Skocz do zawartości
X-KOM.PL

Rabaty specjalnie x-kom dla czytelników forum PCLab

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy serdecznie,

Specjalnie dla czytelników forum PClab przygotowaliśmy temat z możliwością uzyskania rabatu na wybrany sprzęt. Jeżeli jesteś zainteresowany rabatem na konkretny model, zostaw w tym temacie wiadomość z linkiem lub linkami produktów, sprawdzimy nasze możliwości i postaramy się przygotować specjalną ofertę :)

*Rabaty obowiązują przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym x-kom.pl i nie obowiązują w przypadku zakupu na aukcjach Allegro.
*PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI DOSTĘPNYMI W X-KOM.PL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten wątek został założony w tym dziale w porozumieniu ze mną. Dzięki temu więcej osób się dowie o promocji dla naszych czytelników, a zawsze można trochę kasy zaoszczędzić, powołując się na labika :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no dobra, to wybaczam. I tak planowalem cos sobie kupic to obejrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Który z tych laptopów ma porządnie zrobioną komunikację "karta graniczna - ekran"? Tasiemki sygnałowe przyklejone do płytki drukowanej NIE SPEŁNIAJĄ tego kryterium.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra a na inny sprzęt ? :hmm:

Bo grafikę planuję (już od 8mies :E ) kupić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Który z tych laptopów ma porządnie zrobioną komunikację "karta graniczna - ekran"? Tasiemki sygnałowe przyklejone do płytki drukowanej NIE SPEŁNIAJĄ tego kryterium.

Z naszych informacji wynika, że każdy notebook ma przesyłany sygnał na matrycę poprzez taśmę z jednej strony podłączoną do płyty głównej, a z drugiej do matrycy. Dodatkowo w taśmach często prowadzone jest również zasilanie matrycy.

Nie spotkaliśmy się jeszcze z innym sposobem przesyłania obrazu na matrycę w notebookach.

No dobra a na inny sprzęt ? :hmm:

Bo grafikę planuję (już od 8mies :E ) kupić

Na chwilę obecną promujemy jedynie notebooki.

Być może sytuacja ulegnie zmianie w przyszłości.

no dobra, to wybaczam. I tak planowalem cos sobie kupic to obejrze.

Zapraszamy:) W razie pytań o inne modele możesz śmiało pisać do nas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oh cmon. Właśnie mam u Was kupić laptopa (co prawda zapewne na raty) ale nie macie w promocji tego co mnie interesuje. Nic od Della z rabatem ? Interesuje mnie model Dell XPS L702x (Link do aukcji). Może jakiś upust dla bardzo starego użytkownika PCLaba ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oh cmon. Właśnie mam u Was kupić laptopa (co prawda zapewne na raty) ale nie macie w promocji tego co mnie interesuje. Nic od Della z rabatem ? Interesuje mnie model Dell XPS L702x (Link do aukcji). Może jakiś upust dla bardzo starego użytkownika PCLaba ;) ?

Prawdopodobnie jutro dodamy również Dell do listy promocji dla czytelników PCLab. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma problemu, o ile dodacie model na którym mi zależy :E

Wtedy to nawet w piątek pojawię się u Was w placówce we Wrocławiu. A tak serio serio, to dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

X-kom, ja mam zamiar nabyć laptop i jeszcze cosik w listopadzie w Warszawskim oddziale X-kom.

laptop Asus :: X53SC-SX311-8 i5-2430M/8GB/500/DVD-RW

Czy mógł bym prosić o rabat?

Edytowane przez Asussek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

X-kom, ja mam zamiar nabyć laptop i jeszcze cosik w listopadzie w Warszawskim oddziale X-kom.

laptop Asus :: X53SC-SX311-8 i5-2430M/8GB/500/DVD-RW

Czy mógł bym prosić o rabat?

Zapraszamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym.

Rabat w tym przypadku będzie przydzielony indywidualnie.

