Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś miałem możliwość sprzedaży Turismo 300K, a teraz otrzymuje komunikat, że można sprzedawać fury tylko do 50k. Ktoś miał podobne przygody ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dało się w ogóle kiedyś? Na pewno od ponad 4 miesięcy nie ma takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu :( widać jakiś błąd to był. Inna sprawa, że wciągając auto Michela do Online LSC kupuje go bez problemu za 100k :(

 

Poczytałem trochę o tym, sposób na zarabianie kasy po 1.11 jest mnóstwo. Jakby ktoś potrzebował informację to proszę o kontakt.

Edytowane przez MOSSAD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki.

Jest ktoś chętny wbić trofeum Rally w gta on line (oczywiście na PS3)? Wszyscy unikają tej "rozrywki" ;)

Edytowane przez aumman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, co sie jest pilotem i kierowca ma wygrac? Ja bylbym chetny zrobic to w jakis dzien, bo od wrzesnia nie moge na to chetnego znalezc :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szejkxx dokładnie o to mi chodzi ;)

 

Jak ktoś jeszcze chętny to proszę pisać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomógłbym, no ale wiecie... :E

 

Jak będziecie mieli 4 osoby, uruchomcie to na wyścigu dookoła więzienia (przestępczy rekord? :P) i w 2 minuty będziecie mieli wszyscy trofeum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomógłbym, no ale wiecie... :E

 

Jak będziecie mieli 4 osoby, uruchomcie to na wyścigu dookoła więzienia (przestępczy rekord? :P) i w 2 minuty będziecie mieli wszyscy trofeum :)

 

Taka jest idea :)

 

Mam 2 osoby w 100% zdecydowane (licząc ze mną), jedna jest chętna brakuje jednej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak kupię używaną GTA V to będę mógł grać online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie ma żadnych kodów online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakby ktoś miał ochotę pooglądać livestream z GTA Online to zapraszam na http://www.twitch.tv/namopsx/ lub nowy http://www.hitbox.tv/namo. Na tych serwisach robię transmisję na żywo codziennie po 20:00. Daj Follow żeby dostać powiadomienie kiedy rozpocznę udostepnianie rozgrywki. Zachęcam też do dyskusji na czacie podczas gry.

Edytowane przez Namo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat powraca z braku chętnych:

 

Jest ktoś chętny wbić trofeum Rally w gta on line (oczywiście na PS3)? Krótki wyścig, aby każdy nabił co potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę, ale uprzedzam, że jestem kompletnie zielony, bo nie grałem w to kilka miesięcy.

Daj znać na PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś stała miejscówka z łódką umieszczoną na przyczepce? Jedną z pierwszych rzeczy jakie widziałem na filmikach z GTA V był właśnie widok takiego zestawu - moja pierwsza myśl: "też tak chcę". Jak dotąd nie miałem okazji podczepić takiego zestawu bo w końcu mi umknęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy każdy ma lekko rozmazane tekstury w GTA V, wydaje mi się jakby brakowało włączonego antyaliasing ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Antyaliasing ) mam podobnie jak na tych zdjęciach co w linku są. Dokładniej wygląda jak na tym SS z jakiejś gry: http://scr.hu/21sx/hpays te drewno co jest nad ogniskiem nie jest idealnie gładkie tylko ma jakieś paski i ja mam tak w GTA prawie z każdą teksturą oddaloną ode mnie o jakieś 10-20 metrów. Zastanawia mnie czy to jest od telewizora czy tak każdy ma.

Mój TV wygląda identycznie tak ten http://www.mall.pl/plazmowe-tv-3-d/samsung-ps43e490 wszystkie dane pasują do mojego. Rozdzielczość po podłączeniu przez kabel HDMI wyskakuje 1920x1080 50i.

 

Edit.

Dodam jeszcze że mam dobrej jakości kabel HDMI.

Stary za 5zł źle działał na tym telewizorze, przerywało, traciło dźwięk a na tym za 60zł wszystko działa idealnie i obraz jest jaśniejszy.

Edytowane przez MrTime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś to powyłączaj wszelkie "wspomagacze" w telewizorze i ustaw ostrość na neutralnej pozycji, a będzie wyraźnie lepiej.

 

Cudów jednak się nie spodziewaj - ta gra działa w 720p więc jeśli grasz dość blisko ekranu to ząbki i tak będą widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram jakiś metr od telewizora. :E

I jeszcze jedno pytanie mam a mniejszych telewizorach grafika jest lepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie mam a mniejszych telewizorach grafika jest lepsza?

 

Tak, mniejszy ekran = większe zagęszczenie pikseli = mniejszy aliasing

 

Oczywiście tak jest w teorii, w praktyce przez różne "bajeranckie" procesory obrazu jakie są montowane w TV różnice te nie są tak oczywiste. Może być, że po przesiadce na mniejszy ekran obraz będzie gorszy, bo większy TV potrafił sam sobie go wygładzić. Ofkors to rzadki przypadek, jednak trzeba się z tym liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram jakiś metr od telewizora. :E

 

Jak masz 43 cale to rozdzielczość 720p powinieneś oglądać z odległości mniej więcej 2-2.5 metra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, GTA V na PS4 będzie w wersji z polskimi napisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy 5 z a USA store ma PL napisy ?

Tak, ma. Każde GTA V na świecie ma dołączony język polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...