Skocz do zawartości
X-KOM.PL

Rabaty specjalnie x-kom dla czytelników forum PCLab

Rekomendowane odpowiedzi

Przykro nam, lecz niestety nie ma możliwości zakupu notebooka bez oprogramowania, ponieważ jest ono zainstalowane bezpośrednio przez producenta. :(

Ofertę na notebooka wysłaliśmy na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

dzisiaj byłem w x-kom'ie zobaczyć GT780DXR-491PL i7-2670QM/8GB/1000/DVD-RW/7HP64. na jutro ma dojechać podobno ostatnia sztuka.

jeszcze niedawno, gdy zaglądałem, promocja 100 pln na tego nbooka była, a teraz juz nie ma :(

czy ze względu na "ostatnią sztukę" i fakt obecności promocji niedawno nie dałoby się takiej 100 z ceny urwać ?:-)

nie ukrywam, że pozwoli mi ona jutro podjąc właściwą decyzję :)

z pozdrowieniami,

p.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy przy kupnie laptopa, plecaka oraz myszki, można liczyć na myszkę lub plecak gratis?

Byłoby bardzo miło gdyby istniała taka opcja. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@piksel1983 napisz proszę do nas na PW, w którym z naszych oddziałów złożyłeś zamówienie oraz jaki jest jego numer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jestem zainteresowany zakupem laptopa,interesuje mnie kwota do 1500zł bez systemu, lub 1700 zł z systemem. Wymagania: procesor minimum b950, nie interesują mnie z serii E od AMD, 4GB Ram, dysk bez znaczenia, grafika - odtwarzanie filmów w rozdzielczości natywnej. Laptop będzie do zastosowań biurowych, ważne żeby trochę pochodził na baterii. Ważne też, żeby można było go obejrzeć przed zakupem w sklepie w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam zamiar kupic laptopa do 4,5 tysiaca, polecili mi panstwo Lenovo - IBM Y580 i7-3610QM oraz MSI GT683DXR-630XPL i7-2670QM/8GB/1000/DVD-RW, prosilbym o informację na temat rabatow, temperatur tych laptopow w obciazeniu oraz ich porownanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgodnie z tym co napisaliśmy na PW ciężko jest coś więcej powiedzieć o modelu Lenovo Y580, ponieważ w internecie brakuje jeszcze szczegółowych testów notebooka. W porównaniu z modelem od firmy MSI jest lepiej wykonany jednak nie posiada on tak dobrego chłodzenia jak seria gamingowa GT683 i z tego też powodu zapewne będzie osiągał minimalnie wyższe temperatury.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam zamiar kupić laptopa do kwoty 1700 zł, może być bez systemu, koniecznie matowa matryca 15-17 cali, na którym będzie można pograć w diablo 3 bez zacięć na niskich detalach. Proszę o propozycje od najniższych cen do limitu 1700.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziekuje za pomoc, kupię tego lenovo, czy jest jakis rabat w postaci odmiennej od gry? podkladka chlodzaca/koszt/oprogramowanie etc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Szukam netbooka w cenie do 1500 zł, najlepiej matowy ekran minimum 11' 1366x768, hdmi i jak najdłuższa praca na baterii i najlepiej bez systemu. Być może od razu w zestawie z ssd - wtedy do 2000 zł. Co moglibyście mi polecić ze swojej oferty ?

Edytowane przez dape

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy dostanę coś lepszego od Asus 1215N w tej samiej cenie? Max do 1600zł jakiś netbook max 13 cali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Jutro kupuję od Was Samsunga 900X4C, można liczyć na jakiś rabat czy gadżet? Nawet rat 0% nie ma na ten model, a na mniejszy i tańszy model 900X3C są :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam laptopa do gier za 2000, 2300 zł w ostateczności troszeczkę więcej, ale naprawdę wolałbym zmieścić się w tej kwocie. Co możecie mi zaproponować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam poszukuje laptopa dla dziewczyny do 2000 zl bedzie uzywany do internetu,ogladania filmow, zdjec wazne zeby byl niezawodny i jesli jest taka mozliwosc zeby byl bialy :) ale nie jest to konieczne z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@hrabia9933 notebooki z serii Y580 są objęte rabatem dla użytkowników forum PCLab. Informacje dotyczące rabatów znajdują się na pierwszej stronie naszego tematu. :)

@Niepowaszny proponujemy takie modele jak ASUS Eee PC 1225B, Acer AO722, MSI Wind U270-409XPL.

@misieq najwydajniejszą konfiguracją do gier w podanym przedziale cenowym będzie model od firmy MSI GE620DX-694XPL. Dodatkowo dla porównania możemy zaproponować następujące konfiguracje:

Acer AS5750G

Dell Inspiron 5520

Lenovo - IBM Z580A

Toshiba L850-11D

@marcelcivic z modeli notebooków w kolorze białym możemy zaproponować Sony Vaio E, lecz niestety koszt notebooka przekracza założony budżet. Zachęcamy do zapoznania się z modelem HP ProBook 4530s. Bardzo dobrze wykonany notebook z matową matrycą. Kolor również powinien się spodobać.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zapraszamy na PW. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UP, który z tych netbooków ma najlepszą grafikę ?

Czy m isię wydaje czy Asus ma te podstawke pod rece taka, ze nie bedzie sie palcowac a MSI palcowatą? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Model Wind U270-409XPL posiada obudowę błyszczącą, na której niestety będą widoczne ślady rąk. Natomiast ASUS Eee PC 1225B posiada obudowę matową. Konfiguracja modelu MSI jest najwydajniejszą z wymienionych netbooków choć różnica w wydajności pomiędzy nimi nie jest duża.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro nie jest za duża, to pod koniec wakacji zgłoszę się chyba po matowego Asusa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przychylam się do zakupu Lenovo Z580A jednak nie ukrywam że boję się trochę o temperatury bo w starszym i nieco innym modelu Y570 potrafiły być one stosunkowo wysokie według niektórych recenzji i opinii użytkowników.

Cenowo oba te laptopy są niemal identyczne, wydajnościowo myślę że podobnie. Laptopa będę używał głównie do internetu/filmów/czasem jakichś gierek typu WoW, więc myślę że karta z Z580A spokojnie mi do tego wystarczy. Za Z580A przemawia nowszy procesor z Ivy Bridge wytrzymujący wyższe temperatury, większy dysk i szybsze pamięci RAM. :hmm:

Jaka jest Państwa opinia na ten temat? Może macie już Państwo jakieś opinie użytkowników Lenovo Z580A. Chętnie dowiem się coś więcej o nim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Model Y570 posiada minimalnie wydajniejszą kartę graficzną, jednak różnica w wydajności nie jest duża. Natomiast za modelem Z580 przemawia procesor 3-generacji oraz większy dysk twardy. Generalnie notebooki cieszą się bardzo dobrą opinią pod względem jakości wykonania oraz bezawaryjności. Jedynie matryca w modelu Z580 mogłaby posiadać szersze kąty widzenia. Niestety na chwilę obecną brakuje jeszcze testów Lenovo Z580, a opinie samych użytkowników można znaleźć na wielu forach tematycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

W jakie cenie byłby laptop

Sony VAIO SVE1511G1E (8GB RAM) ?

Lub inny laptop dla kobiety w cenie do 3000zł. (warunek-musi być ładny,dizajnerski itp...)

Pozdrawiam

Edytowane przez Cezar 16

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy można liczyć na jakiś rabat TEGO DELLA? Jest on u Państwa w tej samej cenie co na stronie producenta(wliczając podświetlenie klawiatury), tylko tam oferują dysk 7200rpm i 6GB RAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi