Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Karol27Carlos

Grand Theft Auto / GTA V

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mówisz, że mogę spodziewać się czegoś takiego, co daje mi Saints Row 4 ? Jeśli tak to ekstra :D

 

Z SR jest u mnie problem. Grałem tylko w 2, 3 (najdłużej) i 4. Sandboxy bardzo lubię, ale muszą one być dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, a nie opierać się tylko na możliwościach makro. W SR humor mi nawet odpowiada, taki specyficzny, mega zwariowany, idzie się rozerwać. Jednak misje, w których wybijam 100 wrogów, lub robię jakąś nieziemską masakrę w mieście mnie już nie bawią. Do tego słabe animacje, fizyka, feeling strzelania, prowadzenie pojazdów stoją na dość niskim, wg mnie poziomie. Architektura, rozbudowanie i ilość szczegółów w mieście również nie powala, porównując do gier R*. Dlatego seria SR mnie szybko nudzi, podobnie JC 1 i 2. Niby możliwości dużo, ale nie ma co robić, bo możliwości poboczne, przynajmniej mi wielkiej przyjemności nie sprawiają (spora ilość, słaba jakość). Więc czekam na GTA V, które ma mieć to co lubię w dobrej jakości i w jeszcze większych ilościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówisz, że mogę spodziewać się czegoś takiego, co daje mi Saints Row 4 ? Jeśli tak to ekstra :D

Eee... Nie. Saints Row jest skrajnie chamski, wulgarny, prostacki i przesadzony w każdym możliwym aspekcie. Ja się jakoś w to nie wkręciłem. Rozumiem, że ktoś mógł.

GTA też ma takie momenty ale w ogólnym rozrachunku jest jednak bardziej zrównoważone.

Powiedziałbym, że humor jest bardziej wyszukany ale to chyba byłaby jednak przesada. Po prostu podawany jest z lepszym wyczuciem.

 

Swoją drogą... Nie grałeś w żadne GTA? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jego miejscu bym stąd wiał póki jeszcze nikt go nie poznał :P

Co do gry, to ciekawi mnie, że tak się podniecają wszyscy trailerem, który w dodatku ma być jutro. Trailerem do gry, no ludzie, co to GTA może mieć czego nie miały poprzedniczki ? Zwykły sandbox z dodatkami simsów, w którym robimy to samo, co wcześniej, tylko kilkoma bohaterami na raz. Do tego gra na stare konsole. Owszem, zobaczyłbym, ale nawet trailer Rayman Legends robi na mnie lepsze wrażenie, bo przynajmniej nie mam tam znowu tego samego, a gra wiem, że wciągnie mnie jak bagno, no ale co kto woli, więc proszę to nie krytykować, tylko odpowiedzcie mi na pytanie, co takiego jest w tej grze, że tak na nią czekacie ? W sumie pewnie zostane zjechany za samo pytanie, bo w końcu to mega hiper GTA, ale po prostu proszę o szczerą i przede wszystkim kulturalną wypowiedź :D Mam nadzieję, że za dużo nie wymagam :E

p9xrnh.jpg

Na pewno lepsze niż oglądanie trailerów benchmarka o nazwie crysis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno lepsze, niż oglądanie trailerów benchmarka o nazwie crysis

 

Crysisa w 3D. Zapomniałeś o 3D. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro nie wiem czy wiesz, ale gta na konsolach nie wspiera 3D :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za stworzeniem takiej grupy ;)

 

Stworzyłem na szybko coś takiego. Możecie podawać swoje loginy RGSC jeśli chcecie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 11 trailer premierowy ;)

 

edit:

 

A no tak o 11am ale nie naszego czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 11 trailer premierowy ;)

Chyba chciałeś napisać o 17.00. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 11 trailer premierowy ;)

 

edit:

 

A no tak o 11am ale nie naszego czasu ;)

The Official Trailer for Grand Theft Auto V will debut here at the Rockstar Newswire and on the GTAV site this Thursday, August 29th at 11AM Eastern.

 

Więc trzeba jeszcze czekać.

 

Edit:Sorki nie miałem odświeżonego forum i nie widziałem waszych postów , które pojawiły się przed moim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę tematu na bieżąco - pojawiły się jakieś informacje o wersji na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, że na screenie z tych "gangów", w ekipie jest więcej osób niż max na serwerze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym GTA będzie 17 stacji radiowych a na nich łącznie 240 piosenek.

 

http://www.rollingstone.com/culture/news/inside-the-grand-theft-auto-v-soundtrack-20130828#ixzz2dIe1HtEP

 

edit

 

GTA V w wersji X360 w edycji kolekcjonerskiej jest już na jakimś magazynie w US :D

 

http://imgur.com/a/yEjKM#H5mPb4o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy sklepy mają sztywno ustaloną premierę na 17 września, czy jednak trafią jakieś już egzemplarze do graczy przed weekendem. U nas pewnie jedynie można liczyć na poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy ze wszystkich. Zapowiadali "big", ale nic takiego w nim nie widziałem. Przez te przecieki zlepili chyba szybko na kolanie, coby trochę uwagi odwrócić ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy ze wszystkich. Zapowiadali "big", ale nic takiego w nim nie widziałem. Przez te przecieki zlepili chyba szybko na kolanie, coby trochę uwagi odwrócić ;p.

Przeczytaj sobie komentarze pod filmikiem na yt, masa jest wielce zachwycona...

Sam nie wiem czym tu się podniecać, ale widocznie niektórym już palma porządnie odbija na punkcie tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj sobie komentarze pod filmikiem na yt, masa jest wielce zachwycona...

Sam nie wiem czym tu się podniecać, ale widocznie niektórym już palma porządnie odbija na punkcie tej gry.

Negative Nancy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Negative Nancy

tja, pewnie lepiej będzie jak napiszę po obejrzeniu "jizzed in my pants"...

W tym trailerze nie ma absolutnie nic nadzwyczajnego. Jak już zauważył Moonglow, to rzeczywiście wygląda na trailer zrobiony w pośpiechu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yup. Wielbię GTA ale ten trailer jest baaardzo "meh".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny trailer, nużący.

Rockstar mało pokazał na wszystkich trailerach, zastanawiam się powoli czy to chwyt marketingowy czy dlatego, że faktycznie nie ma co pokazać.

Nie interesuje mnie zbytnio fabuła w GTA.

A takie trailery nie zachęcają do kupna, ostudzili mój zapał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...