Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, że jej nie nauczył później kultury jak to bywa w GTA. Ja to zawsze za takie akcje częstowałem kulką w łeb :E

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam pytanie, ba którą postać jest przydzielone te 500000$, które otrzymujemy z preorderem?

 

PS. Nie wiedzieć czemu kod wklepałem dopiero dzisiaj, pobrałem jakiś pliczek, w GTA pojawił się komunikat o aktywowaniu kodu i tyle. Kasy na żadnej postaci nie widzę. Mieliście podobną sytuację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę jutro znalazłem to:

 

If you have entered your pre-order code, but did not receive money:

 

Before creating a support ticket, please wait 15-30 minutes to verify that the in-game money did not reach your account. Sometimes these transactions can take a brief period to process correctly.

 

If your issue is still not resolved after 15-30 minutes, please click Submit a Request at the top of this page and submit the following:

 

Your PSNID/Xbox Live Gamertag

Your Social Club Name

Attach a photo of your pre-order receipt and the final receipt for the game (if applicable)

Once we have received this information, we will be able to investigate the situation.

Edytowane przez SKEMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na franklina sie dostaje, aktywuje się to po jakimś czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Panowie wczoraj chyba miałem błąd w grze. Gram w singla.. a tu obok komunikat że jakiś gracz umarł już 10 raz :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej był to twój znajomy który również gra w trybie fabularnym. To taki bajer informujący cię dymkiem w lewym dolnym rogu ekranu co słychać u twoich znajomych w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A dzięki bardzo :).

 

Jedynie czego mi brakuje w GTA na PS4 to możliwość dodawania własnych Mp3 lub modyfikowania istniejących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w singla.. a tu obok komunikat że jakiś gracz umarł już 10 raz :).

Najprawdopodobniej był to twój znajomy który również gra w trybie fabularnym.

Weźcie ludzi nie straszcie - nie umarł twój znajomy, tylko postać, kierowana przez twojego znajomego. Mała różnica a jakże istotna krzywy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, suchar... tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co on do Delorean'a wsiadł? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się przyczepić do pewnych kwestii odnośnie zasady działania Policji w Los Santos. Po raz kolejny mamy stróżów prawa rodem z NCIS. Jadę na wieś, wpadam do domku kompletnie oddalonego od cywilizacji, ubijam po cichu jedną osobę, druga nic nie świadoma siedzi w ogrodzie. Zakradam się i ciach od tyłu w potylicę z tłumikiem i od razu rozpoczyna się obława :E

 

Słabo trochę :(

 

Kolejna sytuacja to wejście na najwyższy poziom parkingu, zablokowanie wjazdu kilkoma samochodami i zestrzelenie dwóch osób. Oczywiście automatyczna obława, po czym panowie policjanci dojeżdżają do blokady i stoją, wysiadają z samochodu i krzyczą, że mam się poddać, że mnie zastrzelą, bla bla bla. Zabijam kolejne osoby, aż do trzeciej gwiazdki. W tym momencie obok samochodów zgromadzona jest już dość pokaźna grupa służb, która nie potrafi przeskoczyć przez murek i koczują obok samochodów. Postanawiam odejść na kilkanaście metrów. Ok, teraz się obracam i co? Samochody zniknęły, a policjanci wtargnęli na parking :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiu kolorowy, za 22 lata na swojej konsoli zapewne zgrasz w grę tak podobną do świata realnego że nie będziesz chciał wyłączyć. Puki co musi starczyć 46 GB całkiem fajnej rozrywki od Rockstar, jest lepiej niż w San Andreas. Może do końca naprawią wreszcie problemy ze staniem w chmurach a później zajmą się twoimi npc-kami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem kupić GTA na ps4. Czy to przenoszenie profilu online z ps3 jest jeszcze możliwe ? to się robi z automatu po zalogowaniu czy trzeba coś poklikać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz mi proszę po co nagrywasz takie filmy ? Żyjesz z tego czy jak ?

 

P.S. Przydałby Ci się nowy fotel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki.

Edytowane przez MOSSAD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrywam te filmy bo ... mogę, archiwizuję wspólną grę z moją ekipą, dziele się wiedzą o GTA V z innymi. Nie żyję z tego i nie muszę. Fotel wymienię przy najbliższym remoncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrywam te filmy bo ... mogę, archiwizuję wspólną grę z moją ekipą, dziele się wiedzą o GTA V z innymi. Nie żyję z tego i nie muszę. Fotel wymienię przy najbliższym remoncie.

 

Do komuniukacji używacie TS czy zestawu z ps4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...