Skocz do zawartości
VAMET

EA Origin -> EA App

Rekomendowane odpowiedzi

EA App jest cały czas w becie, nie przechodzić dopóki nie będzie to absolutnie koniecznie by uniknąć cyrków ze znikającymi grami itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA app to taka bieda ze koniec. Jak chcą sobie zrobić gówno burze to są na dobrej drodze do niej :D

Ja już zrobiłem sobie kompletna listę tego co mam na Orgin, żeby przypadkiem się nie okazało ze mi gry poznikają. Banda amatorów. Z tego co pamiętam na tym EA App nie wszystkie gry się pokazują, mało tego niektórych gier nie można odpalić. Wątpię ze to się zmieni do końca roku.

EA Fuck up Everything - YouTube

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, kadajo napisał:

Ja już zrobiłem sobie kompletna listę tego co mam na Orgin, żeby przypadkiem się nie okazało ze mi gry poznikają

Tylko na dobrą sprawę co Ci to da? Żyjemy w czasach cyfrowej wersji "nie mamy Pana płaszcza i co nam pan zrobi". :(

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi wyskoczył komunikat o przesiadce na EA app i dobrze że zostałem przy Origin ale z tego co piszą będzie to i tak trzeba zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, crush napisał:

Tylko na dobrą sprawę co Ci to da? Żyjemy w czasach cyfrowej wersji "nie mamy Pana płaszcza i co nam pan zrobi". :(

Ja nic ale w stanach im się do dupy już dobiorą. No nic. Kuzyn mi zameldował że u niego już wszystkie gry widać wiec zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem EA app i faktycznie jest lepiej, na liście brakuje mi tylko Oryginalnego Bulletstorm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kadajo napisał:

Zainstalowałem EA app i faktycznie jest lepiej, na liście brakuje mi tylko Oryginalnego Bulletstorm.

To mówisz że warto jednak zrobić przesiadkę już teraz z Origin na EA app??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzieć na dupach i nic nie robić dopóki to nie będzie absolutnie koniecznie, teraz nie ma żadnej gwarancji, że gry, których nie ma w EA App pojawią się z czasem, samo EA sugeruje w przypadku braku gier kontakt z ich wsparciem technicznym - im więcej gier na koncie tym większa szansa na cyrki.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

To mówisz że warto jednak zrobić przesiadkę już teraz z Origin na EA app??

Nie, po prostu sprawdziłem, czy się coś zmieniło na lepsze, i potwierdzam ze tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem, działa i gry są, fakt że mam ich około 10+ ale są wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według tego co pokazywał Origin a pokazuje EA app to u mnie brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie aby w Origin (można wejść przez stronę) ustawić filtr aby pokazywał tylko gry które kupiliście. On domyślnie robi miszmasz z grami z EA play czy innymi z "promocji" których tak naprawdę nie mamy.

W EA App tez to nie działa jak nalezy bo mam na liście Anthem i betę BF2042 które nie powinny się tam znaleźć, co prawda w betę gralem ale jak jest "expired" to po co ja mi tam pokazuje ? A Anthem nigdy nie kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie właśnie profilaktycznie nagrałem filmik telefonem, na którym widać mojego Origina, konto, gry jakie posiadam i dzisiejszą datę. :E

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dziwnych rzeczy nadal poprawnie nie wyświetla nazw niektórych użytkowników offline na friend liście, nie wiem, czy to kwestia tego ze nie logowali się przez EA app jeszcze, czy zwykły błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam Bulletsotrma, ani Unraveli ze Steam.
Ogólnie gry kupione na Steam nie działają.

Support? Piszecie do polskiego? Bo w amerykańskim są jacyś hindusi, którzy znają angielski gorzej niż ja w podstawówce :E 
Nie dogadasz się z nimi, nie rozumieją w ogóle, co się do nich pisze, jakiś totalny koszmar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno nie połączę żadnych kont, jak coś jest do wszystkiego to znaczy że do niczego. Wszedłem na origin przez stronę i mam tam demo fify (co akurat miałem ukryte) i jakąś darmowa gierkę której mi nie pokazuje w aplikacji EA i co ciekawe nie pokazywało jej w aplikacji origin bo to akurat sprawdzałem wiedząc ze ponoć gry znikają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zas napisał:

Ogólnie gry kupione na Steam nie działają.

U mnie też, a gdy chciałem uruchomić grę ze STEAM, to wyskoczyło okno instalacji Origin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam wszystkie gry. Wystarczyło wyczyścić dane cache aplikacji. 

Edytowane przez Crew 900
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie:

 

Jeżeli kupię abonament EA Play i otrzymam darmowy dodatek do Simsów, to po zakończeniu abonentu ten dodatek będzie działał na Orginie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak na razie ten cały launcher EA działa i to działa lepiej niż Origin. Przy czym jedyne do czego go uzywam, to odpalanie gier, a nie jakieś limitowanie pobierania czy inne "chatowanie". Wreszcie zrobili to, co powinno być zrobione w origin kilkanaście lat temu, czyli poprawnie działa interface ze skalowaniem DPI systemu (origin chyba rozmywał).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic co masz w abonamencie nie zostaje przypisane do twojego konta na stale. Przestaniesz płacić to stracisz dostęp.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadko udzielam się w "appkach", ale to badziewie od EA to jest chyba największa padaka ostatnich lat. Każe mi się logować 10x dziennie, nie zapamiętuje pobieranych gier (jak się uprze to każe 3x fifę ciągnać), w dodatku wiecznie woła o uprawnienia do dostępu do plików - żenua.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, jak włączacie grę z EA App to otwiera wam się czarne okno? Jest tam podana ścieżka do katalogu z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez macie problem z aktywacja / kodem z jedna lub wiecej gier?

w skrocie, puscilem nowa instalke windy

nie instalowal juz origina tylko ea zreszta teoretycznie oficjalnie juz nie mozna pobrac origin a czy dziala to inna sprawa

i niby wszystko sie pobralo sporo tego bylo i co uruchomie ea to wywala raz lub kilka razy nawet pod rzad w kilku oknach takie cos:

ea.jpg.6a3c964b462d3631845143bc3a121dd1.jpg

 

najgorsze, ze nie moge dosc ktora aplikacja lub aplikacje stwarzaja problem a metoda prob i bledow nie dojde bo nie mam obecnie dojscia do szybkiego neta, zeby od tak usunac wszystko i instalowac po kolei zeby sprawdzic co nie dziala lub powoduje ten problem

oczywiscie gry ma legalne, zakupione przez origin co potwierdza miedzy innymi historia tranzakcji an koncie ea

wiecie moze gdzie jest jakis dziennik zdarzen tej podaplikacji ea (jest to jakas stara podaplikacja origina) gdzie dowiem sie o jaka gre chodz i co tam jej nie pasi?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...