Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LegiaWarszawa

[Zamknięty]Prosze o pomoc w wyborze słuchawek głownie do grania i mp3 z winampa:)

Rekomendowane odpowiedzi

Chetnie kupilbym takie same sluchaweczki, ale juz nie ma ich w sklepach. Nie chcialbym gorszego dzwieku, podobala mi sie tutaj przestrzen (mialy dodatkowe male glosniczki wokól tych głównych tak, ze wiedzialem, ze przeciwnik biega po lewej na gorze dokladnie w tym miejscu, gdzie podloga byla drewniana;> albo gdzie rozsypane bylo szklo). Sluchawki moga byc bez mikrofonu, nie jest to wymog. Karte dzwiekowa mam jakas zwykla w plycie wiec i tak sluchawki za 400 pln nie maja sensu.

Teraz kwestia porownania - mialem na glowie creative fatality i uwazam ze to w porownaniu do moich poczciwych PLAN gamecom 1 smiech na sali - tak dennie grajacych sluchawek nie widzialem dla graczy:D strasznie mocny bass i taki mocno przytlumiony dzwiek - wiem, ze to nie dla mnie. Podobnie mialem na glowie Senki HD201 i 202 i tez uwazam, ze cos nie tak w nich gralo - tez ta jakosc dzwieku nie byla dla mnie dobra, brakowalo tej delikatnosci i dzwiek tez byl taki jakby troche stlamszony. Czy jestes tu ktos, kto mial rozne sluchaswki na uszach albo przesiadal sie z gamecom 1 na cos mocnejszego?

 

Myslalem tez o Siberiach v2 ale nie moglem ich posluchac wiec nie wiem jak graja.

 

Sluchalem tez z telefonu HD555 i Creative Aure? Live i uwazam ze graly muzyke ladnie, ale ciut za mocny mialy bas.

 

Czego powinienem szukac? Isc w Siberie czy wybrac cos innego?

 

Najchetniej nie wydawalbym wiecej niz 200 pln ale i 300 zaplace jesli warto.

 

Dzieki za opinie.

 

 

// Przeczytaj, rozszerz opis i popraw nazwę tematu według schematu. Pozostałych forumowiczów uprzejmie proszę o niepomaganie, dopóki powyższe nie wejdzie w życie.

- nietopyrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...