Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Komonix

do zamknięcia

Rekomendowane odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Odpowiedzi

• Prawda jest taka by zostac bezrobotnym i cpunem to jest sie z wyboru. Praca jest tylko nie kazdy chce ja wziasc. Podam ci przyklad znajona siedziala 1.5 roku w domu bo nie chiala wziasc roboty mniej placacej, Drogi przyklad z zycia. Mjego ojca brat inzynier z Polski zostal alkocholikiem i wyladowal pod mostem jako bezdomny, nic nie byles w stanie zrobic. To byl jego wybor. Po trzecie nie przeliczaj podatku co ja mam na wasze realia a podatek do waszych reali. Nie ma co ukrywac  ze  teraz placac 200z (srednio)l podatku od nieruchoposci to jest paranoja. Wicej wydaja ludzie w MC na hamburgery.
    • zapomniałem dopytać.J ak ona się trzyma powierzchni? Niestety w niektórych miejscach mojego biurka zeszła farba od słońca zapewne albo przez to ,że wcześniej nie używałem żadnej podkładki i powierzchnia przez to nie jest równa. Boje się ,że grubość tej podkładki 3 mm może nie starczyć a grubsza chyba będzie lepiej przylegać do tej powierzchni nawet tam gdzie zeszła farba
    • Nie histeryzuj Panie Kolego To że Ci piknie pod pulpitem czy YT 50-60C to nic nie wnosi do żywotności procesora. W stresie 7800X3D nie grzeje się jakoś bardziej od 13700KF z jakim mam porównanie. Oba mają problem z oddawaniem ciepła, z tym że Ryzen nieco większy kłopot bo ma inną architekturę.  Obecne procki mają dużo pod czapeczką napchane różnego "drobiazgu" i nie oddają ciepła tak sprawnie jak jeszcze 10gen. u Intela.  
    • Testowanie wydajności telefonu, to jak testowanie który czajnik szybciej wodę zagotuje...
    • Jeżeli my mamy przeświadczenie, że pomoc USA byłaby symboliczna to tym bardziej wiedzą o tym Rosjanie.  Zresztą cały czas się mówi o tym jakie to NATO jest silne. Jeżeli jedyną reakcją na atak mają być ulotki to cała ta bańka pęknie i NATO po paru dniach nie będzie. Chociażby dlatego, że nikt już nie będzie chciał być w strukturach, które realnie nic nie dają a coś tam jednak wymagają.  
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...