Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w empiku można sprzedać gry na ps3? bo ostatnio widziałem że sprzedają używane gry. Zbytnio nie chce mi się wydawać na grę 200 zł a tak to bym np sprzedał w empiku (jeśli to możliwe) Little Big Planet,GT 5,GoW collection oraz Killzone 2 i wtedy bym dołożył te 100 zł czy tam ileś i by mi wyszło taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można sprzedawać, w poście #502 masz cennik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje. Jeszcze jedno gra nie może mieć ani jednej ryski na płycie czy jak to z tym jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje. Jeszcze jedno gra nie może mieć ani jednej ryski na płycie czy jak to z tym jest?

przed przyjęciem gry sprawdzają czy pochodzi ona z polskiej dystrybucji(biorą niby tylko takie), czy jest instrukcja i płytę właśnie, mi jakiś czas temu nie chcieli przyjąć starej gierki z ps2 bo porysowana i innej z ps3 bo niby odcisk palca gdzieś znaleźli ale pojechalem do domu wyczyściłem wszystkie płyty spirytem i mi przyjęli i wziąłem The Last Of Us za 50zł;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ten filmik z białym R8 to aż się odechciewa mi w to grać. IV miała najlepszy model jazdy ze wszystkich sandboxow. A tutaj mamy jakiegoś nfsa. r8 zderza się z radiowozem i jak GIZIU zauważył praktycznie go nie odrzuciło. W ogóle nie widać zniszczeń. Dla mnie najważniejszy aspekt GTA, a oni tak to spieprzyli. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zagrali, nie obejrzeli nawet gameplaya w 480p a już tyle narzekają ehhh :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak oceniać grę na podstawie 5sekundowych filmików nagrywanych kaloryferem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na 1:23. Franklin podchodzi do dziwki, zero reakcji. Gdzie się podziała Euphoria. Model zniszczeń, porażka. Po superrealistycznej IV będzie to totalny downgrade, jeśli chodzi o fizykę. Dlaczego!? A tak byłem zajarany tą grą, a teraz tylko mocno zawiedziony. Oczywiście wiem, że muszę najpierw zagrać, ale to co zobaczyłem nie napawa mnie optymizmem.

 

I tu nie chodzi tylko o ocenianie, ale zauważenie czegoś. Jeśli wy nie widzicie tych zmian w porównaniu do czwórki, to czas się wybrać do okulisty.

Edytowane przez zywul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak oceniać grę na podstawie 5sekundowych filmików nagrywanych kaloryferem ...

Gry nie ocenisz ale model zniszczeń jak najbardziej można próbować... I na chwilę obecną widzę w tej kwestii totalne uwstecznienie w stosunku do IV. [:|]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może po prostu ludzie nie będą wyginać się jak manekiny przy byle dotknieciu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale albo rybki, albo akwarium. Moc Cella się wyczerpuje :E. Wszystko na oko wygląda ładnie, to na czymś musieli poskąpić tej boskiej mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, tu nikt nie ocenia anty aliasingu, rozdzielczosci czy detali postaci.

Zniszczenia beda takie same i na filmiku nagrane pralka i we wtorek na waszych konsolach.

Fizyka zrobila downgrade i tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zagrali, nie obejrzeli nawet gameplaya w 480p a już tyle narzekają ehhh :thumbdown:

 

Był tam wcześniej wrzucony minutowy filmik pokazujący model jazdy żywcem wzięty z Midnight Club co ja osobiście uważam za strzał w kolano. Jeśli chodzi o model zniszczeń to po wspomnianym filmiku i tym dzwonie tutaj widać, że on również jest raczej słaby. :( Ale zgadzam się, żeby ostatecznie powiedzieć trzeba zagrać. To jest jedynie pierwsze wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do modelu zniszczeń, to sam na początku się wkurzyłem, ale spokojnie - wejdźcie sobie na GTAF. Ludzie wrzucili filmiki porównawcze z IV - to nie wina modelu zniszczeń, a tego, że to był muscle car (Sabre GT). W IV uderzenie w ścianę tą furą daje prawie taki sam efekt (lub jego brak).

 

 

Nie ma więc co panikować, tylko czekać na grę.

Edytowane przez TmK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że jestem przyzwyczajony do wersji PC'towej gdzie miałem wgranego moda na większe zniszczenia. Jednak model jazdy wyglada tragicznie. Wg. wywiadow z R* mówili, że poprawią troszkę ten z GTA IV, w sensie nie będzie łodzi, a dostajemy jakiś arcade, w którym samochody można postawić o 90 stopni, a i tak po chwili możemy wyjść z tego poślizgu. Model jazdy jak dla mnie 90% GTA, a jeśli będzie na prawdę taka lipa jak na tym jednym filmiku nie wiem czy będzie mi się nawet chciało w to grać. Jakbym miał kosole i preordera na pewno bym go teraz anulował i poczekał kilka dni, żeby zobaczyć jak to na prawdę wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Ale macie problem. W każdym GTA był inny model jazdy, raz lepszy raz gorszy, ale nigdy nie przeszkadzał i grało się przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geeeez ale hype , na co sie tak nakrecacie :P . Przeciez to tylko sandbox i nikt tam nie oczekuje realizmu :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuję. Po IV nie chcę fizyki rodem z Saint Row, którego nawet kijem nie tkne. W IV mogę grać i jeździć samochodami calutki czas. Odpaliłem sobie ostatnio Vice City i jeździło mi się słabo. Po prostu IV wprowadziła serię na wyższą półkę jeśli chodzi o realizm i schodzenie kilka stopni niżej jest po prostu słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik z modelem jazdy jest jeszcze gdzieś dostępny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Jakby ktoś był zainteresowany:

 

empik.com Piotr Roman Arek Nicon Dział Gier Empik.com potwierdził, że odbiór zamówień w salonach będzie o możliwy 17 września W ciągu dnia, na pewno, nie możemy jednak zagwarantować, że już z samego rana. Pozdrawiamy!

 

empik.com Adamie, cena 59,99 obowiązuje przy odsprzedaniu dwóch gier z listy: Assassin's Creed 3, BioShock Infinite, Dead Island Riptide, DmC:Devil May Cary, Far Cry 3, Gears of War Judgment, God of War: Wstąpienie, Hitman: Rozgrzeszenie, Metro Last Light LE, Rayman Legends, Remember Me, Resident Evil Revelations, WRC 3

23 godz. temu · Edytowany · 1

 

empik.com Cena 79,99 zł obowiązuje przy odsprzedaniu jednej gry z listy: Diablo 3, Lost Planet 3, Saints Row 4, Splinter Cell Blacklist, The Bureau XCOM Declassified, The Last of Us

 

 

PS Cenega informuje, że pękło już 20 tysięcy zamówień przedpremierowych w Polsce.

Edytowane przez MikeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie w Galeri Kazimierz w empiku o 0.01 można b ędzie już kupić.

 

Pierwszy raz w historii udam się na nocną premierę gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...