Skocz do zawartości
VAMET

EA Origin -> EA App

Rekomendowane odpowiedzi

Origin w ofensywie?

Kod działa, pobrałem sobie Dead Space 2 :D

A mi nic nie przysłali :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

A mi nic nie przysłali :(

 

Mnie również, a z jakiej dokładnie okazji, o co chodzi z tymi 2 tygodniami?

Napiszcie więcej, żeby można było na Chat Live pogwałcić obsługę, że jedno dostali, czemu nie ja ;)

To może też dostanę?

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOH'owcy mieli dostać 2 dni wcześniej Betę BF3, ale nie wszyscy dostali. I teraz "pokrzywdzeni" otrzymają kod na darmową grę w ramach przeprosin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

 

 

Mnie również, a z jakiej dokładnie okazji, o co chodzi z tymi 2 tygodniami?

Napiszcie więcej, żeby można było na Chat Live pogwałcić obsługę, że jedno dostali, czemu nie ja ;)

To może też dostanę?

 

Z poważaniem

 

Ja dostałem takiego maila, a zamówiłem BF3 w pre i miałem dostać key na wcześniejszą betę... ze względu na opóźnienie i to, że musiałem się o tej key upomnieć na supporcie, to wysłali taką rekompensatę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Dziękuję Wam za odpowiedzi. Aj, kurczę, a była szansa :) Ehehehehehe...

Dzięki raz jeszcze za wyjaśnienie.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem early-access :P

Może trzeba było mieć wykupione jakieś gry i (próbować) uruchomić je podczas bety BF3?

Edytowane przez Arakin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie ea złapała wielkiego minusa.

Kupiłem córce w origin simsy po zainstalowaniu wyskoczył błąd żeby grę dodać do konta moich gier ea. tak też zrobiłem tylko problem nadal występuje ten sam .

Popisałem z panem z supportu najpierw wkręcał mi że nie mam gry dodanej do konta ea, udowodniłem zrzutem ekranu . Po 10 minutach stwierdził że to jakiś większy problem i on go nie potrafi rozwiązać. Jeszcze sobie pomyślałem że może chwilowe problemy z serwerami ea ma.

Na drugi dzień to samo problem z odpaleniem gry, wysłałem email z opisanym problemem o naprawienie lub zwrot pieniędzy. Wysłane dwa razy po angielsku i po polsku bo nie wiedziałem kto to będzie czytał .24 godziny minęło żadnego odpowiedzi nie ma nie ma. Chciałem na czacie dzisiaj tez popisać z supportem ale widać weekend już mają albo u mnie czat i tel przestał na stronie EA działać.

 

Wszystko by było inaczej gdyby ta gra nie była prezentem, i trochę głupio wyszło.

 

edit czat juz działa zobaczymy cc teraz bedzie.

Edytowane przez jukojuko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie że EA zrekompensowało Wam niedogodności, mnie to chyba w takim razie nienawidzą bo nie dostałem klucza do bf3 bety z racji moha, preordera, musiałem sam sobie załatwić nawet nie przeprosili ,a o darmowych kluczach do gier nie wspomne. Z betą do SWTOR i early access pewnie bedzie podobnie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie ciężko znaleźć odpowiedni temat więc spytam tu. Jak zmienić nick na koncie EA ? Swego czasu kupiłem Hot Pursuita w dwóch egzemplarzach (no dobra, 2 klucze :E) i niechcący na jednym z kont zarejestrowałem nick jako hydro9. Chciałbym go zmienić na nick kolesia. Jak mogę to zrobić by on nie był logowany jako hydro9 w NfSHP i w ogóle w koncie EA ? Z tego co mi wiadomo, odkąd jest Origin jest taka możliwość

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie ciężko znaleźć odpowiedni temat więc spytam tu. Jak zmienić nick na koncie EA ? Swego czasu kupiłem Hot Pursuita w dwóch egzemplarzach (no dobra, 2 klucze :E) i niechcący na jednym z kont zarejestrowałem nick jako hydro9. Chciałbym go zmienić na nick kolesia. Jak mogę to zrobić by on nie był logowany jako hydro9 w NfSHP i w ogóle w koncie EA ? Z tego co mi wiadomo, odkąd jest Origin jest taka możliwość

Może to to

Electronic Arts has updated its account management system. To ensure that all of your proper entitlements have been added to your new account, they will all need to be linked properly. To link your old EA account to your new EA account, perform the steps listed below:

 

Go to EA.com.

Click the Login button at the top right of the screen.

Click on Screen Name Login in the Don't have an email login? section.

Enter your classic screen name and password in the Upgrade your account section.

You will be brought to a list of names related to the email address associated with your classic account. Click the check box next to each name you wish to upgrade, and enter the password associated with each screen name.

