Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Karol27Carlos

Grand Theft Auto / GTA V

Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz, a ja oprócz tych dwóch wymienionych wcześniej nikogo innego z gta4 nie pamiętam.

No to już jest Twój problem ;)

Wszystkie GTA od Vice City w górę miały genialnych i zapadających w pamięć bohaterów pobocznych. Brucie, Roman, Mikhaił i Dimitri, irlandzka rodzinka, Badman, Jacob i przede wszystkim:

Tak samo San Andreas: Big Smoke, OG Loc, Ryder, Tenpenny, Catalina, Cesar, Truth, Woozie. W Vice City: Rosenberg, Diaz, Lance Vance, itp. itd.

 

Z Maxów pamiętam Maxa, Monę i na tym koniec ;) Z Mass Effectów zapamiętałem Sheparda, a z KOTORów kompletnie nikogo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie slang Little Jacoba. :E

No właśnie, ciekaw jestem jak to rozwiązali w tym nieoficjalnym spolszczeniu. Bo dla mnie ważną częścią jego postaci jest to, że ciężko go zrozumieć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już jest Twój problem ;)

 

Raczej nie mój...

Może ty uważasz że gta ma genialne charaktery, ja widziałem lepsze(tak nawet taki kotor, jeden z najlepszych rpgów gdzie taki hk-47 bije wypierdki z gta) i tyle mi wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie GTA od Vice City w górę miały genialnych i zapadających w pamięć bohaterów pobocznych. Brucie, Roman, Mikhaił i Dimitri, irlandzka rodzinka, Badman, Jacob i przede wszystkim:

Tak samo San Andreas: Big Smoke, OG Loc, Ryder, Tenpenny, Catalina, Cesar, Truth, Woozie. W Vice City: Rosenberg, Diaz, Lance Vance, itp. itd.

Jeszcze pominąłeś z ciekawych postaci brata Bruciego - Mori Kibbutz :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie będzie powtórka z historii? Czyli 250zł za wersje na konsole i ok. 150 na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie wiecej na poczatku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie mój...

Może ty uważasz że gta ma genialne charaktery, ja widziałem lepsze(tak nawet taki kotor, jeden z najlepszych rpgów gdzie taki hk-47 bije wypierdki z gta) i tyle mi wystarczy.

Dużo ludzi uważa ze jednak ma, i nie widzę sensu dyskutowac z tym, a Ty ?

 

Jak myślicie będzie powtórka z historii? Czyli 250zł za wersje na konsole i ok. 150 na PC?

 

O ile wyjdzie na PC na pewno nie będzie tanij niż 150 zł.

 

Na konsoli myślę ze w dzień premiery w jakiś większych sklepach może być taniej niż te 250zł, stawiam ze minimum 220.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi uważa ze jednak ma, i nie widzę sensu dyskutowac z tym, a Ty ?

 

Niby to czemu? To że coś ma wielu zwolenników nie oznacza że jest faktem który wszyscy mają przyjąć. To jest subiektywna opinia, twoja jak i moja. Mam prawo się z tym nie zgodzić, tak samo jak ty.

Jak myślicie będzie powtórka z historii? Czyli 250zł za wersje na konsole i ok. 150 na PC?

Ceny w sklepach internetowych są już ustalone, 219/229zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wyjdzie na PC...

 

To że wyjdzie na pc jest bardziej pewne, niż to że w grudniu będą święta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się, że jeszcze żadnego MMO nie zrobili na PCta. Patrząc na to, że takie marne WOT zarabia krocie i reklamuje się w TV to R* też by raczej nie stracił. A to co pokazali w GTA Online świetnie pasuje do MMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że wyjdzie na pc jest bardziej pewne, niż to że w grudniu będą święta.

Wiem ze wyjdzie raczej na pewno (wszystkie wielkie części wyszły).

Szkoda ze tak się nie stało z red dead redemption.

 

Niby to czemu? To że coś ma wielu zwolenników nie oznacza że jest faktem który wszyscy mają przyjąć. To jest subiektywna opinia, twoja jak i moja. Mam prawo się z tym nie zgodzić, tak samo jak ty.

