Skocz do zawartości
nietopyrz

Path of Exile (2013)

Rekomendowane odpowiedzi

DoesntMatter stworzył internetowy kalkulator imponującego drzewka skilli.

 

W przyszłym patchu 0.9.3 "pajączek" zostanie przebudowany, a każda klasa będzie zaczynała w innym jego miejscu.

 

Cholera, nie dochodzi mi mail weryfikacyjny na skrzynkę o2... :(

Załóż na gmailu na przykład i ustaw przekierowanie, jak nie chcesz z nowej skrzynki korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra już może ktoś poza mną i Nietopyrzem? Generalnie jakoś za tydzień-dwa ma być nowy patch, który dosyć sporo zmieni, w tym większość najbardziej denerwujących mnie rzeczy.

 

Niby coś było o kluczach dla znajomych, ale ja niestety żadnego nie dostałem, chociaż z tydzień może minął...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram. Klucza nie dostałem. Pewnie dlatego, bo nie udzielam się na forum. Jak coś tam dostaniecie to możecie porozsyłać, ja się piszę jakby co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się, bo jestem ciekaw gierki, aczkolwiek klucza nie widać ni nie słychać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w ogóle jak wygląda to udzielanie się na forum. Czy wystarczy napisać jeden post na rok żeby mieć zwiększoną szansę, czy trzeba spamować po wszystkich tematach o klucz, jak to niektórzy robią.

 

Tak samo nie wiem jak z tym drugim kluczem. Nepto chyba systemowo dostał po 3 dniach, ja nie mam do tej pory nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat

Widziałem tam temat o gościu który był 2min na forum, nic nie napisał, a dostał klucz. Czysty random na to wygląda. Zarejestrowałem się i czekam na farta :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Random owszem, ale "aktywni" użytkownicy mają niby większą szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w ogóle jak wygląda to udzielanie się na forum.

Wystarczy 1 post i już masz 10x większą szansę na wylosowanie, ale dochodzi do tego przerażająca przewaga kont "nieaktywnych", więc w rezultacie najczęściej wylosowywani są nieudzielający się.

 

Zarejestrowałem się, bo jestem ciekaw gierki, aczkolwiek klucza nie widać ni nie słychać..

Uzbrój się w cierpliwość lub zacznij brać udział w konkursach. Warto też sensownie się udzielać na forum, bo ktoś może to zauważyć i dać Ci swoje zaproszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się jeszcze załapał poza mną, Neptem i JustEvil, któremu dałem swojego friend passa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. :(

Chyba naprawdę trzeba będzie trochę pospamować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pykam w betę. Klucz mam od wakacji, ale ostatnio miałem dużo na głowie (remonty, studia itp.) i przestałem grać.

 

Jako wielki fan Diablo I i II mogę polecić grę z czystym sumieniem. Czekam teraz na update do 0.9.3 bo dosyć dużo się zmieni i będzie wipe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja zrobiłem sobie przerwę, ale tylko do czasu wydania kolejnej łatki. Fajnie by było gdyby wprowadzili kolejny akt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można tu jakoś brać questy? Lulz, udało mi się wziąć tylko to od medicine coś tam. Mam tak sobie teraz mykać i klepać mobki? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. :(

Chyba naprawdę trzeba będzie trochę pospamować...

 

Wystarczy jeden post - on już Cię kwalifikuje jako "aktywnego" użytkownika. Dalsze spamowanie to tyle Ci może pomóc, że dostaniesz passa od kogoś za napisanie czegoś mądrego, albo spamując o keya ktoś Ci go da z litości.

