Skocz do zawartości
Kris

Film - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Stefan999 napisał:

Fabuła tego filmu brzmi trochę jak Origin Dana Browna z 2017. Mike Cahill zrobił Another Earth. Oglądałem to kilka lat temu i było całkiem niezłe. 

To zupełnie nie te klimaty ;)

Twórczość Dana Browna, to taki Tomb Raider nieco wyższych lotów wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga sprawiedliwości wleciała na hbo go.. dziwi mnie tylko fakt ze film jest w formacie 4:3 

1S8Zuvy.jpg

Idzie to jakoś zmienić? 

Nawet zwiastuny filmu są w 4:3.. Myślałem że to może coś na kompie tylko, ale gdzie tam na tv w aplikacji hbo go jest to samo.

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest zrobione.Na początku jest napisane że taka jest wizja autora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa liga 9\10 CGI wyrywa z kapci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pentium D napisał:

Nowa liga 9\10 CGI wyrywa z kapci

Zgadzam się.4 godz zleciały nie wiadomo kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Pentium D napisał:

Nowa liga 9\10 CGI wyrywa z kapci

Dziś będzie oglądane wieczorem. wczoraj nie bo oglądam na TVN Turbo David Andres "Z buta przez Islandię" ten koleś jest zajebisty. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera wczoraj, całkiem szybko minęły te 4h filmu, bardzo fajne pokazane losy każdego herosa, ostatnia bitwa, wszystko mroczne tak jak powinno być od początku, no i Darksaid wreszcie pokazany główny antagonista DC. 9/10. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No ja mam inne zadnie. Dla mnie ta nowa Liga to 5/10 bo CGI, potwory i czasem gra aktorska na słabym poziomie.

Da się obejrzeć i dobrze, że zrobili 4h bo mogli przedstawić losy różnych bohaterów.

Główny antagonista fajnie wygląda ale Darksaid już śmiesznie ale to tylko moje zdanie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 8/10. 

Szkoda, że nie będzie sequela. Początkowo, miały być dwie części JL i podobno nawet część scen do drugiej części została nakręcona. Część wątków ma być rozwinięta we Flashpoint. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem ten Cringefest Zack... znaczy Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera. I nie wiem, czy skończę. Męczące, krindżowe kino, pełne tandetnych scen. 200% Snydera w Snyderze. A już 10% to dla mnie za dużo. Czasem ma oko do scen, czasem mu się uda, ale narracja, bohaterowie to nie jest jego konik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Kurdowie 2: Nowa Era, w sumie to dzieciakom po niżej 10 lat bym tego nie polecał, ale złe nie było, trochę gorszę niż jedynka, ocena 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans. WB musiałoby wydać 400-500 milionów na produkcję, chyba że skrócili by to dwóch części. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.03.2021 o 15:14, Lypton napisał:

Zacząłem ten Cringefest Zack... znaczy Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera. I nie wiem, czy skończę. Męczące, krindżowe kino, pełne tandetnych scen. 200% Snydera w Snyderze. A już 10% to dla mnie za dużo. Czasem ma oko do scen, czasem mu się uda, ale narracja, bohaterowie to nie jest jego konik.

Liga Sprawiedliwości to teraz można oglądać. Pierwotna wersja z 2017 roku to był niezły koszmarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzilla vs Kong mi się podobał, walki potworów niezłe, ludzie wiadomo, motyw ludzi w Hollow Earth dobry, reszta taka sobie i no fajnie pokazany Kong, widać że to nie jest głupia małpa tylko wielki człekokształtny który posiada jakąś inteligencje, a nawet umie posługiwać się językiem. 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Konga wczoraj oglądałem, dość niezły, efekty specjalne robią ogromne wrażenie, tak zobaczyć i w sumie na drugi dzień zapomnieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jakiś thriller godny polecenia ostatnio oglądał? Posucha w temacie jest straszna, same przeciętniaki. Skuszony oceną na filmweb obejrzałem Cut off z 2018, które było dobre tak do połowy filmu. Potem zaczyna się efekciarstwo, aby tylko zrobić film mniej przewidywalnym, wszystko na siłę nieco. Do takiej Kartoteki 64 nie ma żadnego startu, a chętnie obejrzałbym coś na podobnym poziomie.
Nie wiem, czy wspominałem o tym filmie, ale naprawdę dobrze oglądało się Shorta z 2020, według mnie znacznie lepsze od francuskiego "Nędznicy", ale ogólnie zarys filmu podobny.

Miło za to mnie zaskoczył "Tylko zwierzęta nie błądzą", takie 6,5/10 lekką ręką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Professor and the Madman  

Gdybym miał czytać książkę o historii powstania słownika angielskiego to chyba bym przed zakończeniem umarł ze starości ;), a film- dwie godziny i cyk- prawie wszystko wiem :P  Podane w bardzo przystępny sposób. Gibson i Pen ładnie film ciągną do przodu- dziadki w formie :]

Edytowane przez Klakier1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.03.2021 o 10:08, dawidoxx napisał:

Liga sprawiedliwości wleciała na hbo go.. dziwi mnie tylko fakt ze film jest w formacie 4:3 

Idzie to jakoś zmienić? 

Nawet zwiastuny filmu są w 4:3.. Myślałem że to może coś na kompie tylko, ale gdzie tam na tv w aplikacji hbo go jest to samo.

 

 

Edytowane przez kadajo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.03.2021 o 12:42, Stjepan666 napisał:

Obejrzałem Kurdowie 2: Nowa Era, w sumie to dzieciakom po niżej 10 lat bym tego nie polecał, ale złe nie było, trochę gorszę niż jedynka, ocena 7/10.

Ode mnie naciągane 6/10. Treść nie dla dzieci. Ogólnie chaos, jakieś king kongi, women power rangers, bunty nastolatek, zakazany owoc, love story i czego tam nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 I Care a Lot 6/10

Całkiem niezły, dość ciekawa historia i dobre zakończenie (choć przewidywalne). Rosamund Pike pasuje do grania zimnych suk, w filmie była dość przekonująca. Karakan też nieźle wypadł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Godzilla vs Kong. 5/10.

Wyłącz myślenie i oglądaj efekty. Fabuła głupia jak but, gra aktorska też taka sobie ale walki są efektowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...