Skocz do zawartości
Kris

Film - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

W strefie wojny 2021 Netflix, taki typowy akcyjniak z domieszką SF z Anthony Mackie w roli głównej. 6/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.01.2021 o 03:34, Pentium D napisał:

No dziwny film, ale na plus milfy amazonki, Kristen Wiig fajnie wyglądała w tej czarnej kiecce, na Gal i jej nogi zawsze miło popatrzeć. Fajny akcent na koniec filmu i kawałek Hansa z BvS.

No tak jedynie laski ratują ten film i mandolarian a tak to straszna nuda i zero akcji w filmie akcji.

Widać że reżyser to kobieta więc mamy 90% filmu gadanine .

Tak samo nudne były Avengersi Koniec Gry tez 80% filmu pieprzenie bezsensu głupot zamiast akcji

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię kino Sci Fiction i akcji.

Z ostatnich 5-10 lat warto obejrzeć:

Blade Runner 2049,Marsjanin, Insterstaller , SW.Roque One, District 9 , Elizjum, Prometeusz, Ad Astra,  Alitta Battle Angel, Chappie, Incepcja, Star Trek W nieznane. Nowy Predator to bardziej komedia ale można obejrzeć.

Nowe Gwiezdne wojny  czyli Przebudzenie Mocy, Ostatni Jed,Odrodzenie nawet dla mnie spoko troche Han Solo nudne z całego tego uniwersum.

Serial Mandalarion natomiast super prawdziwe Star Wars.

 

Edytowane przez slawinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inside Im Dancing (2004) - taki staroć dla odmiany :D dość "amerykański" film, świetne role dwóch głównych bohaterów, choć historia "miłosna" taka sobie. Zakończenia szczerze mówiąc się nie spodziewałem, za to plus. Ogólnie tak 7,5/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The little things!! Denzel i Malek w formie. Obejrzałem jednym tchem, bardzo mi się podobał

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.01.2021 o 17:33, Lechu1777 napisał:

Soul 2020 (co w duszy gra) - dobry film animowany, 7/10.

Całkiem ok, Pixar dał radę jak zawszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

800-jak ktoś lubi klimaty 2 wojny to polecam.Fajnie się ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Space Sweepers 2021, wizualnie majstersztyk, nakręcić takie coś za 20 baniek zielonych, nie się Hollywood uczy, fabuła jak to fabuła ok, trochę twistów, trochę retrospekcji, a nawet trochę śmiechu. 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej.Spore pozytywne zaskoczenie.Rownież polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne, chociaż złoczyńca bardzo przerysowany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić na Netflix'ie "Malcolm & Marie". Emocjonalna huśtawka od samego początku do końca przez co nie nudziłem się ani sekundy pomimo, że to melodramat, akcja dzieje się w domu i głównie opiera się na dialogach. Muzyka, gra aktorska jak również oprawa B&W dodaje niesamowitego klimatu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod wpływem gry w CP2077 obejrzałem sobie GITS oraz GITS 2: Innocence te anime to arcydzieła, pierwsza część to historia Major druga to Batou. i muzyka Kenji Kawai.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dla mojej matki - bardzo dobry, mocny film, generalnie typowo polsko pesymistyczny, ale dobry!
Journal 64- wciąga jak cholera, fabuła dobra i film ciekawi do końca, polecam mocno ;)
Farming z 2018- całkiem ok, bardzo dobra postać głównego punka, typowo prostacki i przygłupawy angielski klimat pseudo gangów.
Nędznicy 2018- na początku przez jakieś 30 minut strasznie mnie nudził i ogólnie wydawał się chaotyczny, po obejrzeniu całego zdecydowanie doceniam, trochę taka Francja w pigułce.
Run 2020- da się obejrzeć, ale temat oklepany na wszystkie strony, coś w stylu Misery, ale jednak trochę brakuje do tamtego klimatu ;) na zabicie czasu się nadaje.
 

W dniu 4.02.2021 o 21:06, dan254 napisał:

800-jak ktoś lubi klimaty 2 wojny to polecam.Fajnie się ogląda.

Byłby ok, dobra realizacja, ale od tego patosu i propagandy trochę uszy bolą...

Brak w ostatnim czasie dobrych filmów wojennych z tamtego okresu, powstają same gnioty, albo rosyjskie głupotki.
Kryptonim HHhH się bardzo dobrze oglądało, niezły jest też Sobibór, całkiem mocny estoński "1944".
Świetny pod względem przedstawienia walk oraz broni jest fiński Tuntematon sotilas, ale jako całość trochę brak mu spójności i nieco się dłuży, szkoda bo to mógł być kawał dobrego kina na poziomie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patosu tam nie brakuje,jak w amerykańskiej produkcji ale właśnie realizacja nadrabia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Monster Hunter 2021, tam grał oprócz Milli Jovovich Ron Perlman, 5/10. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wszystko zadbam (i care a lot) 2020 Netflix, ciekawy film z Rosamund Pike, Eizą Gonzalez i Peterem Dinklage, o wiele lepszy niż Monster Hunter, czuć napięcie jest trochę twistów fabularnych, trochę śmiechu i przerażenia, mi się podobał 8/10. Bardzo lubię Rosamund, Eize i Petera. :)

Edytowane przez Stjepan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam film "Palmer" , zawiodłam się. Gra Justina spoko, jego mały towarzysz też i to w sumie tyle.

Myślałam że będzie to takie "ciężkie" kino - osoba wracająca z odsiadki itd. A tu tylko zaściankowa mieścina i jej małe problemy. 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boss Level (2021) - Kolejny ostatnimi czasy film o powtarzającym się dniu , tym razem akcja z dużą dawka humoru .  Do piwka w sam raz 6,5/10 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.02.2021 o 22:06, Stjepan666 napisał:

O wszystko zadbam (i care a lot) 2020 Netflix, ciekawy film z Rosamund Pike, Eizą Gonzalez i Peterem Dinklage, o wiele lepszy niż Monster Hunter, czuć napięcie jest trochę twistów fabularnych, trochę śmiechu i przerażenia, mi się podobał 8/10. Bardzo lubię Rosamund, Eize i Petera. :)

Miałem to oglądać, ale podobno druga połowa filmu totalnie spartolona.
Teraz jest po seansie The Empty Man... Tutaj tak 1/2 filmu naprawdę niespodziewanie dobra, bardzo dobra muzyka i ogólnie spoko gra aktorska, później jest słabiej, a ostatnie 3/4 filmu, to już bełkot. Dziw bierze, że robili to 14 lat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Książe w Nowym Jorku 2 2021, Eddie Murphy trochę się zestarzał, trochę było suchych żartów, ale obejrzałem, James Earl Jones super jak zwykle i Wesley Snipes dał radą bardzo jako antagonista. 6.7/10. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początek (I Origins) - 2014
Ale ostrzegam - film może zniesmaczyć zarówno ortodoksyjnych chrześcijan, jak i ortodoksyjnych ateistów (intrygujące, co ?) :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła tego filmu brzmi trochę jak Origin Dana Browna z 2017. Mike Cahill zrobił Another Earth. Oglądałem to kilka lat temu i było całkiem niezłe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...