Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Misja z maskami mnie rozwaliła :lol2:

Franklin goryl, Michael świnia, trevor diabeł, dobre połączenie, smiech trevora na koniec bezcenny jak je założyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal86

Troll?

 

Cytujesz kilkadziesiąt linijek tylko po to, zeby napisać, że ktoś jest trollem? Zapamiętaj sobie, że kazdy ma prawo do własnej opinii i nie spamuj wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak wystarczy zaraz troche wlasnej opinii i od razu troll rotfl.

 

To je fanboje! Tego nie zrozumisz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. 38h na liczniku, fabuła i troche pobocznych pękło.

Fabularnie jestem zadowolony, dużo ciekawiej IMO niż w poprzednich tych generacyjnych częściach.

 

Michaela trzaskałem na bieżąco aż do znajdziek, franklin jeszcze misje lestera + na mapie chyba finalny Bary. Trevora zrobiłem tylko kilka ? gdyż jakoś ciekawe dla mnie to one nie są.

Wiadomo, zostały do tego jeszcze szkoły. Dziwaków mam większość zaliczone, przypadków i różnych sporo zostało.

 

Te misje poboczne są warte uwagi czy raczej robi się je dla odbębnienia ? Oprócz 100% które z powodu złota raczej odpuszcze są one do jakiś trofeów wymagane ?

O co chodzi z Epilonem ?

 

P.S

Franklin rozmawiający w psem w spadochroniarzu miazdzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z grą.Otóż mam możliwość zacząć Franklinem misje "Niewielka turbulencja",lecz koło domu Michaela nić nie ma :mad: .Na Mapie znacznik jest,lecz już na miejscu nic nie ma i nie mogę misji rozpocząć :kwasny:. Od razu piszę że mam tylko Franklina do wyboru,a reszty chwilowo nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś odnalazł jakiś tajemny sposób na zapisywanie pojazdów ? Ok, można je zapisać w garażu, ale po rozpoczęciu misji w której pojazd nie jest wymagany ten od razu znika :( Nawet kupiony samochód nie zostaje nigdzie zapisany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytujesz kilkadziesiąt linijek tylko po to, zeby napisać, że ktoś jest trollem? Zapamiętaj sobie, że kazdy ma prawo do własnej opinii i nie spamuj wiecej.

 

Przepraszam mamo.

 

Danie takiej grze 6/10 jest niesprawiedliwe patrząc chociażby jedynie na kwestie czysto techniczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO gra nie jest nawet w Top 5 tej generacji.. max 8+ i to przymykając oko na kwestie techniczne.

 

Dawkuje ją sobie po trochu i fakt jest dobra, ale nie zasługuje na 97/100.

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestera zostawiłem, teraz trzeba na nim hajs trzepać :kwasny:

Starh, czy ja wiem... gusta i guściki ale na pewno jest to gra która powinna oscylować w przedziałce +90%.

W dodatku GTA pojawia się raz na kilka dobrych lat więc na mniejsze błędy można przymknąć oko.

Dla mnie jako fana Serii (IMO SA klimatem mi średnio przypadło ale bawiłem się dobrze) to na bank moje Top 3, bo w sumie od Grudnia to chyba 3 tytuł (po FC3 i SD) który wciągnął mnie porządnie.

 

Fabularnie dziwi mnie tylko Franklin.

Skoro bazuje on na CJ i ucieka od Gangu, to czemu nie ma praktycznie żadnych takich misji wojny gangów ? Ten temat jest tylko wpleciony w fabułe a kompletnie nie rozwinięty.

 

Zauważyliście że w V randki, spotkania towarzyskie są zrzucone na dalsze tory ? IV zachęcała do tego a tutaj jest to niewidoczne.

Nikt nie dzwoni a jak sam dzwonie to często zajęte.

Raz chyba zaliczyłem tenisa z Amandą a Franklin poznał się bliżej ze striptizerką :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że w V randki, spotkania towarzyskie są zrzucone na dalsze tory ? IV zachęcała do tego a tutaj jest to niewidoczne.

Nikt nie dzwoni a jak sam dzwonie to często zajęte.

