Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a to na miejscowym posterunku doją w mordę na dzień dobry czy pałują ze to taki problem :question:

 

Jak Cię będą potem ciągać z np Zakopanego gdzie np. mieszkasz do Warszawy na sprawę, oczywiście pod grozbą kary w przypadku niestawiennictwa, to dojdzie do Ciebie dlaczego ludzie nie zgłaszają większości takich kradzieży/oszustw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko ile będzie sztuk za te 199zł, oby nie było tak jak z diablo iii, że zajechałem 5min po otwarciu sklepu i dwie sztuki na półce :thumbdown:

Albo jak inni piszą że w ogóle nie ma i trzeba się dopraszać żeby łaskawie wyciągnęli z magazynu...

 

MM mógłby się jeszcze wyłamać i 199 dać,

 

 

 

...eh ta naiwność :E

Ja chcę tylko dostać swoją kopię w empiku. Cena nie gra roli :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/MDRCIle.jpg

 

Jak się okaże że prawdziwa to nie wiem, chyba będę nieco rozczarowany...miasto jakieś małe, i w ogole :E A może tylko tak się wydaje.

 

Co ciekawe pokrywa się niemal idealnie co wróżyli maniacy z gtaforums.

Edytowane przez 2sad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/MDRCIle.jpg

 

Jak się okaże że prawdziwa to nie wiem, chyba będę nieco rozczarowany...miasto jakieś małe, i w ogole :E A może tylko tak się wydaje.

 

Co ciekawe pokrywa się niemal idealnie co wróżyli maniacy z gtaforums.

nie jest małe,tu masz nałożoną całą mape z GTA IV

XOYzKOm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda profesjonalnie, więc zapewne jest to mapka prawdziwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi paczkomatami to jest tak, że jak będzie paczka do odbioru to dostanę sms ? Bo nie wiem czy czekać w domu na sms'a czy jechać pod paczkomat i tam czekać :szczerbaty: A niestety kilka km mam doniego ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak, bo siostra jak ma paczkę do odbioru, to dostaje esa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz sms + @, bez otrzymania sms nie ma sensu w ogole sie ruszac do paczkomatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz sms + @, bez otrzymania sms nie ma sensu w ogole sie ruszac do paczkomatu.

 

Co nie zmienia faktu, że to może być ciekawe doświadczenie zobaczyć ile osób z Twojej okolicy czeka na grę. Raczej nikt inny nie będzie leciał po paczkę o tej godzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale panikujecie, ja zamówiłem pocztą, zwyczajnym listem bodajże, trochę osobie poczekam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocztą?Listem? ... do odważnych świat należy :D

Ja będę polował w marketach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zarezerwowałem w komputroniku w wrocławskiej Magnolii Park. Oby 17tego była już dostępna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na amazona , killzone merc. przysłali w 3 dni :)

Edytowane przez Sfinks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że to może być ciekawe doświadczenie zobaczyć ile osób z Twojej okolicy czeka na grę. Raczej nikt inny nie będzie leciał po paczkę o tej godzinie.

 

Właśnie tak planuję. Podjechać przed godziną zero i obserwować sytuację :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się udaje na nocną premierę do tessco, a jak nie będzie to rano skocze do empiku ;)

Strasznie jestem ciekaw czy będzie kaszanka z framerate i czy będzie full 720p bez cięć tak jak w rdr i GTA IV.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się udaje na nocną premierę do tessco, a jak nie będzie to rano skocze do empiku ;)

Strasznie jestem ciekaw czy będzie kaszanka z framerate i czy będzie full 720p bez cięć tak jak w rdr i GTA IV.

Niektóre fragmenty z gameplayów były puszczane na PS3 i wyglądało to raczej płynnie, jak to mówią nadzieja matką głupich :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurczę miałem sobie zostawić the last of us do czasu wyjśćia dlc(albo do kolekcji na zawsze) ale skoro w empiku będzie za 199 + za używane the last of us dają 130zl to wychodzi 7 dyszek na premierę, propozycja nie do odrzucenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za używane the last of us dają 130zl

 

Nie chciałbym Cię zniechęcać ale to jest cena z allegro, w empiku Ci tyle nie policzą zapewne :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie, że gra będzie za 199 zł w Empiku w dniu premiery: http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z239/2392115/big/1.jpg?screen

 

Czyli cały dzień gierka będzie za 199 zł, tak? Nic nie widzę o wyczerpaniu zapasów. Czy posiadasz zdjęcie całej strony? Chodzi mi odkup gier. Mam na sprzedaż Max Payne 3 PS3 oraz Battlefielda 3 PS3 - jak z ceną? Jak to się ma do kwot podanych na zdjęciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, przydalaby sie lista gier na wymiane.

Sam bym wydal np Episody do GTA na Vtke z doplata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...