Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Misje L zostaw sobie na czas po skonczeniu fabuły . Przed misja L inwestujesz kase w to co wynika z misji i dzien , 2 po zbierasz kasę . Ja w taki sposob moze miliardow nie zarobilem , ale starczylo mi na zakup wszystkiego co jest w grze lacznie z helikopterami i reszta zabawek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiałeem te aukcje i jakoś zysku specjalnego nie dostałem - dodawałem różne stawki: 1000 - 10k

Nie od razu Rzym zbudowane, a wrzucając takie grosze, to wiesz :E.

Wiem, że chciałoby się od razu milionów, ale nie ma tak. Wrzuć coś większego i zostaw, żeby poleżały. Ja zarobiłem po 20 melonów, ale to i tak nie wiele, ale i tak nie gram teraz prawie w cale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jeszcze w ogole w gielde nie bawilem :E na kontach mam po te 30 melonow po zakonczeniu watku i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inwestycja w Pisswassera i jak ci sie wspomni luknij. Na Browcach nie da się stracić :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwoziłem jakiegoś kolesia i mi powiedział w co zainwestować, ciekawe co z tego wyjdzie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2 dni pocinam w nowe GTA i muszę przyznać, że jest świetne. Mam tylko do Was pytanie odnośnie misji. Wątek fabularny tyczy 3 postaci i niezależnie jaką z nich zacznę interakcję, misje będą wyglądały tak samo? No i pomijając "nieznajomi i dziwacy" każda z postaci ma swoje poboczne misje, tak? Chodzi mi o to, że nie chcę przeoczyć coś grając przez większość czasu 1 postacią (nie ukrywam, że Michael najbardziej mi pasuje :P ).

Edytowane przez ginn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da się czegoś przeoczyć bo kazdą misję, można zacząć tylko konkretnym bohaterem, wskazanym przez grę kolorem na mapce- niebieski - Michael, zielony Frank a pomarańczowy Trevor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inwestycja w Pisswassera i jak ci sie wspomni luknij. Na Browcach nie da się stracić :thumbup:

Zobaczymy. Chodzi o to, że dając 10k nie odczuwa się jakoś różnicy przychodu - zazwyczaj jest to kilka tyś do przodu. IMO za mało, aby się w to bawić.

 

Podwoziłem jakiegoś kolesia i mi powiedział w co zainwestować, ciekawe co z tego wyjdzie ;D

Własnie przed chwilką miałem to samo. :P

 

Jakieś 2 dni pocinam w nowe GTA i muszę przyznać, że jest świetne. Mam tylko do Was pytanie odnośnie misji. Wątek fabularny tyczy 3 postaci i niezależnie jaką z nich zacznę interakcję, misje będą wyglądały tak samo? No i pomijając "nieznajomi i dziwacy" każda z postaci ma swoje poboczne misje, tak? Chodzi mi o to, że nie chcę przeoczyć coś grając przez większość czasu 1 postacią (nie ukrywam, że Michael najbardziej mi pasuje :P ).

Mam tak samo. 3 dzień katuje po kilka h. :D Dla każdego są inne misje poboczne, racze ich nie ominiesz.

 

+ grafika - jak na konsolę 7 letnią, bardzo ładnie to wygląda i IMO lepiej niż IV na PS3. Przynajmniej nie ma takich wielkich dropów ( w zasadzie to nie zauważyłem, aby coś chrupało).

+/- muzyka - Radio Mirror najbardziej mi się spodobało i jeszcze Non-stop POP, bo stare hity lat 80/90 puszczają, ale i tak myślę, że daleko do OST z poprzednich części.

+ ogromny świat.

+ masa możliwości - ale to w każdej części. Tu chyba jest trochę więcej niż w IV.

+ model jazdy - nie wiem czemu się niektórzy czepiają. To nie gra wyścigowa. Mi się prowadzi całkiem nieźle.

+ zmienne warunki pogodowe.

+ przełączanie się między 3 postaciami.

+ Trevor - mega postać. :D Gdyby nie on gra nie była by taka ciekawa. :E;)

+ Dialogi - niektóre bardzo mocne. :E Można się uśmiać.

 

- npc - niektórzy stoją jak drzewa, nie reagują nawet na klakson.

- bugi związane z zamawianiem samochodu przez internet.

- nie podoba mi się, że pozostawione pojazdy zaraz po ukończeniu jakieś misji (nawet niedaleko ukończenia np. w lesie przy polowaniu) są odholowane lub znikają i pojawiają się zawsze w tym samym miejscu.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna paczuszka ode mnie :)

 

Misja 10: Sprawdzanie Jubilera

 

Misja BONUS!: Dobry mąż - fabularna ale opcjonalna, możemy odrzucić

 

Misja przygotowanie do 11: Granaty gazowe BZ

Misja przygotowanie do 11: Środek na owady

 

Misja 11: Robótka u jubilera (wariant po cichu)

 

Misja 11: Robótka u jubilera (wariant na pałę)

Edytowane przez Walkthroughs Source

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Chodzi o to, że dając 10k nie odczuwa się jakoś różnicy przychodu - zazwyczaj jest to kilka tyś do przodu. IMO za mało, aby się w to bawić.

No tak, tylko 10k to są grosze przy takich inwestycjach. Trzeba sporo włożyć, aby zgarnąć niezłe pieniądze, prost sprawa. Im więcej dasz, tym więcej wyciągniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- bugi związane z zamawianiem samochodu przez internet.

