Skocz do zawartości
Kris

Film - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy Matrix jest beznadziejny, koniec, kropka 3/10

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.12.2021 o 21:12, Stefan999 napisał:

Don't Look Up 8, 5/10

Świetna obsada, bardzo dobre aktorstwo i ciekawy scenariusz. Pierwsza połowa trochę lepsza od drugiej. 

Film smutny ale prawdziwy być może trochę przerysowany choć z drugiej strony... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Klakier1984 napisał:

Film smutny ale prawdziwy być może trochę przerysowany choć z drugiej strony... ?

Taki mamy świat i społeczeństwo, ważne jest tylko kto i z kim, kto zrobi większy szoł i ile lajków dostał. Boję się do czego to wszystko prowadzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.12.2021 o 21:12, Stefan999 napisał:

Don't Look Up 8, 5/10

Świetna obsada, bardzo dobre aktorstwo i ciekawy scenariusz. Pierwsza połowa trochę lepsza od drugiej. 

Zgadzam się.Dobry film,i najlepsza scena po napisach ?

 

5 godzin temu, kNoq napisał:

Nowy Matrix jest beznadziejny, koniec, kropka 3/10

Może as tak źle nie jest ale fakt że dupy nie urywa i najsłabsza część ogólnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja matrixowy 4 dałem o ironio 4/10 - dla mnie wszystko poniżej 5/10 to gnioty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem nowego Matrixa i niespecjalnie wiem co obejrzałem. Dziwny film, zrobiony bardzo na siłę. Sprawia wrażenie pastiszu trylogii lub fanfikcji. Może to furtka dla Spin Off-ów i seriali? Chcą zrobić z tego franczyzę na miarę GoT i Wiedźmina? 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie takiej jakości jakiej był ten film to nie ma to żadnego znaczenia bo to będzie jedna wielka szmira.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.12.2021 o 21:12, Stefan999 napisał:

Don't Look Up 8, 5/10

Świetna obsada, bardzo dobre aktorstwo i ciekawy scenariusz. Pierwsza połowa trochę lepsza od drugiej. 

Mi też się podobał, są dwie sceny po napisach. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Stefan999 napisał:

Obejrzałem nowego Matrixa i niespecjalnie wiem co obejrzałem. Dziwny film, zrobiony bardzo na siłę. Sprawia wrażenie pastiszu trylogii lub fanfikcji. Może to furtka dla Spin Off-ów i seriali? Chcą zrobić z tego franczyzę na miarę GoT i Wiedźmina? 

Niczego nie będzie bo to finansowa klapa. Jeszcze na początku gdy ludzie jechali na sentymencie i byli po prostu ciekawi fabuły nowego Matrixa to "box office" jakoś się zgadzał. Obecnie jak się okazało że film jak kupą to mamy lot koszący w dół. Przy nowym Pająku jest to wynik wręcz katastrofalny. Film jest po prostu strasznie słaby, nierówny i nic go nie uratuje. Zabawne jest to, że w samym filmie jest głośno powiedziane po co on powstał.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogadajac tego matrixa mialem jedno wielki deja vu.

Sceny akcji przypomiajace/umieszczone w lokacjach wygladajacych jak jedynka. Za duzo powtorek i migawek z poprzednichczesci - chyba tylko po to aby podbic dlugosc filmu.

Bitka w pociagu montowana przez goscia z ADHD

Zrobienie na chama z trinity "silniejszej postaci zenskiej" i wspolny odlot przy akompaniamencie zenskiej wersji wake up ?

No i ta scena po napisach..... czekac tyle czasu na takie nic nie warte gowno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venom 2 - przeciętny, nic ciekawego po jedynce też bardzo średniej. ode mnie 6/10

The Way Back - dobra rola Afflecka, tematyka wałkowana, ale jak ktoś lubi sportowe klimaty to się spodoba. 7/10

Don't Look Up - bieda straszna, przeciągane na siłe, po 1,5h ciekawsze jest patrzenie ile zostało do końca. Wizja przerysowana do granic, bardziej to pod komedie podchodzi. Gdyby to skrócili do 1,5h i pokazali wizje chociaż w 1% realną to mógłby być sensowny film. Szkoda czasu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lechu1777 napisał:

Don't Look Up - bieda straszna, przeciągane na siłe, po 1,5h ciekawsze jest patrzenie ile zostało do końca. Wizja przerysowana do granic, bardziej to pod komedie podchodzi. Gdyby to skrócili do 1,5h i pokazali wizje chociaż w 1% realną to mógłby być sensowny film. Szkoda czasu.

