grania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje przez steama i zaczynam dzis karac boty hue hue hue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka była na wyprzedaży steama i miała jakąś zniżkę (z 25%?) więc w tedy było najbardziej opłacalne - ale moim zdaniem spokojnie można brać w pełnej cenie ze steama (i być spokojnym), na pewno się nie zawiedziecie. Grania na parę set godzin jest, zwłaszcza że warto przetestować kilka różnych klas, bo gra się nimi dość odmiennie. Teraz mam wbite z 78h, a grałem reptem 3 klasami (czystymi) i to do okolic 20-50 lvl (w zależności o bulida gry). Dziś premiera, a od ostatniego razu masę rzeczy dodali, więc sporo grania jeszcze przede mną.

 

Ogólnie polecam grać w coopie, bo gra nabiera rumieńców - jak za starych dobrych czasów :D Poprzednio ogrywałem grim'a z żoną i szwagrem po lanie i naprawdę było to coś pięknego, ostatni raz bawiłem się tak przy D2 ;)

 

Aż dziw bierze, że tak mało osób jest zainteresowanych, bo gra ma w sobie wiecej klimatu z diablo 2 - niż samo D3 :P W dodatku nie jest to perfidna kalka, a bardzo dobrze zrobiony projekt gry z zapożyczaniami z D2/TQ ( z resztą, sporo część z nich tworzyła TQ) i swoimi smaczkami.

Edytowane przez Benyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge sie zapytac, jak wyglada tutaj sprawa z questami? Blizej temu do sacreda, gdzie mamy wiele questow, czy moze do diablo w ktorym to bylo raptem kilka questow na akt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge sie zapytac, jak wyglada tutaj sprawa z questami? Blizej temu do sacreda, gdzie mamy wiele questow, czy moze do diablo w ktorym to bylo raptem kilka questow na akt?

 

 

Powiedziałbym że jest bliżej sacred'a, ale dwójki. Questów jest sporo (ale nie aż tak), są one nieraz poukrywane i zdarzy się coś ominąć przez wir wydarzeń (np. quest na kowala do pierwszego miasta), ale bez problemu można się cofnąć i zrobić. Będą też zadania które wiążą się z odblokowaniem jednych i blokadą innych. Jednak sam zadania raczej robiłem "przy okazji" , a nie się specjalnie na nich skupiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

Witamy,

 

G2A jest stroną internetową zajmującą się dystrybucją kluczy - jednak nie jesteśmy tradycyjnym sklepem - nasza struktura zbliża nas bardziej do Allegro. Na naszym Marketplace zewnętrzni sprzedawcy mogą wystawiać na sprzedaż swoje klucze - źródła pozyskiwania tych kluczy są jednak prywatną sprawą tych sprzedawców. Niestety z tego powodu nie możemy zagwarantować 100% pewności co do sprawności działania kluczy, jednak właśnie dla takich sytuacji zaimplementowaliśmy wiele kanałów, z których klienci mogą korzystać w celu odzyskania swoich pieniędzy.

 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy kierować je na nasz Live Chat lub system ticketowy - można w tym celu użyć adresu e-mail helpdesk(at)g2a.com. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 24/7.

 

Do zobaczenia na G2A.

 

G2A Team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak z tym end-game? jakis level cap?

Przyznam ze głownie w D3 grałem w hacki i to mi odpowiadalo, cos na wzor wow-a

wbijasz max level i grind aby odblokowane opcje tam robic zbierajac loot itd.

PoE mi nie podeszło, TQ nie znam.

 

jest obecnie -10% na steam, chyba jednak sie wstrzymam az mi sie prepaid do wowa skonczy.

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja olałem chwilowo wowa dla tej gry, nie wiem jak end game tutaj, ale mi bardziej zależy na grze do której wbijam kiedy chce i mam przyjemność z siekania mobow niż konieczność robienia codziennie Daily etc do porzygu.

 

BTW jest w tej grze opcja resetu skilli czy jedynie nowa postać?

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie poszedł refund po 3 dniach grania.

 

Niby nic złego o grze nie mogę powiedzieć, może poza średnią muzyką. Tylko od tak po prostu mnie nie wciągnęła jak bym chciał. Może już za duże przyzwyczajenie do h&S bardziej pod multi - setki godzin z d2 i d3.

 

Jak ktoś bardzo lubi h&s to może śmiało próbować. Ja osobiście wole odpalić pierwszego Sacreda po raz setny albo trochę GR porobić w Diablo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duże przyzwyczajenie do h&S bardziej pod multi - setki godzin z d2 i d3.

