Forum PCLab.pl: Rabaty na notebooki/tablety specjalnie dla czytelników PCLab - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (252 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Rabaty na notebooki/tablety specjalnie dla czytelników PCLab

#41 Użytkownik jest niedostępny   X-KOM.PL 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 27 Grudzień 2011 - 22:31

Zobacz postOzr, o 27 Grudzień 2011 - 13:11, napisał(a):

Witam! Ile kosztuje zakup licencji windows 7 (i wgranie go) do laptopa ASUS :: X54HY-SX047 i3-2330M/4GB/500/DVD-RW ?

Zasadniczo sam system operacyjny Windows 7 Home Premium kosztuje obecnie 359 PLN:

http://www.x-kom.pl/...-64bit-oem.html

Jeśli jednak dokonasz zakupu tego modelu notebooka w naszym sklepie internetowym, możesz go nabyć od razu z pre-instalowanym przez naszą firmę systemem operacyjnym Windows 7:

http://www.x-kom.pl/...ebook-laptop-15,6-asus-x54hy-sx047v-i3-2330m-4gb-500-dvd-rw-7hp64x.html

W tej opcji system operacyjny otrzymasz w promocyjnej cenie 300 PLN już zainstalowany na laptopie. Dodatkowo rzecz jasna na laptopie znajdować się będzie naklejka licencyjna COA potwierdzająca legalność systemu. Otrzymasz również nośnik, który posłuży w razie potrzeby przeinstalowania systemu.

W opcji z pre-instalowanym systemem, laptop będzie w pełni gotowy do działania, skonfigurowany i zaopatrzony we wszystkie sterowniki potrzebne do pracy. Żadne dodatkowe opłaty związane z instalacją i konfiguracją w tym przypadku nie są naliczone.

Ten post był edytowany przez X-KOM.PL dnia: 27 Grudzień 2011 - 22:32

#42 Użytkownik jest niedostępny   a_corum 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Grudzień 2011 - 11:58

czy można liczyć na jakies laptopy mniejsze niz 14" ASUS? np 12 i 13 calowce?

#43 Użytkownik jest niedostępny   Mush1 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 03 Styczeń 2012 - 13:10

Cześć, zapragnąłem kupić laptopa. Wybór padł na Z570. Uważna lektura stron sprzedawców, dobre opinie na portalach - kupuję w x-kom. Bonusowo na stronie forum PCLab znajduję info, że taki lapek jakiego sobie upatrzyłem dostępny jest z rabatem.

Lenovo
Lenovo Z570Am 15.6" HD LED, Sandy Bridge, i5-2430M, 4 GB pamięci RAM, 750 GB HDD, VGA NVIDIA GT 540M 1 GB DDR3, moduł Bluetooth, HDMI, aluminiowe wykończenie laptopa, system operacyjny Windows 7 Home Premium, pakiet Microsoft Office Starter 2010 - -50 zł na hasło PCLab
Ostatnia aktualizacja - 28.12.2011

Super. Napisałem wczoraj maila.
"Dzień dobry,
interesuje mnie zakup poniższego laptopa
Lenovo Z570Am (http://www.x-kom.pl/...ebook-laptop-15,6-lenovo-ibm-z570am-i5-2430m-4gb-750-dvd-rw-7hp64-gt540.html).
Na forum PCLab podana jest informacja, o możliwym rabacie - jak go uzyskać?
Chciałbym go wyposażyć w dodatkowe 4GB RAM.
Jak złożyć takie zamówienie?"

Dziś odpowiedź:
"Witam serdecznie,
model ten nie jest objęty promocją PCLab.pl. Analogiczna konfiguracja z pamięcią 8GB RAM dostępna jest pod poniższym linkiem:
http://www.x-kom.pl/...ebook-laptop-15,6-lenovo-ibm-z570am-i5-2430m-8gb-750-dvd-rw-7hp64-gt540.html"

No tak... Jest ale nima. Zadzwonię i zapytam o co chodzi - zadzwoniłem. 45 minut czekania na połaczenie z uprzejmym Panem z firmy. Zadałem pytanie dot. karty graficznej - Pan przeprosił na chwilę (konsultacja zapewne) - po kolejnych 15 minutach moja dobra wola uległa wyczerpaniu, zaś Pan się nie odezwał.

Rozumiem, że firma generuje duży obrót- efekt skali pozwala zachować atrakcyjne ceny. Ale motyla noga są pewne granice. Albo jest rabat - albo go nie ma. Może tutaj na forum, przedstawiciel firmy jasno sprawę rabatów wyłuszczy.

Pozdrawiam
Mush1

Cześć raz jeszcze,
mimo, takiego początku:) współpracy zaryzykowałem i zamówiłem lapka przez stronę X-KOMu. Wszystko ok, potwierdzenia te sprawy. Na drugi dzień telefon z Firmy - bardzo miły Pan przeprosił za sytuację, potwierdził, że rabat jest. Zamówiłem dodatkową kość RAMu - zmówienie miało być na drugi dzień do odbioru w salonie. Wczoraj około 11 sms - sprzęt gotowy i czeka na mnie. W salonie miły Pan (ponownie i bez przekąsu;) wydał sprzęt, pomógł z jedną rzeczą.

Reasumując- mimo pierwszej nieciekawej sytuacji jestem bardzo zadowolony z rezultatu końcowego. Polecam.
Pozdrawiam
Mush1

Ten post był edytowany przez Mush1 dnia: 06 Styczeń 2012 - 13:25

#44 Użytkownik jest niedostępny   X-KOM.PL 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 06 Styczeń 2012 - 16:14

Witam,

najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz za całe zamieszanie, lecz zapewne zawiodła komunikacja w firmie i informacja o rabatach nie trafiła do działu handlowego. W przyszłości będziemy starać się szybciej reagować na takie zgłoszenia oraz je natychmiast wyjaśniać. Jeżeli w przyszłości sytuacja się powtórzy to piszcie śmiało na PW, ponieważ nie zawsze jesteśmy w stanie monitorować na bieżąco wszystkie wpisy na forum.

