Skocz do zawartości
Alejajca

ForceWare - czyli oficjalny wątek o sterownikach pod GeForce

Rekomendowane odpowiedzi

GeForce Game Ready Driver 561.09

Game Ready for FINAL FANTASY XVI & God of War Ragnarök

This new Game Ready Driver provides the best gaming experience for the latest new games supporting DLSS 3 technology including FINAL FANTASY XVI and God of War Ragnarök. In addition, this driver supports the launch of EA SPORTS FC 25 and Frostpunk 2.

 

https://us.download.nvidia.com/Windows/561.09//561.09-desktop-win10-win11-64bit-international-dch-whql.exe

https://us.download.nvidia.com/Windows/561.09/561.09-notebook-win10-win11-64bit-international-dch-whql.exe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz instalowałem stery przez Nvidia app, ciekawe czy będą jakieś kwiatki ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 561.09 kwiatków nie ma. 4 wersje wstecz, przynajmniej u mnie, nie było za bardzo stabilnie. Czasami (rzadko, ale jednak) obraz gasł na mniej niż sekundę (dwa szybkie gaśnięcia). Po kolejnej aktualizacji sterów problem ustąpił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi bardziej o to, że pierwszy raz nie robiłem przez DDU  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi nie czyści i wgrywa jedne stery na drugie nawet bez deinstalacji starych, ile razy tak miałem że gram z typem rozmawiamy i nagle mówi o z/w wyskoczyła aktualizacja sterowników :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak to powinno działać i z reguły nie ma problemów z automatyczną aktualizacją. Niestety raz na jakiś czas są więc większość kumatych korzysta profilaktycznie z DDU by oszczędzić sobie ewentualnych dziwnych numerów.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja czyszczę co jakiś czas, ale przez odinstalowanie, DDU używam tylko jak mam jakieś problemy itp. Teraz zainstalowałem przez Geforce Experience, sam ściągnął, wybrałem ekspresowo i heja, a potem nvidia profile inspector, bo za każdym razem trzeba dodawać od nowa profile typ (E) DLSS, czy rBAR, do gier które tego nie mają. 

Czasem czekam kilka dni od pojawienia się nowych sterowników, zaglądam też na temat sterowników na reddit-nvidia.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można używać sterów z GFE i innym syfem w tle działa tyle syfu, że głowa mała.

DCH stery nawet po skrojeniu i wywaleniu telemetrii nadal są mulaste.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sideband a kiedy jakąś paczuszkę zrobisz? :P już chyba z więcej niż pół roku niczego nie zapodałeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.09.2024 o 13:30, sideband napisał:

DCH stery nawet po skrojeniu i wywaleniu telemetrii nadal są mulaste.

Jestem w stanie w jakikolwiek sposób zauważyć jakieś zmiany po instalacji Twoich sterów? 

W sensie coś przyspieszy, czy to jedynie pozbawia nvidie dostępu do jakichś tam danych? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panel jest żwawszy i cały syf nie działa w tle + daje za darmo więc nie ma co marudzić, dawno temu wydajność też była na + ale teraz na to nie licz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie śledzę tematu one się nadają do 3090  czy tylko do serii 4xxx ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...