 

 

Przecież ta gra, to kwintesencja MP :D Widzę ze D3 z bezmózgim grindem odcisnęła piętno...

 

BTW jest w tej grze opcja resetu skilli czy jedynie nowa postać?

 

Jest, tlko nie wiem czy od samego początku - możliwe że trzeba questa zrobić.

 

a jak z tym end-game? jakis level cap?

Przyznam ze głownie w D3 grałem w hacki i to mi odpowiadalo, cos na wzor wow-a

wbijasz max level i grind aby odblokowane opcje tam robic zbierajac loot itd.

PoE mi nie podeszło, TQ nie znam.

 

O end-game trudno mi coś powiedzieć, bo do niego jeszcze mi daleko, ale tak jak wspomniałem - można grindować, bo lvl przeciwników na danym obszarze skalują się z nami (do pewnego momentu) więc dla chcącego nic trudnego. PoE też mi niepodeszło (raczej przez swoją "sztywność").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem wczoraj chwile i mam 2 pytania:

 

Oplaca sie robic samemu build for fun, czy lepiej wzorowac sie na tych ktorzy kilkaset godzin maja za soba?

 

Druga sprawa, gral ktos na padzie? :E Widzialem, ze jest taka mozliwosc, a z racji tego, ze chory jestem to chcialbym pograc z lozka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graj tylko for fun, bo inaczej to albo zarabiasz kase albo... po co ?

 

normalnie się gra na padzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, w takim razie mam nadzieje, ze mi sie uda dzis i jutro pograc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Titan Questa trochę grałem i bardzo mi się podobał, więc chętnie rzucę okiem na Grim Dawn. Obsługa pada też miła rzecz.

 

Z ciekawości, planowana jest polska wersja językowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta gra, to kwintesencja MP :D Widzę ze D3 z bezmózgim grindem odcisnęła piętno...

 

Kwintesencja MP ? W jakim sensie, pytam bo w komentarzach większość ludzi piszę że gra jest raczej nastawiona na singiel.

 

Jak by nie było grind w każdym H&S jest i będzie bezmózgi, choćby nie wiem co :) Tutaj trzeba mierzyć tylko 'funem' płynącym z mordowania hordy stworów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwintesencja MP ? W jakim sensie, pytam bo w komentarzach większość ludzi piszę że gra jest raczej nastawiona na singiel.

 

Jak by nie było grind w każdym H&S jest i będzie bezmózgi, choćby nie wiem co :) Tutaj trzeba mierzyć tylko 'funem' płynącym z mordowania hordy stworów.

 

 

w GD multi nastawione jest fajną cooperaje, gdzie budujemy postacie które się uzupełniają (aury, tank, ranger, etc) i jak dla mnie to jest to, czym prawdziwe MP powinno być. Zaczynałem grę kilka razy, z czego raz sam i funu w teamie miałem nieporównywalnie więcej.

 

Co do grindu - owszem jest bezmózgi , ale to co zaserwowało D3 przebija wszystko co do tej pory można było widzieć (nawet to w MMO!). Żeby nie było, sam grywam w D3 (udreka 10 to pryszcz dla mojego barba :P)

 

 

Co do polskiej wersji - raczej można liczyć tylko na fanowskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wersje Polska, to fani cos tam na forum skrobia, byl jeden projekt ale go facet porzucil, drugi jest w fazie produkcji ale nie ma zadnego info na jakim sa etapie prac etc.

 

Sama gra hmm nie gralem bardzo duzo, ale fun jaki daje jest niesamowity :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
meh z H'n'S wolałbym to, ale dalej głucho, Lost Ark, niech to w końcu wyjdzie w EU, jak zobaczyłem to kiedyś, tak do tej porty każdy HnS to dla mnie przy tym gniot :P Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
    • 14700F nigdy bym nie brał bo to totalny crap. Dostaniesz zawyżone napięcie, to ten CPU będzie siorbał niesamowicie dużo papu i nic z tym nie zrobisz. Do tego kompletnie nic nie wiesz jakie podzespoły otrzymasz. Druga sprawa, połączenie i7 + RTX 4070S jest dalekie od opłacalnej wydajności w zestawie do gier. Za 9200 zł na gotowo masz https://proline.pl/koszyk/35ad9d7d z Ryzen 7 7700 i RTX 4080 Super albo możesz dać i https://proline.pl/koszyk/8f26d0eb 7800X3D + RX 7900 XTX Office w jakiej wersji? 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...