Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z drobnych smaczków:

 

Wczoraj jadąc autem, na parkingu zahaczyłem o niską gałąź - wybiła ona przednia szybę, coś jeszcze urwała, a na końcu się złamała.

 

Gra jest genialna ;) i te widoki poza miastem :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet dobrze, że są te puste ulice czy mniej przechodniów. Płynność ponad wszystko, a ta jest super moim zdaniem w piątce.

 

 

 

eeee, chyba w inną grę gramy :hmm:

 

Aut jak wcześniej już gdzieś pisałem jest od cholery, wczoraj stojąc przy autostradzie przejść się nie dało bo tyle zapierdzielało. W mieście czasami się wyrywa "o ja pier****" na widok sznura aut i jakim w np IV można było pomarzyć. A płynność cóż, na ogół jest dobrze, ale fps lecą w mieście bardzo często, ale nie tak że nie da się grać np z 30 na 20, ale czuć to zwolnienie, a przynajmniej ja czuje. I nie, nie mam miernika fps w oczach jak hydro :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi raczej o to, że tych rzeczy równie dobrze mogłoby nie być bo ich obecność nie daje żadnej frajdy po pierwszym zetknięciu. Przy okazji - patrzcie jak dziś wygląda pecetowa czwórka. Niestety, konsolowej trójce do takiej grafiki jest daaaleeekooo :P

GTA 4 in 4k

 

Fajnie można się na PC z modami pobawić, ale moim zdaniem takie kombinowanie zabija wykreowany przez Rockstara klimat gry - nawet zurbanizowanej IV, a w kolorowej V realna grafika w ogóle, by się nie sprawdziła. Poza tym cut-scenki w IV po zmodowaniu wyglądają słabo, w ogóle paleta kolorów nie pasuje. No i na GTX670 nawet w 1080p nie będzie to działało super.

 

EDIT: Ja też nie narzekam na ilość aut. W GTA V jest zdecydowanie najbardziej gęsty ruch w całej serii.

Edytowane przez bartossy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tak chaotycznie. Aut jest multum, to plus. Mniej jest przechodniów, ale jeśli mają być żeby być i płynność ma spadać, to ja nie chce :D.

 

Widać, że R* użyło ogromnych nakładów, ale też wiedzieli, że zaraz im się zwróci, dlatego warto było tych 250 mln żeby to chodziło jak należy, po dobie wyjęli 3 razy tyle, wielki szacunek. Inni niech się patrzą i podziwiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok 30 godzin gry zamną gra roku to mało, jest to zdecydowanie Goty, gra generacji, od czasu kiedy zagrałem pierwszy raz w GTA III naście lat temu żadna gra nie spowodowała u mnie takiej radości z gry, czystej niczym nieskrępowanej.

 

Z ciekawostek wczoraj jadąc imitacją porsche carrera 911 zatrzymując się na parkingu obok plaży, podchodzili do mnie ludzie z aparatami i robili zdjęcia :D

 

Niektóre chwile urzekają, wczoraj udałem się popływać na skuterze i motorówce, to jak w tej grze wygląda woda budzi ogromny podziw, do tego sposob w jaki ukazane są fale jak i refleksy światła na oceanie jest czymś co powoduje radość.

 

Zachód słońca lekkie chmurki, ocean i moja łodz bezcenne.

 

Zdecydowanie najlepszy, najbardziej wiarygodny wirtualny świat jaki odwiedziłem w całej swojej karierze z grami.

 

Imersja jest ogromna.

 

edit.

 

Mieliście jakiegoś buga ?

 

Ja od początku gry zadnego błędu nie uświadczyłem, co jest czymś niezwykłym patrząc przez pryzmat tego ze gra jest tak rozbudowana jak również ostatniego sandboxa rockstara red dead redemption

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pierwszego buga jak tylko ukradłem auto Franklinem. Wysiadłem, dałem w gębę jakiejś kobiecie. Przyjechała karetka i lekarz się zatrzymał na znaku drogowym. Poruszał nogami a stał w miejscu :)

 

Wczoraj wreszcie pograłem trochę dłużej i za mną 5 misji. Szczerze mówiąc to jak na razie wieje nudą i model jazdy faktycznie irytujący, ale trzeba się przyzwyczaić. Tak czy siak gra się fajnie i na pewno się wciągnę.

Edytowane przez GIZIU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie powiedziec jak faktycznie jest z ta wydajnoscia na ps3? czy az taka tragedia jest? bo rozne opinie mozna przeczytac i chcialbym jakas obiektywna uslyszec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nikt tu nie pisal ze jest tragedia :hmm: spadki sa ale da sie grac . nawet w tlou byly spadki , moze nawet i wieksze czasami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie powiedziec jak faktycznie jest z ta wydajnoscia na ps3? czy az taka tragedia jest? bo rozne opinie mozna przeczytac i chcialbym jakas obiektywna uslyszec ;)

 

Jaka tragedia chłopie :) Nie wiem na czym grają Ci narzekajacy, ale idzie sobie spokojnie pograć w +/- 30 klatakach, co na konsoli nie jest takie złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie,ile osob tyle opini i dla jednego spadek paru klatek to juz moze byc tragedia ,w tlou byly tez spadki przy otwartym terenie ale dalo rade jakos grac i nie bylo tak najgorzej. moze zdecyduje sie na zakup a aktualizacje pewnie z czasem i tak wyjda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten system przypadkowych sytuacji, jak w RDR. Co prawda czasem nie jest mi z tym po drodze ale nie potrafię sobie odmówić wgłębienia się w kolejne smaczki. Przykładowo jadę Trevorem do kumpla postrzelać do zwierzyny, jakieś 8km jazdy a tu przypadkowa babeczka prosi o podwózkę jakieś 7km tyle że w drugą stronę :E Jak już ktoś wspomniał pomoc się opłaca bo można mieć z tego niezłe profity np. koleś któremu pomogliśmy z odbiorem rowera.