Przeciez to jest komedia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, kNoq napisał:

Przeciez to jest komedia :E

Niestety, ale określają to jako: Social Issue Drama, SciFi i na samym końcu Comedy. Zgadzałoby się Sci-Fi Comedy, ale Drama to nie za bardzo.

 

 

Edytowane przez Lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.12.2021 o 14:27, Lechu1777 napisał:

Niestety, ale określają to jako: Social Issue Drama, SciFi i na samym końcu Comedy. Zgadzałoby się Sci-Fi Comedy, ale Drama to nie za bardzo.

Social Issue Drama pasuje tutaj jak ulał. To taki pastisz dzisiejszych czasów, moim zdaniem udany.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.12.2021 o 21:29, kadajo napisał:

Jak to będzie takiej jakości jakiej był ten film to nie ma to żadnego znaczenia bo to będzie jedna wielka szmira.

Nie wiem co wy macie za problem z tym nowym Neo ;) przystąpiłem do seansu bez żadnych konkretnych oczekiwań i powiedział bym, że było całkiem udanie, fabułę poszyli tak, że wszystko miało ręce i nogi, często puszczali do widza oczko, potwierdzili, że w życiu miłość jest najważniejsza ? Jedynka to to nie jest- siłą rzeczy drugi raz tego nie dało się powtórzyć ale jak dla mnie na pewno lepsze patrzydło niż częśc 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palm Springs (2020) 7/10

Dzień Świstaka w połączeniu z poszukiwaniem swojej drugiej połówki, fajnie się ogląda. Nic nadzwyczajnego ale bardzo pozytywny film. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spider-Man: No Way Home -  nawet fajne jak na marvella. Jeden z lepszych od nich jakie oglądałem. Jest kilka zwrotów akcji.

Matrix 4 -ciężko powiedzieć. Film jest dziwny. To wygląda na jakąś alternatywną wersję pierwszych matrixów gdzie jest multum nawiązań i przebitek z poprzednich części. Warto obejrzeć ale jak pisałem. Dla mnie dziwny i ciężko sklasyfikować. Na pewno liczyłem na coś więcej i się zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzałem Contratiempo, Sprawa Colliniego i Trup. Szczerze polecam ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matrix Zmartwychwstania - obejrzałem ze względu na sentyment do trylogii, ale nie porwał mnie ten film. Jeszcze ten nowy Morfeusz z jego żartami, wychodzący z kibelka - komedia ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matrix Zmartwychwstanie głównie Neo, Trinity i ta cała Bugs jakoś ratowali ten film, Morfeusz śmiech na sali. 5/10.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o nowym residencie? Wg mnie lepszy od każdej części z Milla. Jest klimat

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don't look up ma jedną wspólną cechę z Idiokracją - każdy myśli, że to nie o nim.

Nowy resident to kino klasy B i to mocne 3/10 - rozumiem nawiązania do gry, jednak podczas seansu człowiek się po prostu wkurza.
Cała fabuła opiera się na tym, że KAŻDY (za wyjątkiem filigranowej bohaterki) podlega prawu Murpphyego - jeśli można coś zrobić źle, to bohaterowie na pewno to zrobią.
Jeśli można zignorować zombie, to oni zignorują - jeśli śmigłowiec może zniszczyć rezydencję, to na pewno ją zniszczy itp. itd.
Zdecydowanie starsze części bardziej szanują intelekt widza. Jedyne co mi się podobało, to proces dehumanizacji i zmiany ludzi w owe zombie/stwory

Film jaki bardzo chciałbym polecić i uważam, że wartało aby każdy obejrzał to Riders of Justice.
Wbrew temu jak brzmi, to nie jest film akcji, to jest dzieło, które nawet nie jest komedią - a śmiałem się w głos, jak przy mało której
Gorąco polecam, prawdopodobnie najlepszy film w okresie ostatnich 3-4 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghoustbusters: Dziedzictow, fajne połączenie historii z lat 80 z dzisiejszymi czasami, trochę świeżości, dużo nostalgii, fajnie było na końcu zobaczy starą ekipę w komplecie. 7.8/10. O wiele lepszy film od tego barachła z 2016 roku.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...