 

Można tu jakoś brać questy? Lulz, udało mi się wziąć tylko to od medicine coś tam. Mam tak sobie teraz mykać i klepać mobki? :hmm:

 

Można, u NPC w obozach. Przy czym questów wiele nie ma na chwilę obecną, bo akty (na razie są II) mają być z założenia dłuższe, czego dowodem będzie między innymi jakiś poboczniak dodany w 0.9.3 w I akcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile tych obozów jest? Mam tylko ten shore camp, czy jakoś tak. Zabłądziłem gdzieś na jakieś mud flats, a potem w tych podziemiach do flooded coś tam i na mud flats sam się jakiś quest aktywował, ale to wszystko. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile tych obozów jest? Mam tylko ten shore camp, czy jakoś tak. Zabłądziłem gdzieś na jakieś mud flats, a potem w tych podziemiach do flooded coś tam i na mud flats sam się jakiś quest aktywował, ale to wszystko. :hmm:

 

Są dwa, po jednym dla każdego aktu. Sprawdź po prostu w dzienniku na jakim queście jesteś i czy Ci czegoś wcześniejszego nie brakuje. Jak nie to lecisz dalej przez lokacje aż do Pani Syrenki dolecisz, ubijesz ją i przejdziesz do II aktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzienniku questów mam wszystkie trzy (lul) jako completed. Ta syrenka jest na drugim poziomie tych podziemi do których wchodzi się z mud flats?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 lvl witch lightning witch pod shock nova. Jestem wkurzony, bo wcześniej witch kosiła aż za bardzo i była IMBA, a teraz jej wycięto power charges i lekko ssie. Dobre parę punktów władowałem w pasywy, z których żadnego użytku kompletnie nie mam.

 

A tak ogólnie, to nowy patch na plus, wiele uprzyjemnień i usprawnień względem 0.9.3. Skrzynkę mam już zapełnioną shitowatymi rare items, których nie nadążam identyfikować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma ktoś zaproszenia do bety? w sumie zobaczyłbym chętnie jak to się prezentuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 lvl witch lightning witch pod shock nova. Jestem wkurzony, bo wcześniej witch kosiła aż za bardzo i była IMBA, a teraz jej wycięto power charges i lekko ssie. Dobre parę punktów władowałem w pasywy, z których żadnego użytku kompletnie nie mam.

Jakie dokładnie te nieprzydatne pasywne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie dokładnie te nieprzydatne pasywne?

 

Wszystkie z power charges w nazwie. Frenzy i reszta ładunków dla klas melee działa chyba tak jak trzeba. Za to power charges nabijają się tylko przez śmierć minionów i zdaje się kryty z różdżki. Ale nawet dla summonera nie są te power charges użyteczne...

 

Co do zaproszenia - JustEvil może dostał dla frienda i jeszcze komuś nie dał. Miło jakby zostały te invite'y w gronie pclabowym :group_h:

Edytowane przez Zarun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zaproszenia - JustEvil może dostał dla frienda i jeszcze komuś nie dał. Miło jakby zostały te invite'y w gronie pclabowym :group_h:

Najlepiej jakby trafiło zaproszenie do osoby, która nie tylko będzie chciała zobaczyć jak gra wygląda, a która na pewno będzie grała ;) Po poczytności tematu, można dojść do wniosku, że znalezienie tutaj kogoś odpowiednio zapalonego będzie problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grać będę na pewno ale przy open becie, teraz oczywiście też chetnie bym zagrał ale bedzie wipe wiec pozostaje test klas i rozwiązań w grze. Jestem po wielu gameplayach z YT ale to raczej nie to samo :) . Grą się interesuje od bardzo dawna ale mnie po prostu nie wylosowali do testów, a że grać mam w co to nic na siłe, poczekam. Napalać sie na bete nie mam czasu prywatnie ,w pracy to mi za testy płacą :E

Edytowane przez 3nder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jak czekasz na losowanie (może akurat Cię wylosowali, a nie wiesz? Sprawdź konto na ich stronie/maila) to napisz jednego posta na forum, obojętnie gdzie. To od razu kwalifikuje Cię jako aktywnego użytkownika i zwiększa szansę wylosowania. Chociaż i tak większość kluczy leci w próżnię, bo ktoś się raz zarejestrował, zapomniał i klucza nie użył. Tak to wygląda niestety :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...