 

Podoba mi się system podmuchów gdy lecimy. Co prawda wiele maszyn nie oblatałem ale świetnie to opracowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle co za słowo, tragedia :E Tragedia to ja rozumiem, jakby wypuścili grę z 15 FPS, albo tak jak było z demem Mafii 2, ktore faktycznie chodziło z 20 klatek miejscami. Tutaj docelowo przez 95% rozgrywki masz płynność dla oka. Jak wjedziesz w rząd ławek, zaczną pękać, i walniesz w 5 ludzi w tym samym czasie, to będzie spadek kilku klatek, ale zaraz wzrasta do normalnego poziomu. W stosunku do GTA IV jest niebo a ziemia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mieliście jakiegoś buga ?

 

Ja od początku gry zadnego błędu nie uświadczyłem, co jest czymś niezwykłym patrząc przez pryzmat tego ze gra jest tak rozbudowana jak również ostatniego sandboxa rockstara red dead redemption

ja raz mialem dziwna akcje :E chodzilem sobie po molo i zauwazylem grupke ludzi , wiec zaczalem biec za nimi , wtedy oni tez tak jakby uciekali przede mną . jak ja przestalem biec to oni tez :lol2: tak gdzies z 15 osob :E

albo raz jak mnie policja gonila przez przypadek nacisnalem trojkat i wyskoczylem z samochodu , jak do niego wrocilem policja mnie juz nie szukala :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej recki z cdaction.pl powiem tylko jedno: Adzior - dziękuję, postoję. Kojarzyłem faceta z forum Deadly Serious i nic mu nie miałem w sumie nigdy do zarzucenia, ale ta recenzja jest po prostu słaba i wiem już, że w takim przypadku jego kolejne wypocin będę niestety omijał. Pal licho + i - wzięte trochę z pupy, ale koleś robi coś, co się raczej w recenzji mimo wszystko zdarzyć nie powinno - wali fabularnego spoilera. Spokojnie dało się tego uniknąć. Więc ja pana Adziora wpisuję niestety na moją czarną listę "nieczytaczy" :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy tak czepiacie się tych fpsów. Gra jak na konsole która ma 7 lat chodzi bardzo dobrze. Jedynie co mnie ciekawi to jak będzie taki battlefield 4 działał na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy tak czepiacie się tych fpsów. Gra jak na konsole która ma 7 lat chodzi bardzo dobrze. Jedynie co mnie ciekawi to jak będzie taki battlefield 4 działał na ps3.

 

Dokładnie, Gifto1990. Gra jak na swój wygląd chodzi wręcz wyśmienicie. Mam nadzieję, ze zakończymy tym te pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do psa bo kiedyś był poruszany temat czy nie będzie przysłowiową kulą u nogi. Jak na razie od paru godzin do niego nie zaglądałem, wcześniej raz wyszedłem na spacer i porzucałem piłeczką. Jak będzie potrzeba to się go odpowiednio wytrenuje ale trzeba będzie mieć czas na to.

Jak na razie w kwestii zawracania czterech liter jest świetnie, bo mamy spokój, robimy co chcemy. Absorbować mogą jedynie przypadkowo spotkani ludzie ale z tego co zauważyłem jak nie ma czasu to można olać bo te sytuacje są powatarzalne więc jak nie teraz to kiedyś tam.

 

opowiesc trevora w drodze do los santos miazdzy :lol2:

:thumbup::lol2:

Edytowane przez AvengerGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie,ile osob tyle opini i dla jednego spadek paru klatek to juz moze byc tragedia

Dlatego jedynym dla ciebie wyjściem jest samemu zagrać i ocenić.

 

Mam pytanie odnośnie jednej misji

 

Druga misja z rabunkiem, skok na Merry(coś tam). Wybrałem opcję wysadzenia statku. Ostatecznie na rabunku nic nie zarobiłem. Wybierając drugą opcję, też nic nie dostajemy, czy jest jakiś wtedy zysk z napadu?

 

Gra jak na swój wygląd chodzi wręcz wyśmienicie.

Dla mnie nie, i tak leję na tą grafikę, imo mogłaby być gorsza a gra na tym by nic nie straciła.

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, co sie stanie jak chop zginie ?

Wątpię by ktoś zaryzykował życie swojego pupila by to sprawdzić.

 

:E

 

 

A tak serio to obstawiam że po jakimś krótkim czasie pojawi sie znowu. Nasi bohaterowie też giną i wychodzą ze szpitala.

Edytowane przez AvengerGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, co sie stanie jak chop zginie ?

 

Chop nie ginie, po chwili się podnosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to lux, będzie ze mną cały czas jeździł i siał zniszczenie w mieście :E

Edytowane przez Vegobot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to lux, będzie ze mną cały czas jeździł i siał zniszczenie w mieście :E

 

w samochodzie Chop jest przyklejony do fotela. Nawet największy dzwon nie stanowi dla niego problemu, trochę to śmiesznie wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chop nie ginie, po chwili się podnosi.

 

Zabrzmiało trochę jak dowcip o czaku :E W sumie czak - czop, nieduża różnica :D

 

 

Ja tam z psem się ni bujam, jakoś mnie to nie kręci, może kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...