 

 

Ja tam nigdy nie mialem problemu z kupowaniem fury ze stron, po otrzymaniu smsa o dostarczeniu wozu wystarczylo podjechac pod duzy garaz oznaczony na mapie kolorem postaci (nie przy mieszkaniu tylko ten osobny) i zawsze tam fura stala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwoziłem jakiegoś kolesia i mi powiedział w co zainwestować, ciekawe co z tego wyjdzie ;D

Polecam - akcje wzrosły o 24%. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupiłem ich wtedy, teraz pewnie i tak za późno.

Masz rację, za późno. Taki przeskok był tylko na kilka h. :E

 

Kurde wkurza mnie ten bug ze znikaniem aut. Z tuningowałem sobie 3 i mam tylko jedno.

 

Akcja na cmentarzu: klimat z Max Payne 3. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja obstawilem akcje Pisswasera i jestem Michaelem 3.5mln do przodu, Franklinem 2.8 a Trevor klepie biede i dopiero nim zaczalem grac na gieldzie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja obstawilem akcje Pisswasera i jestem Michaelem 3.5mln do przodu, Franklinem 2.8 a Trevor klepie biede i dopiero nim zaczalem grac na gieldzie :E

No dobra, a ile stawiałeś? Pewnie z kilka mln. ja postawiłem 100 tys to zysk miałem ~5k. Na początku nie ma się zbyt dużej kasy.

 

Właśnie przeszedłem wątek fabularny. Wybrałem zakończenie C. Pewnie tak jak większość, nie wyobrażam sobie,żeby było inaczej.Szkoda tylko, że odwalaliśmy robotę za free - czasem byłem tak spłukany, że musiałem zagrać na giełdzie, aby kupić kamizelki do misji. :E

 

Bardzo podobał mi się patent z 3 postaciami, a także ten z organizacją misji i przejście jej na 2 sposoby (zawsze miałem dylemat, który wybrać - można powtórzyć w inny sposób?).

 

9/10. Plusy i minusy wymieniłem wyżej.

 

Online raczej nie będę grał. Dla mnie GTA to tylko singiel.

 

Teraz czas powydawać w końcu kasę i skończyć misje poboczne.

 

Jest 0:40 a ja wciąż gram - tak mnie wciągnęła ta gra. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 0:40 a ja wciąż gram - tak mnie wciągnęła ta gra. :D

Obawiam się, że granie o 0:40 świadczy zaledwie o polubieniu gry. Dopiero kiedy się widno za oknem robi można powiedzieć, że się wciągnęło w grę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że granie o 0:40 świadczy zaledwie o polubieniu gry. Dopiero kiedy się widno za oknem robi można powiedzieć, że się wciągnęło w grę :P

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wystarczy że trzeba iść rano do pracy/szkoły (i ma się trochę oleju w głowie) by spasować o odpowiedniej porze mimo iż gra wciąga jak bagno ;)

 

Jeśli chodzi o grę to ostatnio coś przystopowałem ale niebawem zamierzam ostro wziąć się za wszystkie poboczne zadania.

 

Właśnie oglądam sobie mythbusters z gta i zasmuciło mnie trochę że jednak kaski nie redukują obrażeń wynikających z wypadku motocyklowego - do teraz obstawiałem że nie są jedynie na pokaz.

Edytowane przez AvengerGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem wątek główny, w sumie z 70h zeszło, a jeszcze wiele rzeczy do zrobienia. Tylko czekać na DLCki, bo wiele miejscówek w grze, świetnych miejscówek w ogóle nie wykorzystanych. Mapa aż się prosi o wicej, więcej, więcej misji. W ogólnym rozrachunku spokojnie daję grze 9,5/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że granie o 0:40 świadczy zaledwie o polubieniu gry. Dopiero kiedy się widno za oknem robi można powiedzieć, że się wciągnęło w grę :P

Heh stare dzieje - pamiętam, że kiedyś tak siedziałem przy AC, kiedy słońce wstawało, a ja kładłem się spać. :D Ja po prostu musiałem wstać rano. ;)

 

Skończyłem wątek główny, w sumie z 70h zeszło,

To sporo, jak skończyłem wątek fabularny w 43 + zrobiłem kilka misji pobocznych i 2 L.

 

Widok T w sukience - bezcenny. :E Mogę teraz nawet je kupować. :E

 

Powiem mi ktoś jak się strzela z helki szturmowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze było zostawić sobie misje Lestera na koniec, w pół godziny z 30mln mam 200mln :D hue hue, w końcu czas na zakupy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też spodziewaliście się więcej po systemie walki wręcz? Miałem nadzieje na jakieś kombosy, a tu każda postać leje tak samo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a ile stawiałeś? Pewnie z kilka mln. ja postawiłem 100 tys to zysk miałem ~5k. Na początku nie ma się zbyt dużej kasy.

Jakos chyba 15,16mln od lebka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze było zostawić sobie misje Lestera na koniec, w pół godziny z 30mln mam 200mln :D hue hue, w końcu czas na zakupy :E

w co inwestowałeś? Ja w w Fruit, ale szybko akcje spadły i straciłem 500k.

 

Też spodziewaliście się więcej po systemie walki wręcz? Miałem nadzieje na jakieś kombosy, a tu każda postać leje tak samo :P

To tu jest jakaś walka? :E Ja tu tylko piącha i but. :E A generalnie szybko padają. Najlepiej się biec i uderzyć, wtedy gwarantowany nokout. Mogli by dać jakieś urozmaicenie jak w SR3. :D

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...