Skocz do zawartości
VAMET

EA Origin -> EA App

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ja aktualnie mam "wygaszoną" ikonkę BF5 w Originie, bo grałem na abonamencie, nie mam gry wykupionej, więc dopóki nie kupię gry, albo abonamentu nie wrócę do niej.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz 3 dni czekam na kod weryfikacyjny od EA bo nie moge wejsc na swoje konto Origin

 

kod nie przychodzi,wczesniej przyszedl 1 ale po....2 dniach i nie dzialal

 

miał ktos tak ?

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem dzisiaj ten miesiac OAP gratis za 2 stopniowa weryfikacje i wykupienie abonamentu do konca pazdziernika.

Bedzie grane do konca roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również , myślałem że nie dostanę a tu niespodzianka i do 22 grudnia będzie w co grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzieś kłamców z EA. Miał być darmowy miesiąc origin access za dwuetapową weryfikację, którą mam włączoną już od ponad roku.

 

Darmowego miesiąca nie ma i EA zamiast dostać później 60 za za premier access aby zagrać w Star Wars, dostaną figę z makiem a i tak zagram.

 

Jak się słowa nie dotrzymuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam gdzieś kłamców z EA. Miał być darmowy miesiąc origin access za dwuetapową weryfikację, którą mam włączoną już od ponad roku.

 

Darmowego miesiąca nie ma i EA zamiast dostać później 60 za za premier access aby zagrać w Star Wars, dostaną figę z makiem a i tak zagram.

 

Jak się słowa nie dotrzymuje...

 

Darmowy miesiąc to miałeś dostać jak włączysz dwuetapową weryfikację np w październiku, a nie mając to włączone 100 lat wstecz. Także nie mścij się za brak czytania ze zrozumieniem regulaminu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowy miesiąc to miałeś dostać jak włączysz dwuetapową weryfikację np w październiku, a nie mając to włączone 100 lat wstecz. Także nie mścij się za brak czytania ze zrozumieniem regulaminu.

 

I tu się mylisz. Ja dostałem, a mam włączoną od momentu wprowadzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Więc wyjaśnić to z EA, kulturka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludzie. Warto wykupować pakiet bassic za 14.99,bądź 79zł za rok czasu? Rozumiem,że będę miał dostęp do serii battlefield i nic więcej? Na jakiej zasadzie przedłuża się tamtą subskrypcje?Samo mi z konta ściągnie,czy będę musiał co miesiąc robić przelew?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto zależy od twoich preferencji. W jakie gry grasz i ile czasu. Dostęp będziesz miał do ponad 200 gier na miesiąc za 15 zł.

 

Na swoim przykładnie powiem Ci, że gram w SW Battlefront od maja 2018 i nie wyobrażał bym sobie płacić co miesiąc 15 zł dla jednej ważnej gry, bo się po prostu nie opłaca. Kupiłem normalnie.

 

Miałem nadzieje na darmowy miesiąc Origin Access, bo właśnie w tym czasie przeszedł bym Mass Effect Andromeda za 15 zł a gry na stałe do kolekcji nie mam zamiaru kupować za 80 zł, bo prawdziwy Mass Effect to Trylogia a ból tyłka po wydaniu Andromedy przeszedł i mam ochotę zagrać w jakąś grę crpg sci fi.

 

Taki abonament jak dla mnie opłaca się dla przejścia gier single player na raz powiedzmy, bo z biblioteki zniknie jak nie zapłacisz.

 

Co do płatności. Płacisz kartą lub przelewem jak się da. Kartę płatniczą należy anulować przed końcem okresu rozliczeniowego, aby nie naliczyli kolejnego miesiąca. Możesz nawet na drugi dzień subskrypcję karty anulować. Już zapłaciłeś i masz miesiąc grania w w Origin Access.

 

Jest też Origin Premier za 70 zł dla gier premierowych. Taki nowy Jedi Fallen Order kupujesz za normalną kwotę alb wypożyczasz za 70 zł na miesiąc. Sam tak chciałem zrobić ale nie dam im zł bo nie dali mi darmowego miesiąca origin acces :(

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez fabulus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie 70 zł? 59 zł na miesiąc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 59. Coś mi się przestawiło na 69 i zaokrągliłem do 70 ehh.

 

Dziś jakiś update wszedł Stars Wars BF 2. Gra się uruchamia i czarny ekran. Coraz lepiej. Myślałem, że naprawią zacinki w 4vs4 bohaterowie po update z przed dwóch tygodni.

 

Mistrze z EA. Haha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Dzięki za ifno.

 

Zarejestrowałem się i klucz na miesiąc grania za FREEEEE :P Nawet nie wiem co to dokładnie za strona i co oferuje.

 

Darmowy Origin basic też dostałem od EA za dwu etapową weryfikacj, ale aż 28 listopada a mieli dawać w pierwszych dniach listopada. To EA, haha.

 

Tutaj zadziałało momentalnie.

 

Szacuneczek raz jeszcze :)

Edytowane przez fabulus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie płatności za Origin Access. Kupiłem sobie pakiet Basic, zapłaciłem kartą i oprócz tych niecałych 15 złociszy, pobrało mi z konta jeszcze 2 razy po 5 złotych. Nigdzie nie widziałem o tym wzmianki, przeszukałem również pomoc i nic. Chyba, że coś przeoczyłem.

 

EDYCJA:

Ok, jest w pomocy na szarym tle. Jakaś opłata autoryzacyjna, która ma być zwrócona w ciągu 7 dni.

Edytowane przez kriszoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też prawie od tygodnia nie możecie połączyć się z serwem Orgin? Co dzień aplikacja się aktualizuje i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy wchodzą niższe ceny, bo za styczeń nadal zapłaciłem 60 zł za Premiere?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio mają problemy z serwerami scratchhead.gif nie można spokojnie zagrać... kwasny.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siadł wam Origin?

Ostatnimi dniami co chwilę siada. Ponadto już szlag mnie trafia, jak widzę ten przedpotopowy starter, który nie skaluje się jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wieczór w plecy. Dzieci śpią, ale w Battlefront 2 nie pogram bo serwery leżą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie działa.

 

"Logowanie w trybie online jest obecnie nie możliwe"

 

Włącza się tylko offline.

 

EDIT

 

Również już działa a sprawdzałem jeszcze 10 min temu i lipa była.

Edytowane przez fabulus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...