Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się nie spodobało to jak go zmiękczyli.

 

A z GTA IV jest jeszcze jedna z moich ulubionych postaci -

Irlandczyk Patrick McReary

.

 

A tak swoją drogą - lubicie Trevora? Przed zagraniem myślałem, że to będzie psychol, którego jednak będzie się dało polubić, a po kilku godzinach uważam, że to zimnokrwisty sku****l. Jeśli bracia Houser i reszta ekipy chcieli bym jakąś postać szczerze znienawidził to im się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dosc dlugo trzeba czekac az gwiazdki znikna :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazł ktoś już skarb czyli 05 banki ?

Czy ta kasa jest caly czas czy pojawi się po zrobieniu jakiejś misji?

 

Krążą plotki, że skarb to walizki z kasą rozrzucone na mapie. W sumie dają kwotę 500000.

 

Ciekawostka. Czytaliście recke z cda? :D OCena -5/6 wady to: zbyt dużo niepotrzebnych aktywności,

przełączanie się między bohaterami, które miało być rewolucją a nie jest,

zadania rodem z poprzedniego wieku.

 

Serio, jebłem. Ten sam gość dał SRIV 6/6. Kilkanaście lat temu uwielbiałem to pismo (gdzie Eld, aka bambino_de_bodom? :/), teraz to jest parodia i nie chodzi tylko o recenzję GTA V, piszę ogólnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz już Trevorem to zaraz sobie kupisz lotnisko z jakimś lumpowatym samolotem.

 

Mnie tam podróże w tej grze nie przeszkadzają, a nawet chciałbym żeby były najdłuższe. Po prostu bardzo podoba mi się stworzony przez Rockstara świat.

 

 

Kupilem juz lotnisko, ale i hangar i ladowisko sa puste i tylko info ze pojawia sie heli/samo kupione na necie...

 

Niestety nie mam forsy (chyba 14k) :/ Tez mi sie podoba jednak nie mam zbyt duzo czasu na gre i wole misje robic niz podrozowac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem i rozumiem, że komuś GTA może się nie do końca podobać, ale szkopuł w tym, że przedstawione minusy są plusami gry. No i gdzie są te zadania rodem z poprzedniego wieku? :) W IV były momentami monotonne, ale w V nie natknąłem się jeszcze na słabo zrealizowanego questa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Jakby to było napisane z głową i wady był rzetelnie przedstawione faktycznie byłyby to ok. Tyle, że nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest najlepszy sposób przy samym początku na pozyskanie funduszy?

Bo mam coś Franklinem do kupienia za 30000, w kieszeni 9000, a OCD nie pozwala mi grać dalej. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś znajdzie 500000$ ukryte to niech pokaże lokalizację:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze w tej recenzji na CDA, jest narzekanie, że poboczne aktywności "są, bo są i nie ma dodatkowej motywacji, by je wypełniać"... Heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CDA tym się tylko ośmiesza. Zbyt duża ilość aktywności ? Co to ma być w ogóle. Chyba o to chodzi, aby każdy się zaczepił na jakąś 'aktywność'

 

W mafii 2 nie było nic - ŹLE, tutaj jest sporo - ŹLE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż zacytuję kawałek recenzji, bo mnie wybitnie poirytowała.

 

"Świat GTA V jest zatem wielką i piękną, ale jednak wydmuszką. [...] Brzmi pięknie i jest pięknie – szkoda, że nie ma po co tej przestrzeni poznawać." :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś podać wskazówki dotyczące lokalizacji 500000$? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinach gry.. praktycznie wszystko jest świetne. Postacie, teksty, grafika (jak na PS3 i rozległy świat), mapa...

Szkoda tylko, że wszsytko to jest zmarnowane przez niewyobrażalnie, totalnie spierd.... model jazdy..

Nie potrafię tego ogarnąć.. R* miało w IV niemal idealną fizykę/model jazdy samochodów. Wystarczyło tylko lekko ją zmodyfikować (nieco utwardzić zawieszenie w niektórych autach). Oni jednak wszsytko to wyrzucili i zrobili symulator karonowych pudełek, bez zawieszenia, masy i z absurdalną przyczepnością (tutaj na trawie lub piachu auta mają lepszą przyczepnosć niż w IV na asfalcie). Niestety dla mnie zabija to totalnie przyjemność z gry. Przez to GTA V z potencjalnie gry generacji jest dla mnie zawodem generacji :(

Gra niby 18+ a model jazdy zrobili taki aby ogarnęły go 3 letnie dzieci...

 

Porażka -__-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Już nie podnoś napięcia, idiotyzmem byłoby nie wydać tej gry na inne zabawki niż obecne konsole. Prawda jest taka, że gdyby Rockstar nie wydal GTA na te konsole co teraz mamy to gówno by zarobił. Wypuściłby Piątke na nowe konsole i Pc'ty, to kto by to kupił skoro pół świata ma stare konsole? Ofc sprzedaż byłaby wysoka, ale czy 800 mln $? Wątpię. GTA 5, dusi się na tej generacji więc kwestią czasu jest kiedy Rockstar zdecyduje wypuścić GTA na nowy sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim zdaniem fizyka jazdy w GTA IV była idealna? Była wymagająca, ale koło idealnego albo realistycznego modelu jazdy to ona nie stała. Możesz zachwycać się modelem jazdy IV, ale nie nazwałbym modelu jazdy z nowej części spierd... On jest przystępny, ale dopracowany - samochody prowadzą się różnie, czuć zmiany nawierzchni...

