Skocz do zawartości
Klima

Godne polecenia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja widzę codziennie, ale niektórzy kupujący zwracają na to uwagę, warto wrzucić foto spod maski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło do nowych właścicieli. Super przyjemna transakcja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siostra Astry się pozbywa bo służbowe dostała, w zasadzie jedyne używane auto jakie obecnie znam i można powiedzieć "wsiadać i jechać". Do zbicia na 27 - drzwi trzeba wymienić bo policja nie znalazła sprawcy ?‍♂️

https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-opel-astra-sport-tourer-iv-ID6Dppjs.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam Toyote Scion XA 1.5vvti manual 5 biegów - 2006 rok - nazywany Yarisem 1.5 sport na sterydach :E Mega rzadki okaz na Polskich drogach - w Ameryce podobno mega popularne auta i widać to po reakcjach przechodniów u nas jak ktoś był w USA :D Udokumentowany przebieg 83.000mil 

Części mega tanie - podzespoły yarisa i corolli - dostępne praktycznie wszędzie od ręki. Dla przykładu klocki brembo 60zł :E 
Lakier trochę do poprawy - prawy błotnik, oraz spoiler zrobił się szorstki i stracił trochę "uroku" - w car detailingu zrobili kawałek i powiedzieli, że da się odratować
Prawa obudowa lusterka pęknięta (taki kupiłem, woda do środka się nie dostaje) 
Klocki z przodu zaraz do wymiany bo piszczą (ale hamują), dorzucam kilka rzeczy które profilaktycznie miałem wymienić, ale straciłem dostęp do podnośnika i na ten moment szkoda mi pieniędzy na robociznę - nic pilnego. 
Miasto poniżej 8l/100km, trasa spokojnie 6l/100km przy prędkości 90-100km. Na 15" pewnie jeszcze mniej. Fajnie się zbiera, trochę miejsca w środku jest jak na wielkość auta. 
Na lato Alufelgi 17" z zetexami hp2000, zima 15" nokian

Wszystko sprawne, klima bardzo dobrze chłodzi - jak i również grzeje. Bezwypadkowe, 11 lat po polsce jeździ. Wcześniej 10 lat tarnów, od 2 lat w Krakowie. Przez 10 lat serwisowany wyłącznie w ASO co potwierdza bogata historia VIN

Na ten moment można wsiadać i jeździć, kupiłem go w lipcu tego roku i wziąłem od razu na podnośnik. Stan mechaniczny spoko, luzów na kołach brak, oleju nie bierze, Wymieniłem tarcze i klocki (i wyczyściłem wszystko z brudu od środka), wlałem motul 5W30, wymieniłem link ręcznego. Pali bez problemów po dłuższym postoju, nie kopci. Prosty i trwały silnik. 
W październiku oddany na naprawę nieszczelności tłumika. 

W sierpniu 2020 oddałem go na kompletne czyszczenie wnętrza do car detalingu. 

Nie ukrywam, perełka od strony lakierniczej to nie jest - ale spokojnie niskim kosztem można go doprowadzić do fajnego stanu. Brak korozji, fabrycznie zabezpieczony w fabryce. Produkcja Japonia.  Na przyciemnienie szyb dożytownia gwarancja

https://www.otomoto.pl/oferta/scion-xa-toyota-scion-xa-2006-yaris-1-5-corolla-benzyna-1-5-vvt-i-unikat-ID6Dsui3.html?isPreview=1
Do obejrzenia w Krakowie
Taka cena do końca ubezpieczenia, po tym wskakuje 13.500zł - nie śpieszy mi się ze sprzedażą - auto miało być małe i miejskie (i takie jest :E) ale z racji dynamicznej sytuacji z pracą zmieniłbym na coś większego. 

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest ktoś chętny na moją Alfę Romeo Giulietta 1.4 T-Jet 120KM, produkcja 12.2020, 172tyś.km. przebiegu?

Historię pojazdu z grubsza znacie :)

W telegraficznym skrócie, z istotniejszych rzeczy na przestrzeni 2-ch lat/30tyś.km wymienione:

- rozrząd z pompą wody

- kompletne sprzęgło z kołem dwumasowym

- skrzynia biegów pozmianowa (w początkach produkcji były problemy z wrzuceniem 1-go biegu)

- nowa turbosprężarka (VL38 z jednostki 1.4 T-Jet 150KM)

- Intercooler FMIC

- skraplacz klimatyzacji

- chłodnica wody

- łożyska kół przód

- wahacze przednie

- tarcze i klocki hamulcowe obu osi

Samochód obecnie jeździ na akcesoryjnych alufelgach AR 18' i oponach Nokian Powerproof 225/40R18 z 2019 roku / komplet zakupiony w ubiegłym roku z przebiegiem ~15tyś.km.

W komplecie koła zimowe z felgami AR 16'  / po renowacji w ubiegłym roku / i oponami Kleber Krisalp HP3 z końcówki 2018 roku.

Badanie techniczne ważne do 07.2021.

Ubezpieczenie OC + NNW + Assistance + MiniCasco + ubezpieczenie szyb ważne do 08.2021.

 

Z minusów; pojawia się lekka korozja na masce w miejscu rygla zamka maski / standard w tym modelu - ogarnę przed sprzedażą - właściwie to już auto umówione na poprawkę.

Dorobiłem się także kilku niegroźnych wgniotek parkingowych (lakier nie przełamany) - ogarnę przed sprzedażą.

 

Jeżeli macie kogoś chętnego na sprawdzony egzemplarz Julki, zapraszam do kontaktu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, seeba03 napisał:

Może jest ktoś chętny na moją Alfę Romeo Giulietta 1.4 T-Jet 120KM, produkcja 12.2020, 172tyś.km. przebiegu?

Historię pojazdu z grubsza znacie :)

W telegraficznym skrócie, z istotniejszych rzeczy na przestrzeni 2-ch lat/30tyś.km wymienione:

- rozrząd z pompą wody

- kompletne sprzęgło z kołem dwumasowym

- skrzynia biegów pozmianowa (w początkach produkcji były problemy z wrzuceniem 1-go biegu)

- nowa turbosprężarka (VL38 z jednostki 1.4 T-Jet 150KM)

- Intercooler FMIC

- skraplacz klimatyzacji

- chłodnica wody

- łożyska kół przód

- wahacze przednie

- tarcze i klocki hamulcowe obu osi

Samochód obecnie jeździ na akcesoryjnych alufelgach AR 18' i oponach Nokian Powerproof 225/40R18 z 2019 roku / komplet zakupiony w ubiegłym roku z przebiegiem ~15tyś.km.

W komplecie koła zimowe z felgami AR 16'  / po renowacji w ubiegłym roku / i oponami Kleber Krisalp HP3 z końcówki 2018 roku.

Badanie techniczne ważne do 07.2021.

Ubezpieczenie OC + NNW + Assistance + MiniCasco + ubezpieczenie szyb ważne do 08.2021.

 

Z minusów; pojawia się lekka korozja na masce w miejscu rygla zamka maski / standard w tym modelu - ogarnę przed sprzedażą - właściwie to już auto umówione na poprawkę.

Dorobiłem się także kilku niegroźnych wgniotek parkingowych (lakier nie przełamany) - ogarnę przed sprzedażą.

 

Jeżeli macie kogoś chętnego na sprawdzony egzemplarz Julki, zapraszam do kontaktu!

Wyprodukowana w przyszłości i już 170k nalatane, NIEŹLE :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pentium D napisał:

Wyprodukowana w przyszłości i już 170k nalatane, NIEŹLE :E

jeszcze nie wyprodukowane a już rdzewieje... Alfa ❤️ :D

  • Haha 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łooo panie, te Alfy to faktycznie sztrucle, jeszcze z salonu nie wyjechała a już skrzynia wymieniana :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porównaj sobie na rankomat i mfind. Rzuć też okiem na pepper.pl bo niektóre ubezpieczalnie robią promocje i wychodzi taniej niż z porównywarek internetowych. Jak wolisz załatwiać sprawy osobiście, to możesz wybrać sie do CUKa. Z mojego doświadczenia to nie wychodziło taniej niż np. przez rankomat, ale mają możliwość np. płatności co miesiąc i paradoksalnie może wyjść to taniej jakbyś chciał rozbić płatność na 2-4 raty bezpośrednio u ubezpieczyciela. A i jak już coś znajdziesz online na porównywarce to zaznacz, że chcesz kontakt telefoniczny - można jeszcze wyszarpać jakiś rabat albo bony zakupowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W205 - więcej stało niż jeździło, służyło jako reklama firmy

 

I jeszcze bez linku: Fiesta 2010 1.4 benzynka 97 koni, z klimą. Właśnie wymienia się rozrząd z pompą (INA) i pasek osprzętu (Dayco) - samochód od pierwszego właściciela, bierze nową Renatę  w salonie a Fordzik przed sprzedażą ma robiony serwis przedsprzedażowy. Przebieg coś koło 80tys km.

Edytowane przez bergercs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/groups/1418276501791823/permalink/2643500889269372/

Znajomy sprzedaje. Wizualnie tak średnio, ale bez rdzy z tego co wiem. Mechanicznie całkiem ok. Nieźle się zbiera (zmierzone okolice 7s do 100kmh), wydech przelot więc też dobrze brzmi. A cena jest bardzo dobra. Znajomy auta zmienia co pół roku więc nie będzie nic podejrzanego że tak szybko sprzedaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego to auto kosztuje 10K skoro najtańszy na otomoto stoi za 16K ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zapewne przez prawy tył plus wpis o zawieszeniu. No i pewnie chce sprzedać a nie ogłaszać w nieskończoność.

Edytowane przez bergercs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam Peugeot 508 2.0 BlueHdi od 2015 roku, najlepiej jak najniższy przebieg, cena do 45 tys. zł. Komuś coś się rzuciło w oczu wartego uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kogoś interesowało Q7 3.0TDI z 2014 od pierwszego właściciela to służę pomocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto znajomego: Hyundai Tucson III nieaktualne

Edytowane przez Grabarz14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co, ktoś chętny na Alfę? Opis nieco wyżej - jak ten czas leci 😮

IMG-1719-KOPIA.jpg

 

Edytowane przez seeba03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...