 

 

hehe zabawny jesteś, dzięki za poinstruowanie o moich prawach.

 

Chodziło mi bardziej o to ze dla mnie tytuły które wymieniłeś mają się nijak do gier rockstara a dla Ciebie na odwrót

 

Zabawne według mnie jest również to co napisałeś wcześniej:

"Prawdopodobnie z połową się nie zgodzisz, więc nie pisz swoich argumentów przeciw bo każdy ma zapewne inna opinię na ten konkretny temat."

 

Tylko jaki tu sens udzielania się na forum według Ciebie jeśli nie można skonfrontować swoich opinii, stanowisk na dany temat ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko jaki tu sens udzielania się na forum według Ciebie jeśli nie można skonfrontować swoich opinii, stanowisk na dany temat ? :E

Własnie to zrobiliśmy, ty napisałeś o najlepszych postaciach z gta, a ja się z tym nie zgodziłem. Nie widzę sensu tego argumentować/kontrargumentować bo każdy ma inne upodobania co do gier(i ten temat nie jest od tego). Przy moich wcześniejszych postach możesz spotkać słowa/wyrażenia że jest to moje zdanie na ten temat, a nie powszechny fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj jakiś przykład bo aż jestem ciekawy.

Przykłady tytułów również spoza gatunku reprezentowanego przez GTA? Daj spokój, jakieś 20% głośniejszych gier się łapie. :) Seria świetnie się pod tym względem prezentuje, choćby Vice City, tutaj pełna zgoda. Jednak z tą genialnością to IMO przesada. Za to GTA5, według wszelkich znaków na niebie i ziemi, ma szansę otrzeć się o wspomniany geniusz, patrząc na Trevora i Michaela. Do tego cała masa postaci pobocznych.

Z Maxów pamiętam Maxa, Monę i na tym koniec ;) Z Mass Effectów zapamiętałem Sheparda, a z KOTORów kompletnie nikogo ;)

Tylko tyle zapamiętałeś z tych tytułów? No cóż, w takim razie mogę śmiało zacytować - to już Twój problem. ;)

Chodziło mi bardziej o to ze dla mnie tytuły które wymieniłeś mają się nijak do gier rockstara a dla Ciebie na odwrót

No jak to - chciałeś przykłady, przykłady dostałeś. Nie sprecyzowałeś wszak o jakie konkretnie gatunki Ci chodzi. :) Wspomniane Borderlands 2 to jak dla mnie poziom wyżej od każdego GTA, pod względem kreacji bohaterów. Co kto lubi, jak zawsze w takich wypadkach. Dlatego bardziej rozbudowana argumentacja jest tutaj zbędna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm postaci godnych uwagi wykreowanych w świecie gir jest dużo, ale jak miałbym wybrać tą jedną to:

sephjen.jpg

 

Niko też dawał radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo, całe FFVII miało świetnych bohaterów, gra mojego życia

Dla mnie IX - bohater poszukujący sensu życia, swego istnienia itp. Chyba najlepsza postać wykreowana w grach wideo ever :)

 

Co do GTA V - czy tylko ja nie czuję hypu na tę grę? Eh a może to The Las of US wstrząsnęło tak mocno moją duszą gracza, że nie jestem w stanie spojrzeć narazie na inne gry :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The last of us, jedna z lepszych gier w jakie grałem, ale jestem pewny ze GTA V ją przebije ;)

 

Przykłady tytułów również spoza gatunku reprezentowanego przez GTA? Daj spokój, jakieś 20% głośniejszych gier się łapie. :) Seria świetnie się pod tym względem prezentuje, choćby Vice City, tutaj pełna zgoda. Jednak z tą genialnością to IMO przesada. Za to GTA5, według wszelkich znaków na niebie i ziemi, ma szansę otrzeć się o wspomniany geniusz, patrząc na Trevora i Michaela. Do tego cała masa postaci pobocznych.

