Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh moje GTA właśnie wjechało na allegro :)

 

Cóż miałem czekać na online ale wydatki się szykują. Kupi się znowu za 3-4 miesiące możliwe :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu :E takich gier sie nie sprzedaje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry filmik z pogromcami mitów ;)

 

Jest jakiś filmik odnośnie tego, jak zarabiać na giełdzie? Nie chce mi sie szukać z telefonu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu :E takich gier sie nie sprzedaje ...

Ja również jak przejdę sprzedaje. W gta online grać nie będę(haracz dla MS i pad z którym nie jestem za pan brat w strzelankach), a ponowne przejście z pewnością, ale z mojej perspektywy to na pewno nie na konsolach obecnej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu :E takich gier sie nie sprzedaje ...

Też swoją zostawiam na wieczność. Za jakiś czas przyjdzie ochota nawet pojeździć po mieście i w sam raz na taką luźną jazdę. W czwórke ile tak robiłem, kilka dni pod rząd - odpalałem tylko, brałem hummera i rozwalałem się z policją bo głównych drogach, albo "bawiłem" się z innymi na wszelkie sposoby :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, właśnie brakuje mi czegoś w rodzaju turnieju, gdzie będę miał motywację grać dalej a i zarobić by się dało. Tak to rozegrałem jeden meczyk w tenisa i odstawiłem.

Nie mam pojęcia co w tej grze robi joga :hmm: Zamiast tego mogli dać coś innego.

Mogli dać karate czy inne sporty walki. Wtedy to by nie tylko rywalizowali z serią Virtua Tennis, ale i Virtua Fighter :E

 

Trochę dziwnie, że nie wszystkie strony internetowe są przetłumaczone.

No wiesz, jak w życiu :E

 

Z cyklu "prasa" ;)

 

cover1_ppe.jpg

 

cover2_ppe.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoo, kozak. Jak się trafi, to wybiorę z "trójcą"

Kiedy wychodzi? Akurat doczytam obecny numer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak poprowadzic pociag? Maszyniste zabilem ze snajperki, wszedlem na pociag, a ten dalej i dalej jedzie. Najlepsze jest to, ze dalej trabi i zapala swiatla w tunelu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoo, kozak. Jak się trafi, to wybiorę z "trójcą"

Kiedy wychodzi? Akurat doczytam obecny numer.

W środę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna prowadzic pociagu i otwierac lawety z autami( pomimo, ze auta da sie uruchomic). Gra slaba 4-/10

 

 

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pisałem z kuplem to mówił, że pociągiem się da kierować. Czyli co, robił mnie w wałka? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem czuja co do inwestycji :P , jak sie w to bawilem jeszcze nie wiedzac o co chodzi , wybralem kilka firm min Betta Pharma... i Debonaire :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pisałem z kuplem to mówił, że pociągiem się da kierować. Czyli co, robił mnie w wałka? :E

W jakiejs misji tylko, poza tym to nie...Na YT tez probowali sie do pociagu dostac ale nic z tego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie kupić akcje na stronie Bawsaq ale pokazuje komunikat że chwilowo nieczynny z powodu aktualizacji. Jestem podłączony do psn'u, do social clubu chyba nie muszę? To jest ten znany problem z bawsaq'iem? - czytałem że sporo ludzi nie może tam wejść.

Edytowane przez AvengerGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tym ultrafiletem ( i znalezieniem skarbu)? To prawda że jakaś mape trzeba przeskanować czy to jakas bajka?

Edytowane przez eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie kupić akcje na stronie Bawsaq ale pokazuje komunikat że chwilowo nieczynny z powodu aktualizacji. Jestem podłączony do psn'u, do social clubu chyba nie muszę? To jest ten znany problem z bawsaq'iem? - czytałem że sporo ludzi nie może tam wejść.

Tak, BAWSAQ często potrafi nie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem w piątek GTA V przejście głównej fabuły zajęło mi 32 godziny ... trochę mało :mad: ale ta mała ilość misji głónych (69 LOL) nadrabia jakością opowiadajnej historii ogólnie polecam. Pozostało poczekać na multik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cos malo tych misji glownych :kwasny: ogolnie dosc malo rzeczy , pomimo ze mapa ma byc niby 3 x wieksza niz ta w czwórce :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem w piątek GTA V przejście głównej fabuły zajęło mi 32 godziny ... trochę mało :mad: ale ta mała ilość misji głónych (69 LOL) nadrabia jakością opowiadajnej historii ogólnie polecam. Pozostało poczekać na multik...

Czy ja wiem czy mało... biorąc pod uwagę fakt, że zawsze mnie coś od dojechania do literki powstrzymuje (a to random jakiś, a to przypatrzę jakiś ciekawy wózek do kolekcji - że o cudach w postaci mini drag race'ów czy szmuglowaniu broni nie wspomnę) to jak dla mnie jest adekwatnie. Mam 20/69, 22 z haczkiem procent i grałem już 15h. Albo panowie lecicie na speedrunie albo te pozostałe 49 misji przelatuje jak z płatka (w co wątpię, bo do niektórych z tych 20 podchodziłem po 2-3 razy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie jak rozwiązać kryminalną zagadkę Leonory Johnson?

 

Znaleźć wszystkie części listu. Plus polecam w grze wejść na stronę www.whokilledleonorajohnson.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom , ja juz gram trzeci dzien ale w piatek tylko 3 godziny , w weekend jakies 20 mam przegrane , zrobilem nawet sporo misji pobocznych i mam 40% całosci wg save'a .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 49% i chyba 46/69 misji. Jest dobrze, tyle grania. A ile poza głównym wątkiem jeszcze bujania się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polazłem Franklinem do garażu a tam zaparkowane dwie fury, jedna na drugiej. Innym znikają auta w garażu a u mnie się pojawiają... szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...