Skocz do zawartości
Kris

Film - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, wiktoria.boluch napisał:

Też widziałam, w sumie do ogladnięcia, ale moim zdaniem czegoś brakowało. Oglądałam w sumie też dlatego, że w roli głównej gra Charlize. Ten film pokazuje jak sławne nazwisko przyciąga ludzi :)

Dokładnie, dlatego bez Charlize było by 5,5-6/10. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Stjepan napisał:

Dokładnie, dlatego bez Charlize było by 5,5-6/10. :)

Bez Charlize nie byłoby 5,5 bo nie miał by kto wystawić takiej opinii ze względu na brak zainteresowania :):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.07.2020 o 14:49, wiktoria.boluch napisał:

Bez Charlize nie byłoby 5,5 bo nie miał by kto wystawić takiej opinii ze względu na brak zainteresowania :):)

Nie gadaj, że Putin to taki mało znany aktor. Grał w Kursku, Czerwonej Jaskółce a to dobre filmy.

The Old Guard oceniam na 6,5/10 bo faktycznie film ma ciekawą tematykę, ale faktycznie czegoś brakuje.

Greyhound 10/10? Oprawa audiowizualna, Tom Hanks, U-booty, Atlantyk (grywało się sporo w SH3 🙂 ) aż mi zimno było jak oglądałem :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyciąganie 2 / Attraction 2 Invasion - Szczerze zaskoczyli mnie tym, że dwójka powstała. Cześć pierwsza była dobra pod względem wizualnym a dwójka jeszcze lepsza. Tym razem będzie to inwazja obcej cywilizacji jak tytuł sugeruje, ale zabrano się za to w inny ciekawy sposób. Nie ma tu mowy o czymś na wzór typowej amerykańskiej głupoty gdzie chmara komarów tłucze się z drugą chmarą komarów. 8/10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bankier (The Banker) 2020 - film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z lat 60 które działy  się w LA oraz w Teksasie, o tym jak dwóch czarnoskórych mężczyzn kupiło dwa banki białych w czasach segregacji. Niezłe kreacje Samuela L. Jacksona i Anthony Mackiego. 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.07.2020 o 04:24, Pentium D napisał:

Greyhound 10/10? Oprawa audiowizualna, Tom Hanks, U-booty, Atlantyk (grywało się sporo w SH3 🙂 ) aż mi zimno było jak oglądałem :E

Tom "Dzięki" w naprawdę fajnej roli. Im starszy tym lepszy jak wino.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, wiktoria.boluch napisał:

Tom "Dzięki" w naprawdę fajnej roli. Im starszy tym lepszy jak wino.

U mnie 8/10, oprawa audiowizualna mistrzostwo, Tom Hanks no i muzyka. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Archive 2020 - 8/10 ciekawa i smutna historia. Akcja toczy się stałym wolnym tempem. Jest jedna scena która zalatuje trochę Cyberpunkiem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Babyteeth - 7/10 Odpaliłam z nudów i naprawdę fajne kino. Motyw połączenia miłości oraz choroby często pojawia się w filmach, tutaj pokazane trochę w inny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi