Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mechanika masz tylko w multi i ubezpieczenie o ile je kupiłeś w Los Santos cuatoms. W singlu nie ma czegoś takiego i gdy zgubisz pojazd, a nie ma go na parkingu policyjnym, to już go nie odzyskasz.

 

Kontakty są w fonie, mechanik, to po prostu mechanik, a ubezpieczenie Mors Mutual Insurance.

Edytowane przez seba84_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat ale mam problem z GTA 5. Mam obecnie około 40% gry ukończone. Przez kilka dni nie miałem internetu, gra chodziła normalnie. Aktualizacja najnowsza do gry jest pobrana. Dzisiaj wrócił internet i po chwili grania gra się resetuje i wczytuje początek gry, tak jakby wszystko się usunęło i gra rozpoczęła się od nowa. Na szczęście zapisy istnieją i nie uległy usunięciu. Co z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tym problemem zrobić ? Reinstall gry czy jest jakieś inne rozwiązanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat ale mam problem z GTA 5. Mam obecnie około 40% gry ukończone. Przez kilka dni nie miałem internetu, gra chodziła normalnie. Aktualizacja najnowsza do gry jest pobrana. Dzisiaj wrócił internet i po chwili grania gra się resetuje i wczytuje początek gry, tak jakby wszystko się usunęło i gra rozpoczęła się od nowa. Na szczęście zapisy istnieją i nie uległy usunięciu. Co z tym zrobić ?

 

eee , kliknąć load game i wybrać save z menu gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o zamawianie aut przez internet, tuning oraz garaz, czy jak zamowienie auto to ono juz tam bedzie na stale nawet jak go wezme na misje i nim nie wroce do garazu (w sensie czy beda sie restartowac w garazu) oraz jak wykonam tuning auta zakupionego przez neta to ten tuning juz zostaje na nim pomimo ze "strace" auto w sensie biore go do misji a podczas misja mam jechac innym autem. Bo wydac 1 mln na auto + xx tys na tuning a na koncu stracic auto bo przez jakis blad czy poprostu misje auto znika to troche slabo. W mafii ii pamietam ze raz zaparkowane auto w garazu juz zawsze w nim bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kończę drugi raz wątek fabularny i nadal jestem oczarowany postaciami oraz napisanymi do nich dialogami. Trevor to jest jednak majstersztyk. Mimo tego, że misje znam to staram się szukać nowych rozwiązań, a te związane z napadami przechodzić drugą metodą niż za pierwszym razem. Do tego ponownie odkrywam świat i zauważam nowe detale, które za pierwszym razem przeoczyłem, bo nie sposób za jednym przejściem gry wszystkiego ogarnąć. Multi nadal w odstawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ja powoli tez zaczynam wersje na ps4, rownoczesnie z the last of us, w sumie tylko raz przeszedlem na ps wiec sie gra swietnie bo duzo juz zapomnialem. Masz racje dialogi to majstersztyk, az chce sie ich sluchac, czesto humor jest w nich na wysokim poziomie i po prostu bawi co w moim przypadku oznacza ze sa na prawde dobrze napisane, odegrane(specyficzne poczucie humoru bez satyry i ironi,czarnego humoru nie podchodz ;))

Nie moge sie doczekac jak za kilka lat pojawi sie vi,coz oni tam wymysla majac 8gb pamieci i nieograniczone srodki utalentowana doswiadczona ekipe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Za bardzo nie mam co w Multi robic, zwyczajnie mnie nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też potrafi podczas grania, samoczynnie włączyć nową grę ??

 

 

ps. wiadomo coś kiedy ta giełda zacznie trybić ? Od tygodni nie mogę wyciągnąć hajsu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też potrafi podczas grania, samoczynnie włączyć nową grę ??

nie

 

wiadomo coś kiedy ta giełda zacznie trybić ? Od tygodni nie mogę wyciągnąć hajsu.

cały czas działa (z przerwami jak psn fiksuje ale dzisiaj zrobiłem wreszcie misje Lestera, zarabiając każdą postacią ponad 950 mln dolców...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godny następca czwórki, dialogi, scenki niczym z filmów, humor no wszystko dla mnie stoi na bardzo wysokim poziomie. Fabuła bardziej wciąga niż w DA:I. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie

 

 

cały czas działa (z przerwami jak psn fiksuje ale dzisiaj zrobiłem wreszcie misje Lestera, zarabiając każdą postacią ponad 950 mln dolców...)