Prosimy o powołanie się na ten wątek z forum PCLab.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda tylko, że tak niewiele modeli w "promocji"

Do świąt będę kupował 1-2 laptopy/netbooki więc zobaczę za jakiś czas - może pojawi się jeszcze coś nowego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda tylko, że tak niewiele modeli w "promocji"

Do świąt będę kupował 1-2 laptopy/netbooki więc zobaczę za jakiś czas - może pojawi się jeszcze coś nowego

Promocje będą się stale rozwijały. W przypadku zainteresowania innym modelem prosimy o kontakt z naszym sklepem internetowym - sklep@x-kom.pl i powołanie się na ten wątek na forum PCLab. Myślę, że w bardzo wielu przypadkach będziemy w stanie dojść do kompromisu:)

Edytowane przez X-KOM.PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możecie mnie powiadomić poprzez wiadomość prywatną jak będziecie mieć ciekawą promocję na jakiegoś normalnego laptopa do pracy tj. 14' 16:10 z matową matrycą, najlepiej Dell/Lenovo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możecie mnie powiadomić poprzez wiadomość prywatną jak będziecie mieć ciekawą promocję na jakiegoś normalnego laptopa do pracy tj. 14' 16:10 z matową matrycą, najlepiej Dell/Lenovo.

Popieram kolege:

Rowniez bylbym zainteresowany na dniach jakąs 14"Asusa.

Najchetniej z A4 3300 :E:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miły gest z waszej strony zawsze to zaoszczędzona stówka w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram kolege:

Rowniez bylbym zainteresowany na dniach jakąs 14"Asusa.

Najchetniej z A4 3300 :E:thumbup:

Dodaliśmy cztery konfiguracje 14.1" notebooka ASUS X43E. Znajdują się one w pierwszym linku w naszym poście.

Edytowane przez X-KOM.PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja bym chciał zapytać o promocję dla tego hp'ka.

http://www.x-kom.pl/p/68616-notebook-laptop-15,6-hp-probook-4530s-i3-2310m-4gb-640-dvd-rw-7hp64.html

Bo chętnie bym go przygarnął a w zasadzie to nawet dwa takie ! To może jakaś promocja przy zakupie dwóch?

a czy jest możliwość otrzymania rabatu na taki sprzęt

http://www.x-kom.pl/p/72912-notebook-laptop-15,6-asus-x53sc-sx311-8-i5-2430m-8gb-500-dvd-rw.html#

chciałbym sobie sprawić przed świętami :)

pozdrawiam serdecznie

Jest może możliwość uzyskania rabatu na ten model: Dell XPS L702x i5-2430/4gb/500/dvd-rw 1080p pech chciał że akurat został pominięty :)

Macie jakieś problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu?

Promocje będą się stale rozwijały. W przypadku zainteresowania innym modelem prosimy o kontakt z naszym sklepem internetowym - sklep@x-kom.pl i powołanie się na ten wątek na forum PCLab. Myślę, że w bardzo wielu przypadkach będziemy w stanie dojść do kompromisu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie jakieś problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu?

Nie. Po prostu pod podanym mailem twierdzili ze tylko i wylacznie to co jest podane tutaj jest objete promocja i nic sie nie da zrobic, a sprobowanie wyludzenia rabatu jeszcze tutaj nic nie kosztowalo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja bym chciał zapytać o promocję dla tego hp'ka.

http://www.x-kom.pl/p/68616-notebook-laptop-15,6-hp-probook-4530s-i3-2310m-4gb-640-dvd-rw-7hp64.html

Bo chętnie bym go przygarnął a w zasadzie to nawet dwa takie ! To może jakaś promocja przy zakupie dwóch?

/

a czy jest możliwość otrzymania rabatu na taki sprzęt

http://www.x-kom.pl/p/72912-notebook-laptop-15,6-asus-x53sc-sx311-8-i5-2430m-8gb-500-dvd-rw.html#

chciałbym sobie sprawić przed świętami :)

pozdrawiam serdecznie

Jest może możliwość uzyskania rabatu na ten model: Dell XPS L702x i5-2430/4gb/500/dvd-rw 1080p pech chciał że akurat został pominięty :)

Niestety wszystkie trzy wymienione modele aktualnie nie będą objęte promocją rabatową. Przypominamy, że w przypadku zainteresowania jakimś modelem spoza oferty promocyjnej dla czytelników PCLab, prosimy o kontakt z naszym sklepem internetowym pod adresem sklep@x-kom.pl i indywidualne ustalenie ewentualnego upustu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najnowsza aktualizacja posta w dniu 24.11.2011.

Edytowane przez X-KOM.PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi