Skocz do zawartości
Kris

Film - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

 

W sumie to Keyser nie oglądaj, bo możesz nie zdzierżyć. :P

Większość obejrzałem i takie typowe januszowe czepianie się na siłę. :whee:

 

Pomysł nienowy i niegenialny, bo komiks Days of the Future Past ma już ponad 30 lat. Odważny? Skok na kasę z sequeli - mają teraz czyste konto, wszyscy bohaterowie żyją i można dalej zarabiać hajs.

 

Największą głupotą scenariusza jest to, że nie zwerbowali na stałe Quicksilvera - zrobił by za nich CAŁĄ robotę w trymiga.

Komiksów nie czytałem niestety. :(

 

A to, że Xmeni nie używają swoich mocy tak jak powinni, jest w sumie standardem dla serii. :E

Edytowane przez Keyser_Soze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największą głupotą scenariusza jest to, że nie zwerbowali na stałe Quicksilvera - zrobił by za nich CAŁĄ robotę w trymiga.

Wiadoma scena z jego udziałem pierwsza klasa (:E). Szkoda, że go więcej nie było.

Większość obejrzałem i takie typowe januszowe czepianie się na siłę. :whee:

Wystarczy kilka grzeszków i już o "arcydziele" nie ma mowy. :)

 

Swoją drogą ciekawe czy faktycznie dalej mają zamiar robić kasę na serii, po tej fabularnej ustawce. Byłoby to... odważne i genialne? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Swoją drogą ciekawe czy faktycznie dalej mają zamiar robić kasę na serii, po tej fabularnej ustawce. Byłoby to... odważne i genialne? :E

Dla mnie było. Jak na wyjście po uśmierceniu połowy xmenów, ten restart był naprawdę udany. A mówię to jako osoba, która stara się dosyć krytycznie podchodzić do najróżniejszych zabaw z czasem itp. :D

 

A co do sequeli. Jeżeli tylko będą udane - czemu by nie? :>

Edytowane przez Keyser_Soze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udane czy nie udane, nadal kotlet. Z drugiej strony bardzo chętnie zobaczyłbym jeszcze raz początki Logana, ale tym razem na poważnie, a nie jakieś ugrzecznione badziewie. Wiem, nie ma szans, już dwa film ta postać dostała. W sumie jest mi to obojętne czy dalej będą kręcić coś z mutantami. Do klimatu komiksów i tak filmom daleko, a tych pierwszych swego czasu się sporo naczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Whiplash: bardzo dobra produkcja, gra aktorska stoi na wysokim poziomie. Świetny film i mój numer 1 roku 2014 ;). 9/10

 

 

Dzięki vernativ :) Jakby nie Ty pewnie nie wiedziałbym, że taki film istnieje. Takie perełki utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto zaglądać do tego tematu :) I ta muza.....mniam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (2014) ...

 

Hehe, szeroko poleciałeś aczkolwiek Time in a bottle z Quicksilverem świetna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki vernativ :) Jakby nie Ty pewnie nie wiedziałbym, że taki film istnieje. Takie perełki utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto zaglądać do tego tematu :) I ta muza.....mniam :)

Nom, w koncu nikt o tym filmie nic nie wie.

W dodatku nominacja do Oscara. Niszowy film xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John Wick - do obejrzenia jest, ale nic cudownego, typowa napierdzielanka i początek jest słaby, wiele osób może sobie po nim darować, potem jest sporo lepiej, ale łącznie dałem 6.

 

Generation Um - świetny film, na imdb oraz na filmwebie 4.0 :D Jak dla mnie porażka, nikt tego filmu chyba nie rozumie, a opisy w stylu "film o życiu 3 osób, w którym jest dużo sexu i narkotyków" to chyba jakiś marny żart :E Polecam, nie sugerować się opisami i ocenami. A i gra Keanu i to całkiem dobrze. Ode mnie 8.

Edytowane przez Lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miasto gniewu.

Naprawdę dobre kino. Miejscami nieco stereotypowy, ale może taki był zamysł. Przy dwóch scenach nawet się wzruszyłem ;). Czuć gęsty klimat L.A.

8+/10.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John Wick 9/10 (oczywiście w kategorii filmów akcji :E )

 

Dawno nie widziałem tak dobrego akcyjniaka, do tego stary, dobry Keanu Reeves. Świetne sceny walki oraz muzyka. Obsada też nieźle dobrana, Willem Dafoe oraz Michael Nyqvist. Nawet Adrianne Palicki dobrze wypadła. Myślałem, że zagra jak drewno, a jej jedynym atutem będzie ładna buzia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Whiplash - dla mnie genialny film, właśnie wróciłem z kina. Dobrze że nie brałem popcornu bo nie miał bym kiedy go zjeść, bo film tak przykuł moją uwagę. Dawno nie widziałem tak dobrego filmu, daje mu 11/10! Kto nie widział niech leci do kina bo na prawdę warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John Wick 9/10 (oczywiście w kategorii filmów akcji :E )

 

Dawno nie widziałem tak dobrego akcyjniaka, do tego stary, dobry Keanu Reeves. Świetne sceny walki oraz muzyka. Obsada też nieźle dobrana, Willem Dafoe oraz Michael Nyqvist. Nawet Adrianne Palicki dobrze wypadła. Myślałem, że zagra jak drewno, a jej jedynym atutem będzie ładna buzia.

Chyba widzieliśmy inne filmy ;)

 

Scenariusz jest strasznie głupi, nawet jak na ten rodzaj kina. Jakby chcieli połączyć Punishera z "Życzeniem Śmierci" i "Max Payne" i wyszło im takie nie wiadomo co .

 

Keanu oczywiście zagrał jak drewno, bo inaczej nie potrafi.

 

Na plus niektóre sceny akcji i mimo wszystko brak nudy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych zastrzeżeń do scenariusza, to nie miał być film akcji w stylu "Gorączki" Z Pacino i De Niro. John Wick to prosta historia, która jest bardzo dobrze zrealizowana. Od takich filmów więcej nie oczekuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak na prostą historię to było za mało. Może z innym aktorem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fury 9/10

 

Bardzo dobre kino wojenne, moze z niedosytu w tym gatunku taka ocena ale film naprawde niezły, chciało by się więcej :thumbup: < dla mnie ociera sie o arycdzieło>

 

Equalizer 6-7/10

 

Oczekiwałem czegoś więcej , mimo dobrego denzela irytowała ta dziwka ktora jeszcze 2 lata temu grała 11 latke w kick assie, ogolnie z braku laku mozna obejrzeć.

 

 

 

Wick 8/10

Swietne kino akcji! Licze ze wejdzie do klasyki gatunku vengeance , szczerze każdemu POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitless z 2011 (tłumaczenie- Jestem Bogiem :cassetete: ) 8 na 10

fajna historia coś jak Lucy, ma swój klimat. Warte obejrzenia na nudę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John Wick 9/10 (oczywiście w kategorii filmów akcji :E )

 

Dawno nie widziałem tak dobrego akcyjniaka, do tego stary, dobry Keanu Reeves. Świetne sceny walki oraz muzyka. Obsada też nieźle dobrana, Willem Dafoe oraz Michael Nyqvist. Nawet Adrianne Palicki dobrze wypadła. Myślałem, że zagra jak drewno, a jej jedynym atutem będzie ładna buzia.

 

Ja wczoraj obejrzałem, bawiłem się superowo - 10 w swojej kategorii thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fury 9/10

 

Bardzo dobre kino wojenne, moze z niedosytu w tym gatunku taka ocena ale film naprawde niezły, chciało by się więcej :thumbup: < dla mnie ociera sie o arycdzieło>

lulz. :E

 

 

scena na końcu- obrona skrzyżowania przez 5 żołnierzy w uszkodzonym czołgu + laserowe pociski niczym z gwiezdnych wojen mnie rozwaliły. :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lulz. :E

 

 

scena na końcu- obrona skrzyżowania przez 5 żołnierzy w uszkodzonym czołgu + laserowe pociski niczym z gwiezdnych wojen mnie rozwaliły. :E

 

Jakie laserowe pociski? Widziałeś kiedykolwiek strzelającą szybkostrzelną broń i armatę czołgu?

Edytowane przez marcin_kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był o tym cały artykuł gdzieś w necie - podobno to pociski smugowe czy coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie laserowe pociski? Widziałeś kiedykolwiek strzelającą szybkostrzelną broń i armatę czołgu?

a Ty widziałeś - strzelałeś? :E Pewnie znasz z autopsji? :E

 

Kiedyś był o tym cały artykuł gdzieś w necie - podobno to pociski smugowe czy coś takiego.

Niby tak, ale w 45? Nie wydaje mi się. Sporo filmów wojennych oglądałem i jeszcze takich pocisków nie widziałem.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...