Enter the required information and agree to the Terms of Service.

Once you agree, your chosen screen names will be upgraded to EA's new account system.

lub

http://support.ea.com/app/answers/detail/a_id/98/~/verifying-ownership-in-origin

Edytowane przez jukojuko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tym Origin? Włączam go dziś i pyta mnie o hasło, więc wpisuję i hasło niepoprawne :E. Fajnie, tylko takiego hasła bym nie zapomniał. Ok, daję zmień hasło, wysyłają mi na maila klucz, wpisuję zmieniam hasło i błąd :E. Nie mogę się zalogować na swoje konto z kilkoma grami, mam nadzieję, że to chwilowe problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno chwilowe, tez tak miałem i myślałem że konto ktoś mi ukradł.

Robią,testują w końcu beta.

 

 

Gdyby ktoś chciał :)

Witam serdecznie,

Dziękujemy za kontakt z Centrum Pomocy Technicznej Electronic Arts.

 

Przepraszamy bardzo za utrudnienia, które mogą chwilowo występować w programie Origin.

Nasi technicy pracują już nad rozwiązaniem problemów.

 

W ramach jednorazowej rekompensaty przesyłam Panu kod promocyjny 4PE5C-EAPAE-VODEK upoważniający do zniżki 20% .Rabat jest ważny jedynie przy zamówieniach o wartości równej lub większej od 100 PLN. Oferta nie obejmuje zamówień przedpremierowych.

 

Ja nie skorzystam, co kłopot to zamiast konkretnej pdpowiedzi(pomocy) to wysyłają właśnie takie email.

Edytowane przez jukojuko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

A gdzie napisałeś do polskiego Supportu? Czy na Live Chat?

Podaj proszę namiary.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do supportu pisałem po angielsku ale odpisał pan po polsku , potem też po polsku pisałem.

to namiar --

EA Pomoc Techniczna <eapocs@mailca.custhelp.com>

 

Pisałem też najpierw na czacie ale 3 razy jakiś ślimak mi się pojawił nic z nim nie mogłem załatwić.

Pisał że to nie wina czegoś tam , nie jest w stanie zrobić nic bo to nie jego działka itp

Dlatego też pisałem email do supportu, ale za wiele nie załatwiłem.

Wkurzony na ea i origin dałem ostatnią szansę na czat ale zaznaczyłem zwrot/reklamacja.

Od razu opisałem w czym problem i że rezygnuje z pre-order BF3 NFSrun I mass effect 3 (wartość 150euro), jak tak mają załatwiać moje problemy to nie chcę mieć z ea nic wspólnego (eng)

Pan był taki obrotny że w 10 minut załatwił wszystkie moje sprawy co mnie bolały ( najbardziej simsy w prezencie)

Oczywiście bonusy i inne śmieci oferując

 

A i jeszcze jeden kod do zniżki

As you are a valuable customer we are offering 15% Origin Awareness code. You can use it code for your next puchase made through store.origin.com. Also, I would like to inform you that the validity of this code is 1 month. Please be informed that this code will not work with pre order. Please give me a moment while I creating a code for you.

Here is your code - 6GDKC-EORAD-G675X

zapewne kto pierwszy ten lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Fajny ten Chat Live :) Wszedłem dzisiaj i napisałem pytanie, czy kupony to stała oferta, czy otrzymuje się z dobrej woli EA Support. Koleś odpisał mi, że zależy to od nich. Skończyłem rozmawiać i mówi, wait for a discount code :) No i dostałem kolejne -15% na jeden miesiąc do wykorzystania.

 

Heh, teraz przed zakupem, po prostu wejść na Chat Live i napisać, chciałbym kupić grę, ale ze zniżką :)

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z dostepem do gry fifa 2012 blokuje mi to orinig po włączeniu ktróego kaze mi instalowac aktualizacje tylko ze czekam 30 min i nawet 1% mi nie wskakuje, jakos wczesniej udawało mi sie załączyc gre bez aktualizacji, da sie to jakos obejsc niechce grac w sieci , jestem zielony w tym temacie wiec prosze o cierpliwosc i zrozumienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Działa Wam logowanie do supportu EA?

 

Logowanie działa, ale nie wiem dlaczego, nie można połączyć się z Chat Live, w ogóle nie ma już takiej opcji.

Też tak macie?

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Czat działa do godziny 22:00

 

Dzięki, dobrze wiedzieć. Teraz jest już wszystko OK.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ma problem z origin mianowicie taki ze o niedawna karze mi sie zaaktualizowac i nie ma mozliwosci wejscia do gry(fifa 12) a po pól godz czekania niewyskoczyło nawet setne procenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fukster

u mnie też coś origin nie chce się uruchomić przez tą aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Czy ktoś z Was próbował dodać poprzez Redeem Code grę Crysis 2 zakupioną wcześniej na Steam, Direct2Drive albo z pudełkowej?

Udało się? Jak się podaje kod, to można wybrać wersję językową, jaką chciałoby się dodać do Origin?

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni próbuję zainstalować program ORIGIN, który to jest niezbędny, aby ściągnąć i zagrać w betę gry Battlefield 3. Korzystałem wcześniej z znanego EA Download Manager'a, który już wyszedł z użycia i konieczna jest aktualizacja tegoż programu.

 

Niestety aktualizacja zatrzymuje się na 0,00% i ani drgnie. Po odinstalowaniu EADM i ręcznej próbie instalacji 'OriginSetup' - w oknie podczas instalacji wyskakują błędy o tym, że brakuje jakiegoś tymczasowego pliku w jakimś folderze.

 

Pytanie więc, jak to naprawić ? - Pewnie format by pomógł, ale nie będę się tak daleko posuwał, ponieważ nie po to dbam o swój system, aby się go teraz pozbywać i od nowa wszystko budować.

 

Ech, ten Origin to chyba kupa.

Do 19/10/2011 "chodził" znośnie, czyli nie idealnie ale akceptowałem wszelkie drobne błędy w szukaniu/dodawaniu znajomych. Feralnego dnia (środa) wyszła aktualizacja i zaczęły się schody! Aktualizacja przebiegła automatycznie zaraz po uruchomieniu programu, lecz po tym wyskoczyło okienko z logowaniem, trzeba było wpisać hasło do konta. Origin wyświetlił komunikat o błędzie połączenia z siecią, hmm ok zdarza się, ale za entym razem zastanowiłem się czy faktycznie serwery EA/Origin są wyłączone. Zainstalowałem starsza wersję, którą na szczęście miałem. Program zapytał o nadpisanie nowszych plików i zaakceptowałem. Po uruchomieniu Origina wszystko wróciło do normy, czyli bez problemu się zalogowałem. Wszystko zrobiłem bez restartu kompa.

Na drugi dzień odpalam komputer a tu origin już się nie uruchamia, wyskakuje okienko z logowaniem i znika po 3-4s. Znika też ikona z paska zadań. Ponowny reinstal origina nie pomaga, odinstalowanie, czyszczenie rejestru wg wskazówek pomocy EA nic nie pomaga (wyłączenie antywirusów i wyłączenie zapory). Instalacja starej wersji nic nie pomaga, pomyślałem mam skopany system.

Odtworzyłem starą wersję kopii partycji systemu (win 7 64 bit) i to samo! Zainstalowałem od nowa system, na starej partycji zainstalowałem na gołego Windowsa Origina i nic, dalej się wyłącza okienko po 3s. Pomyślałem pewnie Mój dostawca internetu (multimedia) zmienił coś i może zablokował jakiś port potrzebny do komunikowania się origina z siecią, lecz Pani z BOK multimedia powiedziała, że tylko 8025 port jest blokowany ale od dawna, a przecież przed 19 października chodził bez problemu. W spisie portów potrzebnych do działania programu nie ma portu 8025 więc wnioskuję, że nie musi być otwarty.

 

Dodam, ze żadne błędy podczas instalacji origina nie występują, zero komunikatów. Jedyne co mi przychodzi na myśl to zabrać kompa do kolegi i u niego zobaczyć czy jest to problem sieci czy może coś innego.

 

Obecnie mam do ściągnięcia BF3 i kupę gier na koncie EA, które na szczęście nie potrzebują Origina. :/

 

Edit:

Widzę powyżej, że nie tylko ja mam taki problem.

Edytowane przez Quix125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Czy ktoś z Was próbował dodać poprzez Redeem Code grę Crysis 2 zakupioną wcześniej na Steam, Direct2Drive albo z pudełkowej?

Udało się? Jak się podaje kod, to można wybrać wersję językową, jaką chciałoby się dodać do Origin?

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Crysis 2 udało mi się normalnie wpisać klucz na origin.

 

Odpowiedź Przez e-mail (Pawel) 2011-10-08 01:51 AM

Witam serdecznie,

Dziękujemy za kontakt z Centrum Pomocy Technicznej Electronic Arts.

Możliwość wykorzystania kodów dołączonych do gier kupionych w sklepie detalicznym w celu uzyskania dostępu do wersji cyfrowej jest dostępna tylko w przypadku gier wydanych w roku 2009 lub później. Funkcja ta nie jest dostępna w przypadku gier wydanych przed rokiem 2009.

Pozdrawiam serdecznie,

Centrum Pomocy Technicznej EA

 

Quix125

Na razie origin raczkuje, więcej problemów (w moim wypadku) niż grania.

Dobrze że to gry tylko EA.

Edytowane przez jukojuko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...