 

 

No a u mnie już ze 3 razy tak było, jade sobie autem, nagle ni stąd ni zowąd, mam wczytywanie i ta 1sza misja z nowej gry...zimowa. Nie wiem co to powoduje, ale potrafi zirytować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem po raz drugi fabułę. Biorę się teraz za wszystkie "?", których podczas fabuły nie tykałem oraz szkołę latania. Pewnie grę przejdę jeszcze nie raz ;) - to jak oglądanie Gladiatora czy Skazani na Shawshank w TV. Mogę zawsze :E

 

http://www.youtube.com/watch?v=pP-YEZjZXl8

 

:disco:

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a u mnie już ze 3 razy tak było, jade sobie autem, nagle ni stąd ni zowąd, mam wczytywanie i ta 1sza misja z nowej gry...zimowa. Nie wiem co to powoduje, ale potrafi zirytować.

 

Miałem tak raz, ale to było dawno i się nie powtórzyło.

 

@up polecam ukończenie misji dla Epsilionu :E

 

PS. Ja sobie dałem za cel (jako noworoczne postanowienie :E) ukończyć GTA 5 na 100%. Nigdy nie przechodziłem gry na 100%, ale najgorsze (tj. wszystkie znajdźki mam już za sobą). Teraz zostały mi już już same pierdoły oraz... przeloty pod mostami. Mimo, że latam dobrze, to mam problem... ze znalezieniem 50 mostów...

 

 

Właśnie, da się jakoś zablokować kamerę w miejscu podczas latania? Bardzo mnie denerwuje jej działanie, w SA było o wiele lepsze (mogłem spokojnie przelatywać do góry nogami pod mostami etc.)

Edytowane przez SKEMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał przegrzebać smartfony moich bohaterów, bo sporo tam takich właśnie linków i zapomniałem o tej sekcie, a nigdy ich misji nie robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na yt są wszystkie przeloty pod mostem. Ja ukończyłem w 100% i będę platynke wbijał jak tylko trofiki z multi zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam apke na androida z mapa z gta gdzie sa mosty, skocznie i inne z filmikami jak ktos nie moze czegos wykonac i mozliwosc zaznaczania tych zrobionych i wyswietlania tylko zrobionych. GTA map czy jakos tak sie nazywa, jesli ktos nie bedzie mogl znalesc to dajcie znac to podam dokladny link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając wcześniej tylko na PS3 i przechodząc fabułę, za to prawie nie tykając GTA Online jestem po prostu zachwycony płynnością rozgrywki na PS4 :E .

Powiedzcie mi, jak to dokładnie jest w online z wbijaniem leveli? Im wyższy poziom tym lepszy ekwipunek odblokowujemy i...? To wszystko? :D

Pozostaje nam wtedy zarabianie hajsu i kupowanie rzeczy, dobrze myślę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na yt są wszystkie przeloty pod mostem. Ja ukończyłem w 100% i będę platynke wbijał jak tylko trofiki z multi zrobię.

 

Rezpect za chęci i upór :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezpect za chęci i upór :E

100% jest hardkorowe, szczególnie zbieranie tych odpadów radioaktywnych, a na PS3 to już w ogóle gdzie pod wodą to chyba z 20fps było :thumbup:

Ja przy platynowaniu na PS3 odpadłem na niektórych trofkach online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% jest hardkorowe, szczególnie zbieranie tych odpadów radioaktywnych, a na PS3 to już w ogóle gdzie pod wodą to chyba z 20fps było :thumbup:

Ja przy platynowaniu na PS3 odpadłem na niektórych trofkach online.

 

100% to może niedługo zrobię, ale na platynę się nie zasadzam z powodu tych online trofików i jednego który jest za zrobienie iluś tam misji na złoto. Za dużo pier.... się z tym jak na moje nerwy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

100% w GTA5 jest oszukane, nie trzeba wszystkiego robic, zeby miec 100% w statystykach. Jak ktos chce wbic prawdziwe 100%, to polecam zalogowac sie w Rockstar Social Club i tam sledzic postep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% to może niedługo zrobię, ale na platynę się nie zasadzam z powodu tych online trofików i jednego który jest za zrobienie iluś tam misji na złoto. Za dużo pier.... się z tym jak na moje nerwy :E

 

Złoto bardzo prosto i szybko można zrobić, na krótkich misjach od dziwaków. Zamiast długich misji fabularnych :P Oczywiście kilka misji głównych i tak trzeba zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...