Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby miał ktoś, jakieś info jak śmiga na PS3(najlepiej w porównaniu z X360), to mile widziane sprawozdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na privy od pajaca o nicku: mrjebanko, właśnie wysłał mi spoiler z Głównej linii fabularnej GTA V na szczęście nie przeczytałem całości tylko pierwsze zdanie ale to wystarczyło aby mnie wkurzyć. Adminów proszę o zbanowanie pajaca.

Edytowane przez PsychoGhost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko przeczytalem nick mrjebanko to wiedzialem ze to jakas lipa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również sms dostałem.

zamawialiście kurierem czy paczkomaty? i czy zaznaczyliście jakieś specjalnie opcje powiadomień sms?

Edytowane przez zolcix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na privy od pajaca o nicku: mrjebanko, właśnie wysłał mi spoiler z Głównej linii fabularnej GTA V na szczęście nie przeczytałem całości tylko pierwsze zdanie ale to wystarczyło aby mnie wkurzyć. Adminów proszę o zbanowanie pajaca.

 

WTF co taki spoilerowy kretyn ma w głowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamawialiście kurierem czy paczkomaty? i czy zaznaczyliście jakieś specjalnie opcje powiadomień sms?

 

Paczkomat, bez żadnych specjalnych powiadomień. Prawdopodobnie gry będa tam leżeć od niedzieli, ale sms do otwarcie otrzymamy dopiero we wtorek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF co taki spoilerowy kretyn ma w głowie?

Nic i w tym jest problem.

Co do muve, to muszą wysyłać już dzisiaj skoro chcą koniecznie zdążyć na wtorek 0:01

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum jest jakies pechowe. Kiedys przeczytalem spoilera o Heavy Rainie i znalem koniec nim gre kupilem :kwasny:

Edytowane przez Cygan21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa, czyli wysyłają na razie tylko do paczkomatów, kurierzy w poniedzialek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby miał ktoś, jakieś info jak śmiga na PS3(najlepiej w porównaniu z X360), to mile widziane sprawozdanie :)

 

Na NG jakiś grający na PS3 stwierdził (a oni raczej wiedzą co piszą), że gra wygląda elegancko działa w 720p i łapie około 30kl/s. Jeżeli to prawda, to all hail końcówka tej generacji :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ograniczyć wchodzenie na forum widzę ;)

 

na wszelki wypadek wyłączyłem już alert o nowej pw z treścią na środku ekranu :D

 

BTW: sony podało, że preorderowcy w pss mogą dopiero od niedzieli pobierać grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież z PSS to pewnie będzie szło jak krew z nosa. Wystarczy zobaczyć jak dają nowy rzut plusa. A tutaj pewnie się więcej luda rzuci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW: sony podało, że preorderowcy w pss mogą dopiero od niedzieli pobierać grę...

Podobno niezły kocioł robią tam z tego powodu na europejskim forum :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie ja spadam z tego tematu bo zaraz zasypiecie spoilerami do zobaczenia za pol roku lub rok w dziale PC podczas premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak widziałem filmik jak wygląda prowadzenie pojazdu, to modle sie o to żeby na PS3 wyglądało to inaczej niz na xboxie. Jak by nie mogli zostawic tego co było IV ... Pojde w premiere i kupie do sklepu ale jak tak to będzie wyglądać to sie chyba mocno rozczaruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak widziałem filmik jak wygląda prowadzenie pojazdu, to modle sie o to żeby na PS3 wyglądało to inaczej niz na xboxie. Jak by nie mogli zostawic tego co było IV ... Pojde w premiere i kupie do sklepu ale jak tak to będzie wyglądać to sie chyba mocno rozczaruje.

Ja czekam na recenzje bo tez mi sie to srednio podoba. Jednak jazda autem w GTA to znaczna czesc gry wiec jak bedzie lipa to i cala gra bedzie srednia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że R* wyda od zaje.... patchy zaraz po premierze, jak zobaczą opinnie ludzi, jak będzie aż tak źle

Edytowane przez Krzysi3kk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie model z IV był idealny, wymagał tylko jednego małego szlifu - super uber sportowe fury powinny się twardo trzymać gleby bez bujania. Tyle. To wszystko, co trzeba było zmienić. Może jeszcze nieco skrócić drogę hamowania. No ale masa narzekaczy, która nie potrafiła ogarnąć prostego modelu jazdy wypłakała to, że teraz fury zachowują się jak zachowują. Nie grałem, ale zmianę widać gołym okiem, wystarczy odpalić sobie jakiś filmik z IV.

To nie jest gra, w której model jazdy ma jakieś duże znaczenie. To nie samochodówka :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy patch fizyke jazdy poprawi :P

 

To nie jest gra, w której model jazdy ma jakieś duże znaczenie. To nie samochodówka :>

Oj wierz mi ze ma. Bardzo duzy procent spedza sie tam jezdzac, a jak jazda drazni to nie ma wielkiej frajdy. Poza tym, ta gra to Wielka Kradziez Samochodu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest gra, w której model jazdy ma jakieś duże znaczenie. To nie samochodówka :>

Nie? A jak się ona nazywa? :E Tam się mimo wszystko większość rzeczy kręci jakby nie patrzeć wokół czterech kółek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...