 

Poza tym model jazdy w V jest moim zdaniem lepiej przystosowany do bardziej dynamicznych, wymagających większej dokładności misji z tej gry.

 

EDIT: To mnie rozwaliło: http://tinyurl.com/kat5lkf

Edytowane przez bartossy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vegobot Bez dwóch zdań - gra generacji, dla mnie może na remis z Red Dead Redemption, bo kocham westerny.

Los Santos jest tak dopracowane, pełne detali, że mogę się po nim szlajać całymi godzinami. Szkoda tylko, że nie ma Las Venturas i San Fierro - mam nadzieję, że w kolejnej odsłonie lub w jakimś DLC powrócą do tych miast.

 

Btw, czy mi się wydaje czy niektóre samoloty w końcu zaczęły reagować na podmuchy wiatru?

Heli również :D Fajnie się lata i w tym momencie włączają się wibracje :)

 

Kurfa nie no, ta policja jest przesadzona :mad2:.

No jest ciężko ale chociaż normalniej a nie jedziesz i zaraz z dupy wyskakuje Ci policja i wie gdzie jesteś. A tak szukają Cię z radarem. Najlepiej schować się gdzieś, gdzie nie ma drogi aby radiowóz nie miał jak wjechać.

 

Krążą plotki, że skarb to walizki z kasą rozrzucone na mapie. W sumie dają kwotę 500000.

 

Ciekawostka. Czytaliście recke z cda? :D OCena -5/6 wady to: zbyt dużo niepotrzebnych aktywności,

przełączanie się między bohaterami, które miało być rewolucją a nie jest,

zadania rodem z poprzedniego wieku.

 

Serio, jebłem. Ten sam gość dał SRIV 6/6. Kilkanaście lat temu uwielbiałem to pismo (gdzie Eld, aka bambino_de_bodom? :/), teraz to jest parodia i nie chodzi tylko o recenzję GTA V, piszę ogólnie.

To nie recenzja CDA a ich śmiesznej strony. Tam plebs daje recenzje. Zapewne to opisywał ten sam ziomek co The Last of Us. Tam też takie argumenty były z dupy typu "Grafiki trąci myszką" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale ten ziomek pisze też niektóre recenzje do czasopisma. Nie da się ukryć, że od czasów odejścia Elda czy Czarnego Iwana poziom tekstów spadł bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie moja wiedza na temat ps3 jak i gier jest zerowa. Od niedawna mam ps3 i chciałbym kupic gta V jednak na alledrogo zauważyłem coś dziwnego:

http://allegro.pl/gta-v-5-grand-theft-auto-v-5-ps3-nowa-i3563075513.html

http://allegro.pl/grand-theft-auto-v-gta-5-pl-i3563020159.html

http://allegro.pl/gta-v-slot-ps3-grasz-i-sciagasz-ile-chcesz-i3548100488.html

 

Dlaczego ta gra w wersji cyfrowej kosztuje znacznie mniej niż pudełkowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jeden egzemplarz wersji cyfrowej może działać jednocześnie na dwóch konsolach - dlatego jest taka cena.

 

Aha ale to w czymś przeszkadza ? Tzn. czy dwie osoby mogą jednocześnie grać czy trzeba czekać aż się zwolni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jeden egzemplarz wersji cyfrowej może działać jednocześnie na dwóch konsolach - dlatego jest taka cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą dwie osoby grać jednocześnie, ale jak chcesz korzystać w taki sposób z wersji cyfrowej to lepiej zakup ją z pewnego źródła (autoreklama - np. ja mam taką na sprzedaż:)), żeby ktoś cię nie oszukał (zmiana hasła, blokada gry na twojej konsoli, itd.).

Edytowane przez bartossy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinach gry.. praktycznie wszystko jest świetne. Postacie, teksty, grafika (jak na PS3 i rozległy świat), mapa...

Szkoda tylko, że wszsytko to jest zmarnowane przez niewyobrażalnie, totalnie spierd.... model jazdy..

Nie potrafię tego ogarnąć.. R* miało w IV niemal idealną fizykę/model jazdy samochodów. Wystarczyło tylko lekko ją zmodyfikować (nieco utwardzić zawieszenie w niektórych autach). Oni jednak wszsytko to wyrzucili i zrobili symulator karonowych pudełek, bez zawieszenia, masy i z absurdalną przyczepnością (tutaj na trawie lub piachu auta mają lepszą przyczepnosć niż w IV na asfalcie). Niestety dla mnie zabija to totalnie przyjemność z gry. Przez to GTA V z potencjalnie gry generacji jest dla mnie zawodem generacji :(

Gra niby 18+ a model jazdy zrobili taki aby ogarnęły go 3 letnie dzieci...

 

Porażka -__-

 

Uwazasz ze model jazdy w GTA IV byl dobry.... Oba sa arcadowe z tym ze moim zdaniem 5 ma lepszy model akurat do tak dynamicznej gry... Nie mam pojecia skad bierzesz info o "realnosci" modelu jazdy w jakim kolwiek GTA... Nie mam pojecia czy jezdzisz i jak duzo ale mi jakos to kompletnie nie przypomina jazdy prawdziwym samochodem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam wersję pudełkową i również muszę potwierdzić, że cyfrówka działa gorzej, chociaż u mnie problemy nie były, aż tak duże jak na analizie Digital Foundry. Ponoć u jednych są mniejsze problemy, a u innych większe, ale jak masz możliwość to lepiej kupić w pudełku.

Edytowane przez bartossy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...