Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MikeL

Jak to, nie już z samego rana? To kiedy, jeezzz.

 

Niby na facebooku potwierdzają, że będzie odbiór 17, ale ci, którzy zamówili dostali info, że realizacja doopiero 18 + dostawa. :| Także sam już nie wiem, chyba jednak trzeba się rano wybrać na otwarcie empiku osobiście. ;)

 

PS Było? http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ZMupcw_qsQE :D

Edytowane przez MikeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mniejszych miastach, dobrym wyjściem jest pójście i zagadanie, można się dowiedzieć mniej więcej czy dużo płytek jest przewidzianych w sprzedaży, ja np. dostałem zapewnienie, że jest kilkadziesiąt i na 100% uda mi się kupić.

# Mówię o Empiku.

Edytowane przez TWQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby na facebooku potwierdzają, że będzie odbiór 17, ale ci, którzy zamówili dostali info, że realizacja doopiero 18 + dostawa. :| Także sam już nie wiem, chyba jednak trzeba się rano wybrać na otwarcie empiku osobiście. ;)

 

PS Było? http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ZMupcw_qsQE :D

 

Nom , majac takie niunie grac w gta to absurt :E .

 

Ruda jest najlepsza ale reszte tez niezla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom , majac takie niunie grac w gta to absurt :E .

 

Ruda jest najlepsza ale reszte tez niezla :)

Eee,ja na MP3 popłynąłem przy nowej dziewczynie,a gdzie tam GTA V.Dlatego w tej chwili nie szukam bo to mija się z celem :E

No chyba,że...w. DŻI TI EJ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee,ja na MP3 popłynąłem przy nowej dziewczynie,a gdzie tam GTA V.Dlatego w tej chwili nie szukam bo to mija się z celem :E

No chyba,że...w. DŻI TI EJ!

 

W takim razie widac priorytety :E , widocznie nie byla tego warta i to zla kobieta była ( i tak nie wiecie o co chodzi :> ) . Poza tym spedzanie ze soba kazdej sekundy to tez choroba :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zamówiłem sobie w empiku. Mam nadzieję, że nic nie powaliłem z tą kartą i kasą i głowa spokojna już. Nie trzeba będzie się bić na dzień dobry, a dzień nie zbawi :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zamówiłem sobie w empiku. Mam nadzieję, że nic nie powaliłem z tą kartą i kasą i głowa spokojna już. Nie trzeba będzie się bić na dzień dobry, a dzień nie zbawi :E.

Uwaga!!! Ilość sztuk ograniczona, realizacja wysyłki nastąpi wyłącznie po płatności z góry. Wysyłka na dzień premiery 17.09.2013. Cena promocyjna widoczna na stronie jest ważna do 17.09.2013 godz. 23:59 lub wyczerpania zapasu 100szt nakładu promocyjnego gry.

 

Klienci, którzy złożyli zamówienie przed 11.09.2013 otrzymają grę w cenie promocyjnej. Różnica w cenie dla zamówień oplaconych z góry zostanie zwrócona na konto klienta.

wstawiam aby nikt nie był zaskoczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, czyli albo dostanę, albo nie?

Mam potwierdzenie na mailu przeca.

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby na facebooku potwierdzają, że będzie odbiór 17, ale ci, którzy zamówili dostali info, że realizacja doopiero 18 + dostawa. :| Także sam już nie wiem, chyba jednak trzeba się rano wybrać na otwarcie empiku osobiście. ;)

 

PS Było? http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ZMupcw_qsQE :D

 

No ja bym zignorował to info o 18, skoro dzisiaj napisali coś innego. Pewnie się zmieniło i ta pierwsza informacja już jest nie ważna. Dobrze, że staneli na wysokości zadania i Ci co zamawiali w preorderze nie będą mieli opóźnień :D

 

W mniejszych miastach, dobrym wyjściem jest pójście i zagadanie, można się dowiedzieć mniej więcej czy dużo płytek jest przewidzianych w sprzedaży, ja np. dostałem zapewnienie, że jest kilkadziesiąt i na 100% uda mi się kupić.

# Mówię o Empiku.

 

Najlepiej to jest sprawdzić gdzie są nocne premiery i pójąć na 0:00, żeby załatwić sobie grę już na samym początku, z tańszej puli :)

Tu jest lista, którą wrzucili na gtaonline.pl: http://img716.imageshack.us/img716/861/4fjh.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież kupiłem za 199, dostałem potwierdzenie, zrobiłem przelew i mogą mnie cmoknąć w pompkę. Ma być gra i już :E. Może nawet 17...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

No ja bym zignorował to info o 18, skoro dzisiaj napisali coś innego.

 

Tylko że info o dostawie na 18 jest z dzisiaj właśnie, a tamto z facebooka z wczoraj. Zresztą z wiadomościami od marketingowców z facebooka różnie bywa, więc wiesz... Także nie ma się z czego cieszyć i wygląda na to, że stawania na wysokości zadania nie będzie, a gra przyjdzie w środę dopiero do preorderowiczów. Słabo.

 

Tu info od usera facebooka:

 

"Ja wczoraj zamówiłem na empik. com i mi napisali takie coś:

 

"Witam serdecznie,

 

dziękuję za przesłaną wiadomość i uprzejmie informuję, że

zamówienie zostanie wysłane w dniu premiery i w ciągu max 2 dni

roboczych od tej daty zostanie dostarczone. ""

 

Najlepiej to jest sprawdzić gdzie są nocne premiery i pójąć na 0:00, żeby załatwić sobie grę już na samym początku, z tańszej puli :)

Tu jest lista, którą wrzucili na gtaonline.pl: http://img716.imageshack.us/img716/861/4fjh.png

 

W mojej mieścinie Empik oczywiście zlewa nocną premierę, mimo że galeria jest czynna 24h/dobę. :kwasny:

Edytowane przez MikeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziom naprawdę się chce iść na tą nocną premierę? Ja sobie nie wyobrażam w Warszawie przy tych większych empikach czy ultimie stać w kolejce. W sumie przynajmniej może rano w innych sklepach tak się ludzie nie rzucą jak odstali już swoje w nocy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jsticks111 na instagramie wrzuca coraz to nowe filmiki jbc. Szczerze to teraz już jestem zakręcony czy ten model jest dobry czy nie i dopoki sam nie sprawdze to nie bede juz ocenial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości zapytałem dziś w mediamarkt jaką cenę planują. Odp: max 219, gier mają mieć dużo i nie powinno braknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziom naprawdę się chce iść na tą nocną premierę? Ja sobie nie wyobrażam w Warszawie przy tych większych empikach czy ultimie stać w kolejce.

Oj chce się ludziom, chce. ;) Premiera Diablo 3 w Warszawie:

http://www.youtube.com/watch?v=YM7Q46vU9_M

 

http://www.gra.pl/sites/gra/files/imagecache/600x360/images/wwwgrapl/5/546484_401666959878595_100001058844077_1231474_454086056_n.jpg

 

GTA5 to ten sam kaliber i choć takich tłumów raczej nie będzie, to i tak powinno być gorąco. :D

 

Pytałem w miejscowym Media Expert o grę - 219zł i kilkanaście osób dziennie pyta czy na pewno rano dostaną, czego sklep nie gwarantuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż jestem ciekawy jak będzie obok paczkomatu jeśli rzeczywiście będzie do odbioru o północy :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości zapytałem dziś w mediamarkt jaką cenę planują. Odp: max 219, gier mają mieć dużo i nie powinno braknąć

 

Z info jakie uzyskałem to dopiero 17 sklepy mają dostać info z centrali jaką cene ustalić. Napewno nie dadza wiecej jak 199 zl bo taka cena bedzie w paru sklepach, tak wiec licze na 189 zl ale i tak kupuje w realu za 199 o 8:00 rano zeby nikt mi nie wykupil bo media od godziny 9:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jsticks111 na instagramie wrzuca coraz to nowe filmiki jbc. Szczerze to teraz już jestem zakręcony czy ten model jest dobry czy nie i dopoki sam nie sprawdze to nie bede juz ocenial.

Filmik ze składaniem dachu w furze dobry był - świetnie tą animację zrobili, wszystko płynnie się składa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

widocznie nie byla tego warta i to zla kobieta była ( i tak nie wiecie o co chodzi :> )

 

Co ty wiesz o filmach. Ty stara (_!_) jesteś :E

 

Aż jestem ciekawy jak będzie obok paczkomatu jeśli rzeczywiście będzie do odbioru o północy :szczerbaty:

 

Żeby się lokalne dresy nie dowiedziały, bo będzie krojonko. :E

 

 

O mamo! :o Fajnie, można poczuć klimacik naszej (sub)kultury. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...