 

Tylko tyle zapamiętałeś z tych tytułów? No cóż, w takim razie mogę śmiało zacytować - to już Twój problem. ;)

 

No jak to - chciałeś przykłady, przykłady dostałeś. Nie sprecyzowałeś wszak o jakie konkretnie gatunki Ci chodzi. :) Wspomniane Borderlands 2 to jak dla mnie poziom wyżej od każdego GTA, pod względem kreacji bohaterów. Co kto lubi, jak zawsze w takich wypadkach. Dlatego bardziej rozbudowana argumentacja jest tutaj zbędna.

Borderlands 2? Niepojęte/ oczywiście dla mnie ;)

 

Ciekawy jestem czy V dorowna w ocenach IV :) jeśli tak będzie to możliwe ze dostaniemy najwyzej oceniony tytuł w historii.

 

Patrz metacritic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o

filmiku ? Szczególnie ciekawa wydaje się ostatnia plansza, szczególnie dla wszystkich jarających się ewentualną wersją PC. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands 2? Niepojęte/ oczywiście dla mnie ;)

Musiałbyś więc zagrać. ;)

Szczególnie ciekawa wydaje się ostatnia plansza, szczególnie dla wszystkich jarających się ewentualną wersją PC. :)

Co ciekawego w tym, że w fanowskim filmiku ktoś wstawił znaczek PC na końcu? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś więc zagrać. ;)

 

Co ciekawego w tym, że w fanowskim filmiku ktoś wstawił znaczek PC na końcu? :hmm:

 

a widziałeś ekscytację jaka tutaj była po tym nieudanym przecieku z NV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widziałeś ekscytację jaka tutaj była po tym nieudanym przecieku z NV ?

Przyznasz jednak, że Nvidia to troszeczkę bardziej wiarygodne źródło od fanowskiego filmiku. :) Zresztą ludzie ekscytują się z byle powodu, nawet nie wczytując w artykuły - gość z Nvidii też niczego oficjalnie nie potwierdził, miała miejsce zwykła nadinterpretacja.

Co w tym dziwnego ze w dziale pecetowym ludzie by bardzo chcieli potwierdzenia informacji ze GTA V jednak zawita na PC.?

Absolutnie nic, ale niektórzy najwyraźniej zbyt emocjonalnie do tego podchodzą...

Czujesz się lepszy bo masz konsole ?

...nie uważasz? ;) Doprawdy nie wiem skąd takie wnioski, jeśli zdanie dalej sam sobie odpowiadasz - każdy zainteresowany może mieć GTA5 już na premierę i ostatecznie straci na tym góra 100 zł(zarówno grę, jak i konsolę można później sprzedać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego ze w dziale pecetowym ludzie by bardzo chcieli potwierdzenia informacji ze GTA V jednak zawita na PC.?

 

Czujesz się lepszy bo masz konsole ?

 

heh nie Ty jeden(konsola to nie towar luksusowy, kosztuje teraz grosze), większość jednak pomimo tego ze ma obie konsole i tak czeka na wersje PC bo wiadomo ze to tam będzie najlepsza jakość oprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się GTA V nie zachwycam, gdybym był nie miły powiedział bym " o kolejny odgrzewany kotlecik", przemodelowane strzelanie, większy obszar, nowa fabula, pies, tenis i kilka dupereli i wszyscy jęczą z zachwytu. San Andreas było ostatnią częścią która sprawiła mi frajdę. IV nie skończyłem. Nie mam nić przeciwko że dla kogoś to gra wybitna dla mnie po prostu przeciętna.

 

Owszem, IV nie była zbyt porywająca dla wielu osób. Za to z tym, że V to kotlet to żeś poleciał :lol2:

 

 

-co do kreacji świata to pewnie wiesiek 3 wszystko zostawi w tyle, ale na ten moment sandbox z gta rzeczywiście jest jednym z lepszych

 

Może tak, może nie ale jaki sens w ogóle ma porównywanie gry tylko na next geny z grą, która wychodzi na 8 letnie sprzęty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up ps3 ma 6,5 roku w europie.

GTA V to będzie według mnie najbardziej rozbudowana gra w historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może tak, może nie ale jaki sens w ogóle ma porównywanie gry tylko na next geny z grą, która wychodzi na 8 letnie sprzęty?

A gdzie ja porównuje w3 do gta? Napisałem przecież że na ten moment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...