Po "IV" ciężko było nie zauważyć tej ogromnej zmiany na plus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że Hawk And Little i Pisswasser wciąż rośnie na Bawsaq ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że w V randki, spotkania towarzyskie są zrzucone na dalsze tory ? IV zachęcała do tego a tutaj jest to niewidoczne.

Nikt nie dzwoni a jak sam dzwonie to często zajęte.

Raz chyba zaliczyłem tenisa z Amandą a Franklin poznał się bliżej ze striptizerką :P

I bardzo dobrze. Przecież to była jedna z najbardziej wnerwiających rzeczy w IV, pierwsze, co trzeba było poprawić w V :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że Hawk And Little i Pisswasser wciąż rośnie na Bawsaq ;)

 

TO non stop rośnie, to ukłon twórców dla tych, którzy nie dorobili się wcześniej milionów, nie ma bata, zeby na tych dwóch akcjach polecieć w dół :)

 

Zainwestowałem M 2 mln na drugi dzień zyskałem ponad 300tys, także inwestując z 20mln bedzie szło dość szybko :-D

Edytowane przez Vegobot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś odnalazł jakiś tajemny sposób na zapisywanie pojazdów ? Ok, można je zapisać w garażu, ale po rozpoczęciu misji w której pojazd nie jest wymagany ten od razu znika :( Nawet kupiony samochód nie zostaje nigdzie zapisany.

 

Podpinam się pod pytanie, bo już 3 raz kupiłem bugatti :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO non stop rośnie, to ukłon twórców dla tych, którzy nie dorobili się wcześniej milionów, nie ma bata, zeby na tych dwóch akcjach polecieć w dół :)

 

Zainwestowałem M 2 mln na drugi dzień zyskałem ponad 300tys, także inwestując z 20mln bedzie szło dość szybko :-D

 

ja czekam aż kapitał urosnie mi do 80mln i wtedy zrobię 3 misje Lestera jakie mi zostały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO non stop rośnie, to ukłon twórców dla tych, którzy nie dorobili się wcześniej milionów, nie ma bata, zeby na tych dwóch akcjach polecieć w dół :)

 

Zainwestowałem M 2 mln na drugi dzień zyskałem ponad 300tys, także inwestując z 20mln bedzie szło dość szybko :-D

Ja wtedy co pisałem już wyprzedałem. Ale wszedłem kiedy indziej, a to już miało lepszą cenę i sobie rosło. To znów wykupiłem za 15 melonów i nie wchodziłem z kilka dni spokojnie. Ciekawe ile tam mam :E. Zaraz sprawdzę, tylko przez to, że czekam na telefon z roboty jak na szpilkach w ogóle nie gram, ani nic.

Chciałem zobaczyć, ale akurat giełda nie działa.

 

Dobra, M. zarobiłem już 20 melonów :E. Tera nie wiem czy wyprzedawać i kupić ponownie za całość, czy kupić jakieś kino i resztę znów wrzucić.

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To udowadnia, ze gra jest naprawde dopracowana i zasluguje na wysokie noty :P

 

Mi sie wydaje, czy z kazda aktualizacja grafika jest gorsza i gra coraz bardziej doczytuje tekstury? Chyba, ze to przez to ze 2 dni nie gralem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie była chyba tylko jedna aktualizacja? Wczoraj zagrałem pierwszy raz od 5 dni i przechodniów wcale nie było tak mało. Może coś w ostatnim patchu usprawnili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pojawiła się trzecia 1.03 lecz wnosi same poprawki do online

 

1.01

1.02

1.03

Edytowane przez Helldude

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja " Zabojstwo " dla Franklina.To już nasta z kolei.Mam zabic jakiegoś mafioze na dachu wieżowca.Problem w tym ze wchodzę po tej ULTRA długiej drabinie.I już prawie na samej gorze zabijają mnie jego goryle , ponieważ nie wiem skad do mnie strzelają.Juz jeden joystick przez to bardzo mocno ucierpiał.Nie ma innej drogi , aby tam dotrzeć , ponieważ chyba już na trzecim piętrze kladka jest zagrodzona siatka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...