Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamietam wystarczy 2 razy wejsc do windy i znajdziesz sie na samej gorze.

 

Edit: 100% w singlu w 68godzin, naprawde jest co robic (bez szukania odpadow). W RDR np. wystarczylo mi "tylko" 30h.

Edytowane przez szejkxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam głupie pytanko dotyczące dziwaka (?) Mam dostać się na dach MAZE bank czy jakoś tak by zacząć misję Franklinem, ale jak tam wleźć ?? Wlecieć trzeba koniecznie heli ? Nie ma tak jak w VC czy SA, ze sie przenosimy na górę? Obiegłem budynek w kółko i nigdzie nie widzę takiej mozliwości. Heli też na lotnisku nie ma, zeby podlecieć :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten problem i wleciałem heli Trevorem.

 

I to chyba jedyne rozwiązanie. Jest nawet lądowisko. Przy innych skokach spadochron leżał gdzieś na dole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Chciałem się z Wami podzielić moimi poradnikami dotyczącymi misji fabularnych w GTA V, jak je przejść. Systematycznie będę dodawał kolejne misje i jednocześnie poprawiał jakość tych początkowych bo od środy już mam nagrywarkę Roxio więc jakość jest o wiele lepsza ;)

 

Prolog

 

Misja 1: Franklin i Lamar

 

Misja 2: Konfiskata

 

Misja 3: Komplikacje

 

Misja 4: Ojciec i syn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listy i części ufo zebrane :) Zaczynam zbierać części łodzi podwodnej :D Jeszcze muszę chodzić 10 dni w szatach Epsilona :szczerbaty:

Edytowane przez mateo383

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze muszę chodzić 10 dni w szatach Epsilona :szczerbaty:

Nie musisz chodzić, możesz w nich spać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam głupie pytanko dotyczące dziwaka (?) Mam dostać się na dach MAZE bank czy jakoś tak by zacząć misję Franklinem, ale jak tam wleźć ?? Wlecieć trzeba koniecznie heli ? Nie ma tak jak w VC czy SA, ze sie przenosimy na górę? Obiegłem budynek w kółko i nigdzie nie widzę takiej mozliwości. Heli też na lotnisku nie ma, zeby podlecieć :E

 

Skaczesz na spadochronie z Atomic Blimp czyli tego sterowca albo wlatujesz helikopterem , ja innego sposobu nie znalazlem .

 

Jeśli robicie ta misje po zrobieniu fabuły to po prostu kupcie sobie lotnisko dla heli i do niego heli :)

Edytowane przez Sfinks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dorwałem swoją kopię (z PSS). :D Gram Frankilnem i te jo ziomuś ziomuś jo, zaczyna mnie trochę irytować. :E Mam nadzieję, że z czasem się rozkręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skaczesz na spadochronie z Atomic Blimp czyli tego sterowca albo wlatujesz helikopterem , ja innego sposobu nie znalazlem .

 

Jeśli robicie ta misje po zrobieniu fabuły to po prostu kupcie sobie lotnisko dla heli i do niego heli :)

 

Dzięki Sfinks, zupełnie zapomniałem o tym sterowcu :E Ekhm, może przemilczę, ze przy próbie wylądowania na dachu, wyleciałem razem z nim w powietrze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którzy odpalili multi w GTAV R* Podaruje 500k wirtualnych $ w ramach zadość uczynienia za faile jakie były\są na serwerach.

Edytowane przez janofon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę czasu w GTA Online i mimo wszystko jestem rozczarowany. Jeśli nie ma lagów to jest to czasami grywalne (np. wyścigi, skoki spadochronowe, walki czołgów), ale już np. deathmatche są kiepskie i w ogóle pustawo w tym świecie. Za bardzo nakręcili hype na tę przystawkę sieciową...

Myślę, że sytuacja może się zmienić za kilka miesięcy kiedy dodadzą kilka nowych, ciekawych aktywności, tj. napady, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sfinks, zupełnie zapomniałem o tym sterowcu :E Ekhm, może przemilczę, ze przy próbie wylądowania na dachu, wyleciałem razem z nim w powietrze :E

 

Spox ja o sterowcu dowiedzialem z YT jak wlecialem tam heli :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Ja sobie skitrałem samolot pasażerski z lotniska i zeskoczyłem tam na spadochronie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którzy odpalili multi w GTAV R* Podaruje 500k wirtualnych $ w ramach zadość uczynienia za faile jakie były\są na serwerach.

 

Szkoda, że wirtualnych :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakaś możliwość wyłączenia rozmów graczy na online??

wkurza mnie jak ktoś ciągle nawija

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod selectem masz opcję nasłuchu rozmów - ustaw wył. lub znajomi/klan i będzie po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, nie wiem jak wy tak szybko przeszliście te GTA, ja nadal nie skończyłem wątku, 49/69 mam, multi nadal nie ruszyłem. Zanim odpalę, to już pewnie połatają jak należy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Główny wątek to około 30 godzin, od premiery gry minął już prawie miesiąc (tak!), więc widocznie nie grasz za dużo. Ot, cała tajemnica. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, nie wiem jak wy tak szybko przeszliście te GTA, ja nadal nie skończyłem wątku, 49/69 mam, multi nadal nie ruszyłem. Zanim odpalę, to już pewnie połatają jak należy ;)

 

Mam dokładnie tak samo, a gram od dnia premiery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czuję, że po tych patchach, coś z**bali z singlem. Wydaję mi się, że jest brzydziej po prostu, częściej doczytuje tekstury i ma mniejszy framerate. Nie rzucało się tak w oczy od razu, a teraz widzę zmianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czuję, że po tych patchach, coś z**bali z singlem. Wydaję mi się, że jest brzydziej po prostu, częściej doczytuje tekstury i ma mniejszy framerate. Nie rzucało się tak w oczy od razu, a teraz widzę zmianę.

To jednak nie jestem sam, mam identyczne odczucia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...