Co do promocji na modele z mniejszą przekątną matrycy staramy się coś zadziałać, lecz czekamy na nowe dostawy, jak tylko promocję się pojawią to na pewno dowiecie się o tym pierwsi :)

Ten post był edytowany przez X-KOM.PL dnia: 06 Styczeń 2012 - 16:24

#45 Użytkownik jest niedostępny   Master_one 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 06 Styczeń 2012 - 22:59

Macie lub będziecie mieć jakieś ciekawe rabaty na notebooka Asus U36SD z tym nowszym procesorem I5 oraz 8GB ramu? Chodzi o notebooka w kolorze czarnym z procesorem o częstotliwości od 2.4 do 3.0.

Ten post był edytowany przez Master_one dnia: 06 Styczeń 2012 - 23:01

#46 Użytkownik jest niedostępny   X-KOM.PL 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Styczeń 2012 - 09:50

Niestety na chwilę obecną nie przewidujemy promocji na modele z serii U36 ponieważ od nowego roku większość modeli znaczenie podrożało. Jednak staramy się utrzymywać jedne z najlepszych cen na rynku stąd podwyżki nie są tak bardzo zauważalne w naszej ofercie.

#47 Użytkownik jest niedostępny   c++ 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 12 Styczeń 2012 - 22:21

Szkoda że doczytałem się dopiero dziś o powyższej promocji, bo nawet ciekawie się ona prezentuje.
Niestety, w dniu wczorajszym zamówiłem Dell'a, ale w innym sklepie. A stronę x-kom.pl długo przeglądałem, i mało mało brakowało do pomyślnego finału.

#48 Użytkownik jest niedostępny   Bekon 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Styczeń 2012 - 11:53

Do usuniecia

Ten post był edytowany przez Bekon dnia: 13 Styczeń 2012 - 11:54

#49 Użytkownik jest niedostępny   Master_one 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 15 Styczeń 2012 - 01:09

Szkoda, że nie przewidujecie żadnych promocji na serię U36 ASUSA (może w drugim kwartale roku sytuacja ulegnie poprawie), a czy będziecie mieli w swojej ofercie ACERA timeline x 3830TG ?

#50 Użytkownik jest niedostępny   X-KOM.PL 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Styczeń 2012 - 09:30

Model Acer 3830TG był dostępny w naszej ofercie z procesorem i5-2410/2430. Notebooki cieszyły się dużym zainteresowaniem i z tego też powodu bardzo szybko skończyła się ich dostępność. Niestety na chwilę obecną nie mamy możliwości zamówienia danej konfiguracji, jednak jak tylko będziemy mieli taką możliwość to natychmiast notebook ponownie pojawi się w naszej ofercie. Zachęcamy do obserwowania naszej strony internetowej www.x-kom.pl.

Ten post był edytowany przez X-KOM.PL dnia: 16 Styczeń 2012 - 09:36

#51 Użytkownik jest niedostępny   welocilaptor 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 16 Styczeń 2012 - 10:38

Witam, czy była by możliwość dostania rabatu na notebooka ASUS :: Eee PC X101 N435/1GB/8SSD czarny?
Pozdrawiam

#52 Użytkownik jest niedostępny   yachooy 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 16 Styczeń 2012 - 12:31

Witam, mam pytanie czy i kiedy otworzycie swój salon w Pile? Coś mi sie obiło o uszy ale nie wiem czy to prawda i jeśli tak to kiedy będzie otwarcie, bo zamierzam niedługo coś kupić i pewnie skusze sie na rabat ;)

#53 Użytkownik jest niedostępny   X-KOM.PL 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Styczeń 2012 - 14:07

Niestety na chwilę obecną nie przewidujemy otwarcia salonu w mieście Piła, jednak nie wykluczone, że może kiedyś się pojawimy :D
Następne miasto, w którym nas znajdziecie to Bydgoszcz, szczegóły niebawem :cool:

#54 Użytkownik jest niedostępny   kotlet_1995 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 22 Styczeń 2012 - 21:21

Czy rabat obejmie mnie biorąc na firmę?

#55 Użytkownik jest niedostępny   X-KOM.PL 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Styczeń 2012 - 11:55

Oczywiście :)
Zapraszamy.

#56 Użytkownik jest niedostępny   Dami@ 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 23 Styczeń 2012 - 12:04

W jakiej wysokości są te rabaty?

#57 Użytkownik jest niedostępny   X-KOM.PL 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Styczeń 2012 - 13:15

@Dami@ ceny promocyjne dla użytkowników PCLAB.PL znajdują się w pierwszym poście w tym temacie.

#58 Użytkownik jest niedostępny   Dami@ 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 23 Styczeń 2012 - 13:26

Ok, dzieki. Wiecej modeli objętych rabatem nie ma?

#59 Użytkownik jest niedostępny   X-KOM.PL 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Styczeń 2012 - 13:39

Niestety nie, na chwilę obecną są to jedyne promocję jakie oferujemy. Jednak staramy się na bieżąco je aktualizować co łatwo jest śledzić obserwując datę ostatniej aktualizacji.

#60 Użytkownik jest niedostępny   jarken 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 24 Styczeń 2012 - 09:55

Przydałyby się rabaty na netbooki (np. 1215b). Wiadomo coś o sprzedaży Asusa 1225b w Polsce?

• (252 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »