Skocz do zawartości
VAMET

EA Origin -> EA App

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie cały czas działa Origin jak i zarówno EA App ale nie instalowałem Windowsa od maja 2020 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrało mi już 15 zł za abonament na styczeń, jeśli teraz przejdę na ten najwyższy abonament to pobierze mi jeszcze raz opłatę czy dopiero w lutym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowało mi się dzisiaj EA app. Zaraz po aktualizacji działało. Jednak po zamknięciu i próbie ponownego uruchomienia już nie działa. Wyskakuje ekran logowania, podaję daje dane, akceptuje i tylko na chwilę pojawia się ikonka na pasku, po czym znika i tyle. Próbowałem przeinstalowywać już dwa razy. Również sprzątałem wszelkie pozostałości i nic. Ktoś miał podobny problem i zna sposób rozwiązania?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedł ten dzień, przyznam szczerze strach instalować i odpalać. :E Jednak sobie trochę odeczekam bo i tak obecnie nie gram w nic od EA i w najbliższej przyszłości nie planuję a zawsze w tym czasie wyjdzie kilka aktualizacji do nowego launchera.

Tak na marginesie Origin już oficjalnie martwy, odpalić odpali ale wyświetla non stop powiadomienie żeby pobrać EA App.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się jakoś obejść tej aktualizacji w Origin do Ea app żeby można było dalej korzsytać z Origin??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się, bo już Origin idzie do lamusa i EA nie będzie wspierać, więc jak masz zamiar z tego korzystać, jak nagle zablokują aplikację i nie będzie się łączyć online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli można oficjalnie uznać, że zostałem pozbawiony możliwości użytkowania tytułów ze swojego konta. Brawo EA...

Przez godzinę z tym walczyłem i nic. Jedyna opcja aby na chwilę coś włączyć, to należy: odinstalować EA app; zainstalować Origin, na którym się zalogujemy i następnie zaktualizuje się do EA app. To jest moment kiedy aplikacja działa. Jeżeli się ją zamknie, to ponownie już nie uruchomicie. Bezpośrednia instalacja EA app również nie działa, tylko aktualizacja z Origina działa do czasu kiedy nie wyłączycie aplikacji lub komputera.

Cudownie, już się nie pobawię w BF1 :heu:

P.S. Jeszcze tak wtrącę odnośnie próby obejścia próby tej aktualizacji - nie da się. Jest tylko przycisk aby się zgodzić i wyświetlić informacje, nie ma czegoś do zamknięcia itp.

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Próbowałeś wyczyścić ręcznie z systemu ukryte foldery oraz z rejestru wszystkie klucze odwołujące się do Electronic Arts czy Origin przed instalacją EA App?

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Czyściłem wszystko co się dało, co tylko brzmiało "EA" lub jakkolwiek podobnie, ale to nic nie daje. Już nie takie cuda robiłem, jednak tym razem odpadłem, gdyż skończyły mi się opcje. Sprawdzałem również czy antywirus i zapora nie blokuje, jednak tutaj również nic.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To u mnie na odwrót, upgrade przez Origin nie działał, musiałem pobrać EA APP bezpośrednio.

Ludzi do gry nie ma? MM nie losuje bitwy, wszystkim wywaliło apkę? XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Pawelek6 napisał:

Zainstalowało mi się dzisiaj EA app. Zaraz po aktualizacji działało. Jednak po zamknięciu i próbie ponownego uruchomienia już nie działa. Wyskakuje ekran logowania, podaję daje dane, akceptuje i tylko na chwilę pojawia się ikonka na pasku, po czym znika i tyle. Próbowałem przeinstalowywać już dwa razy. Również sprzątałem wszelkie pozostałości i nic. Ktoś miał podobny problem i zna sposób rozwiązania?

Mam to samo... Co z tym zrobić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fajna sytuacja występuje z tym Ea app jak ktoś ma starsze gry np Battlefield 5 Box, i chce gre zainstalować z płyty. Ja dzisiaj próbowałem zainstalować taka wersje i wyrzuca mi monit że bez Origin nie zainstalujesz. Bf 2024 wersji pudełkowej nie mam, ale myśle że jest podobnie. Ea oczywiście zakrywa się tym to nie nasz problem holuj cała gre z netu... Fajnie tylko że jak ktoś ma limitowany internet to troche słabo...

Edytowane przez Redar
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyskoczyło okienko aktualizacji po czym zamknąłem (na wszelki wypadek) wszystkie programy powiązane z grami EA, czyli BF1,3,4,5,2042 i kliknąłem update. Zagrałem w BFV i wyszedłem z gry, a tu cyk wylogowanie z apki EA ooo wyślę zaczyna się.... ale bez problemu zalogowałem się ? 

Musiałem odinstalować BF2042 gdyż wyskoczył błąd, że coś ram z DX12 i że mam nieaktualne stery z końca 2022 ? zainstalowane w nowym folderze, a reszta gier pozostała w Origin Gamers. Trzeba będzie wszystko przeciągnąć na świeżo. Przy necie 600 Mbps pójdzie jak z bicza strzelił ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Pawelek6 napisał:

Tak. Czyściłem wszystko co się dało, co tylko brzmiało "EA" lub jakkolwiek podobnie, ale to nic nie daje. Już nie takie cuda robiłem, jednak tym razem odpadłem, gdyż skończyły mi się opcje. Sprawdzałem również czy antywirus i zapora nie blokuje, jednak tutaj również nic.

Odznacz opcję nie wylogowuj mnie, powinno zadziałać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy sukces chyba. Aplikacja już normalnie działa (przynajmniej u mnie). Loguje w automacie, na niewidocznym i pamięta ustawienia. Pobierzcie sobie od nowa instalkę, uruchomcie i wybierzcie opcję "Napraw". Powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z logowaniem nie ma problemów ale raz na jakiś czas nie chce odpalić gry, konkretniej Battlefield 2042 - nie wiem jak z innymi bo obecnie tylko to mam zainstalowane ze stajni EA.

-------------------------

Polecam wszystkim raz na jakiś czas manualnie odpalić aktualizator apki bo sama apka wygląda na to, że nie zawsze pobiera automatycznie aktualizacje:

OKxVDdM.jpg

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.03.2023 o 06:00, caleb59 napisał:

Z logowaniem nie ma problemów ale raz na jakiś czas nie chce odpalić gry, konkretniej Battlefield 2042 - nie wiem jak z innymi bo obecnie tylko to mam zainstalowane ze stajni EA.

 

U mnie wszystkie gry co mam to działają, aczkolwiek akurat tego nowego BF'a nie mam to się nie wypowiem jak jest teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu nie mam już tego problemu i wygląda na to, że naprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie mam Bulletstorm, z tego, co widzę, masie ludzi zniknęły gry z konta, najczęściej The Sims, Bullestorm, niektóre Battlefieldy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że EA App to nadal gówno nie jest tajemnicą ale pierwszy raz widzę by do przeinstalowania gry trzeba było czyścić pamięć cache launchera bo inaczej gra będzie się ciągle w zapętleniu pobierać od nowa. To jest już wyższych lotów kibel programistyczny, tam chyba małpy pracują w tym EA.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nadal Bulletstorm nie naprawiony, chyba go nie odzyskam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Bulletstorm pojawił się w wersji Lite. Gra działa normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...